Dolany – Jaroměř B 1:4
Dolanští hráči nastoupili s odhodláním znepříjemnit jaroměřským fotbalistům pohodlný bodový zisk. Bohužel stanovenou taktiku domácí hráči nedokázali na hřišti zrealizovat a umožnili soupeři z Jaroměře pohodlně skórovat po standardních situacích, nebo vlastními chybami. Jedinou branku domácích vstřelil Semanišin po krásném průniku. Hosté z Jaroměře předvedli kvalitní výkon a potvrdili roli favorita.
Fakta – branky: 29. Lukáš Semanišin – 13. Lukáš Rejchrt, 28. Roman Munzar, 35. Pavel Železov, 65. Miroslav Seifert z pen. Rozhodčí: Michal Vaníček – Michal Tomášů. Diváci: 80. Poločas: 1:3.

Červený Kostelec B – Velichovky 6:2
Kostelecká rezerva před týdnem nečekaně klopýtla ve Velkém Poříčí, proti Velichovkám ale další zaváhání nepřipustila. Domácí začali dobře a už v 8. min. jdou do vedení po trefě Maliny – 1:0. Ve 14. min. navíc proměňuje Fireš pokutový kop a domácím hraje vše do karet – 2:0. Po půl hodině hry však přichází drobná komplikace v podobě snížení Křováka – 2:1. Kostelecká rezerva zápas láme zkraje druhé půle. Nejprve v 58. min. vrací domácím uklidňující dvoubrankový náskok Svoboda, aby hned vzápětí přidal čtvrtou trefu Nývlt – 4:1. Na 5:1 navíc v 70. min. upravuje svou druhou trefou v utkání Svoboda. O necelých deset minut později sice hostující Novotný zápas koriguje (5:2), poslední slovo si ale vzal domácí Rudolf, jenž v 84. min. uzavírá skóre na konečných 6:2.
Fakta – branky: 8. Lukáš Malina, 14. Michal Fireš z pen., 58. a 70. Jakub Svoboda, 59. Josef Nývlt, 84. Jan Rudolf – 31. Lubomír Křovák, 78. Marek Novotný. Rozhodčí: Martin Pálka – Marek Klečák, Jan Šulc. Poločas: 2:1.

Teplice nad Metují – Babí 3:2
Utkání v Teplicích se rozhodlo během úvodních pětatřiceti minut. A domácí nemohli začít lépe. Hned v 1. min. Mucha výborně napadal rozehrávku Babí, sebral míč stoperovi, naservíroval balon Šprincovi, jenž nezaváhal – 1:0. V 8. min. však domácí chybují při bránění rohového kopu, na hranici vápna se dostal míč k hostujícímu Hátašovi, který srovnává na 1:1. Hned vzápětí přichází penaltový zákrok domácího Pavlů, za který vidí teplický hříšník žlutou kartu. Nařízený pokutový kop ale teplický brankář Oubrecht chytá. Za další dvě minuty jdou domácí znovu do vedení, které jim zajistil Mucha – 2:1. Pak se trochu hra na obou stranách uklidnila, ale ve 22. min. domácí zaspali při trestném kopu Babí a Hátaš svou druhou trefou v zápase srovnává na 2:2. Poté byla k vidění oboustranně neurovnaná hra plná nakopávaných míčů. Ve 35. min. se po dlouhém nákopu dostává míč k Muchovi, ten zakombinoval se Šprincem a teplický kanonýr zvyšuje na poločasových 3:2. Ve druhé půli bylo Babí jasně lepší, domácí se k ničemu nedostávali, naopak hosté promarnili minimálně tři vyložené šance. Tlak Babí ještě vzrostl v 70. min., kdy viděl druhou žlutou kartu domácí Pavlů. Těsně vedení ale nakonec Teplice udržely a připsaly si tak premiérové vítězství nové sezóny.
Fakta – branky: 1. Jiří Šprinc, 12. a 34. Tomáš Mucha – 9. a 36. David Hátaš. Rozhodčí: Jakub Vítek. Diváci: 60. Poločas: 3:2.

Broumov B – Mezilesí 1:2
Souboj týmů ze spodní poloviny tabulky se lépe vyvíjel ve prospěch hostů, kteří se ve 28. min. ujímají vedení zásluhou Nožky. Mezilesí navíc krátce po změně stran přidává Lazorkou druhou trefu, na kterou dokázali domácí zareagovat už pouze snížením Mantela na konečných 1:2.
Fakta – branky: 82. Dominik Mantel – 28. Lukáš Nožka, 57. Janoš Lazorka. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Meziměstí – Velké Poříčí B 4:3
Domácí šli do utkání s cílem přenechat iniciativu hostům a sázet na rychlé protiútoky. Jenže s touto taktikou přijeli i hosté, a tak se dirigentské taktovky muselo ujmout Meziměstí. To si tak vytvořilo několik pološancí, jenže z nich se nic vážnějšího nezrodilo. Zrodilo se však ve 25. min. na druhé straně. Hosté se po dlouhém nákopu dostávali do vápna Meziměstí, zde došlo ke kontaktu domácího s hostujícím hráčem a pískala se penalta. Tu hostující Gois proměňuje – 0:1. Po úvodní brance se obraz hry nezměnil, hosté trpělivě čekali na další chybu domácích, a ta přišla ve 39. min., kdy Meziměstí chybuje v rozehrávce a Lupínek trestá – 0:2. V poločasové přestávce domácí promíchali sestavu, jenže hned z první vážnější akce utíká Velké Poříčí na tříbrankový rozdíl – 0:3. Ani za tohoto stavu to domácí nezabalili a v 52. min. prošel Šolc z půlky hřiště až před brankáře a snižuje na 1:3. O sedm minut později domácí levý záložník Gajdoš prošel po své straně až k vápnu a na bližší tyč prostřeluje brankáře – 2:3. V 65. min. se ke slovu opět hlásí domácí Šolc, který se trefuje přesně k tyči a srovnává na 3:3. Velké Poříčí nejen že přišlo o tříbrankový náskok, ale čtvrt hodiny před koncem i o jednoho vyloučeného hráče. Přesilovku Meziměstí využívá v 92. min., kdy dorostenec Smrček prochází až k brankové čáře, odsud napálí míč před branku, kde trefuje do hlavy hostujícího Stodolu, od něhož se míč odráží do sítě – 4:3.
Fakta – branky: 52. a 65. Petr Šolc, 59. Petr Gajdoš, 90. Pavel Smrček – 26. (z pen.) a 47. Jakub Gois, 40. Lupínek Tomáš. Rozhodčí: Lukáš Tůma – Lukáš Vlk, Jakub Nymsa. Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Velká Jesenice – Hejtmánkovice 4:3
Domácí přivítali vedoucí celek tabulky a byli to hosté, kteří se v 10. min. ujali vedení, když se ze skrumáže prosadil Gago – 0:1. V dalším průběhu měli hosté několik šancí po brejkových situacích, proti skvěle chytajícímu brankáři Palasmanovi se však neprosadili a když ho už překonali, pomohlo mu břevno. Těsně před poločasovou přestávkou se naopak prosadil na druhé straně navrátilec Krčil, který zužitkoval kolmou přihrávku do šestnáctky a chladnokrevně vyrovnal – 1:1. Hned v začátku druhé půle Slabý z penalty otáčí stav ve prospěch domácích – 2:1. V 50. min. navíc Čermák upravuje po samostatném úniku už na 3:1. Hejtmánkovice však vzápětí odpověděly V. Harasevičem, a v 62. min. lacino srovnali z úhlu Lorencem – 3:3. Závěr utkání však hosté nezvládli, dva z jejich hráčů se nechali vyloučit, přesto se Hejtmánkovice statečně bránily. V poslední minutě však přišel nedovolený zákrok ve vápně hostů a domácí Slabý z penalty uzavírá na konečných 4:3.
Fakta – branky: 45. Vojtěch Krčil, 48. a 90. Tomáš Slabý, 53. Jan Čermák – 10. Daniel Prokeš, 57. Václav Harasevič, 62. Lukáš Lorenc.Rozhodčí: Martin Škoda – Michal Vaníček, Jakub Franěk. Diváci: 80. Poločas: 1:1.

Česká Skalice – Machov 2:1
Ve Skalici byla k vidění kopaná se vším všudy, která přinesla vyrovnanou a hlavně bezbrankovou první půli. S přibývajícím časem však domácí přebírali iniciativu, jenže to byli hosté, kteří se proměněnou penaltou ujímají vedení – 0:1. Skalice ale dokázala rychle reagovat a zápas brzy otočit, když se trefili její nejzkušenější hráči, kanonýr Valeš a kapitán Zítko. Zbytečně nervozní zápas vyvrcholil červenou kartou pro hostujícího Švába, který neudržel nervy na uzdě a vrazil v přerušené hře do soupeře.
Fakta – branky: 59. Jan Valeš, 66. Libor Zítko – 53. Michal Šváb z pen. Rozhodčí: Pavel Lokvenc – Lukáš Tůma, Michal Tomášů. Diváci: 47. Poločas: 0:0. (vo, mr)

1. Jaroměř B 6 6 0 0 27:12 18
2. Č. Kostelec B 6 5 0 1 29:9 15
3. Hejtmánkovice 6 5 0 1 27:12 15
4. Velká Jesenice 6 3 1 2 12:10 10
5. Meziměstí 6 3 0 3 17:20 9
6. Machov 6 2 2 2 11:13 8
7. Mezilesí 6 2 1 3 13:13 7
8. Babí 6 2 1 3 14:14 7