VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Černá kronika

včera 10:47

Čekali požár, na místě se "jen" nenahlášeně pálilo

Náchodsko - V pondělí po půl sedmé večer vyjížděli profesionální hasiči ze stanice Dobruška společně s dobrovolnými hasiči z Nového Města nad Metují k udajnému požáru porostu.

24.4.2017

V šatně řádil chmaták, z batohu sebral peněženku a mobilní telefony

Náchodsko - Teprve dvacetiletý mladík se přesvědčil o tom, že svoje věci by neměl spouštět z očí.

24.4.2017

Hasiče volali k hořícímu koberci, ke zraněné ve skalách i k řidiči s potížemi

Náchodsko - Dvě jednotky profesionálních hasičů z Náchoda a dobrovolných hasičů z Police nad Metují vyjely v sobotu 22. dubna šest minut po půlnoci k požáru plotu u rekreační chalupy v ulici Na Struze v Polici nad Metují. Zjistili, že na dřevěném plotě hořel koberec a požár brzy uhasili.

21.4.2017

Nevděčného „nájemníka" se žena nemohla několik měsíců zbavit

Náchodsko - Pro dobrotu na žebrotu – říká se v případech, kdy se někdo svému dobrodinci nehezky odvděčí. Přesně tak se několik uplynulých měsíců cítila 51letá žena z Náchodska, jejíhož dobrého srdce využil muž, kterému z lítosti nabídla přístřeší.

20.4.2017

Zloděj si pro vloupání vybral nepříliš obývaný rodinný domek

Police nad Metují - Pachatele vloupání do nepříliš často obývaného rodinného domu v Polici nad Metují hledají policisté z místního obvodního oddělení.

20.4.2017

Odskočila jiskra a zavinila požár za půl milionu

Náchodsko - Čtyři jednotky hasičů zasahovaly ve středu odpoledne u požáru přístavku rodinného domu v obci Martínkovice.

20.4.2017

Hasiči odklízeli na několika místech v kraji popadané stromy

Královéhradecko - Hasiči Královéhradeckého kraje zasahovali ve středu u šestnácti událostí v souvislosti s větrem. Vítr hlavně na Trutnovsku a Rychnovsku vyvracel a lámal stromy, které pak blokovaly silnice nebo poškodily elektrické vedení.

19.4.2017

Sprejer čmáral na zeď, žádná paráda to ale nebyla

Náchod - Dosud neznámého pachatele přečinu poškození cizí věci hledají policisté z Obvodního oddělení v Náchodě.

18.4.2017

Řidič narazil do značky, auto skončilo na střeše

Velká Jesenice - V úterý večer došlo ve Velké Jesenici k dopravní nehodě, při které řidič narazil do značky a auto skončilo na střeše mimo vozovku.

18.4.2017

Prodával retro cedule, neměl autorská práva

Náchodsko - Trestní stíhání v případu týkajícího se porušení autorských práv, zahájili v minulých dnech policisté z oddělení hospodářské kriminality v Náchodě. Po pětiměsíčním vyšetřování dospěli k závěru, že muž z Náchodska, který prostřednictvím e-shopu a přímého prodeje obchodoval s ozdobnými kovovými cedulemi v takzvaném retro stylu, při jejich nabízení a prodeji porušoval autorská práva.

17.4.2017

Naštěstí šlo o planý poplach, kiter plaval ke břehu

Náchod - K záchraně člověka na vodě vyjížděli v neděli před pátou hodinou odpoledne profesionální hasiči z Jaroměře společně s dobrovolnými hasiči z České Skalice.

16.4.2017

V sauně zemřely dvě ženy. Zlomila se klika a nedostaly se ven

Robousy - Dvě ženy, matka s dcerou ve věku 65 a 45 let, se saunovaly u svých známých v zahrádkářské kolonii v Robsousích. Majitelce sauny se zdálo, že ženy dlouho nevycházejí, šla je zkontrolovat a našla je ležící na zemi.

15.4.2017

Mladíka, který přišel do domku krást, praštil invalidní senior berlí

Náchodsko - Přímo za bílého dne se teprve dvaadvacetiletý mladík z České Skalice vydal na loupež.

AKTUALIZOVÁNO
13.4.2017

Chlapec vylezl na trafostanici. Nepřežil

Červený Kostelec, Rtyně v Podkrkonoší - Ve čtvrtek okolo 19. hodiny došlo na rozhraní Červeného Kostelce a Rtyně v Podkrkonoší k obrovské tragédii. Dvanáctiletý chlapec vylezl na trafostanici, což se mu stalo osudným.

12.4.2017

Řidička vyjela ze silnice a skončila v řece

Velké Petrovice - Profesionální hasiči z Náchoda a dobrovolní hasiči z Police nad Metují byli v pondělí v 6:31 hodin přivoláni k dopravní nehodě osobního vozidla u Velkých Petrovic.

12.4.2017

Podnapilý cyklista se neudržel v sedle

Česká Skalice - Dopravní nehodu cyklisty s těžkým zraněním, které si v pátek navečer přivodil cyklista v České Skalici, vyšetřuje náchodská dopravní policie.

11.4.2017

Kradl v obchodě, než dojela hlídka, vypil půl lahve vodky a usnul

Police nad Metují - Totální ztrátu sebekontroly předvedl 59letý místní muž, na něhož pracovníci obsluhy supermarketu v Polici nad Metují v neděli přivolali policejní hlídku pro krádež zboží.

11.4.2017

Na dávky neměla nárok, přesto je pobírala

Náchodsko - Mladá žena z Hronovska neoprávněně čerpala dávky státní sociální podpory.

10.4.2017

Tragédie na obchvatu: 2 mrtví, 3 zranění

Jičínsko - Vážná dopravní nehoda uzavřela v pondělí odpoledne hlavní tah z Mladé Boleslavi na Novou Paku. K čelní srážce nákladního s osobním automobilem došlo krátce před třetí hodinou odpoledne na obchvatu města Jičína na úrovni firmy Continental.

10.4.2017

Při cestě z herny napadli muže a sebrali mu peněženku

Jaroměř - Policisté z náchodské kriminální policie zahájili trestní stíhání dvojice mužů z Náchodska pro zločin loupeže.

9.4.2017

Při srážce rychlíku s autem u Jaroměře se zranili dva lidé

Jaroměř - Při srážce vlaku s osobním automobilem mezi Jaroměří a Bílou Třemešnou byli v neděli lehce zraněni dva lidé v autě.

8.4.2017

Z opuštěné chaty zmizel kroj i stará malovaná truhla

Police nad Metují - Jen co teploty stouply do plusových hodnot, pomalu se začala rozbíhat chalupářská sezóna.

7.4.2017

Kamion nedbal zákazových značek a ztroskotal - nevešel se na kruhový objezd

Náchod - O tom, že jízda do zóny zakázané pro nákladní automobily opravdu nebyl dobrý nápad, se ve středu 5. dubna ve večerních hodinách přesvědil 37letý řidič severočeského kamionu Volvo s návěsem.

7.4.2017

Tržba z hospody obsahovala podezřelou bankovku

Náchodsko - Kvůli podezření z padělání zadrželi pracovníci bankovního ústavu v Náchodě předloženou bankovku v nominální hodnotě 200 korun, kterou přinesli v tržbě z předchozího víkendu pracovníci hostince v jedné z obcí na Náchodsku.

6.4.2017

Řidička porušila zákaz. Načapali ji strážníci

Náchod - První dubnovou noc prováděli strážníci náchodské městské policie hlídkovou činnost ve Starém Městě.

5.4.2017

Ukončení nájemní smlouvy ignorují, platit ani vystěhovat se nechtějí

Česká Skalice - Ukončení nájemní smlouvy odmítají vzít na vědomí muž a žena, v tuto chvíli přebývající v bytě soukromého majitele v České Skalici bez řádně prodloužené nájemní smlouvy.

5.4.2017

S jarem začínají i krádeže kol, z kolárny v Hronově už jedno zmizelo

Hronov - Po neznámém pachateli krádeže jízdního kola pátrají policisté z Hronova. Majitel, tedy nyní už zřejmě jen bývalý, přišel první dubnovou neděli oznámit, že mu někdo v přesně neurčenou dobu uplynulých 14 dní odcizil z kolárny bytového domu jeho horské jízdní kolo Kelly's Magic v hodnotě 9000 korun.

5.4.2017

Žena tajila před partnery, že je HIV pozitivní. Dostala pět let

Královéhradecko - Pět let ve vězení by měla strávit 24letá Alžběta Dzurková, která pět mužů ohrozila virem HIV a virovou hepatitidou typu C. Čtyři z mužů měli štěstí a nenakazili se, pátý se nenechal vyšetřit. Dívka se stejného činu dopustila už v minulosti a byla za něj odsouzena.

4.4.2017

Střet autobusu a motorky skončil naštěstí jen lehčím zraněním

Nové Město nad Metují - S teplejším počasím přibyli na silnicích další účastníci, s nimiž by měli motoristé opět počítat, a sice motorkáři.

4.4.2017

Kamerový systém pomohl nevinnému řidiči

Nové Město nad Metují - Kamerový systém, který Nové Město využívá už od roku 2015, pomohl před nedávnem nevinnému řidiči.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies