Božanov a Meziměstí stále čekají na první body

Náchodsko - Dalším mistrovským kolem pokračoval o víkendu fotbalový okresní přebor mužů.

9.9.2008

Ilustrační obrázekFoto: Hradecký deník

Č. Kostelec B – Meziměstí 5:1
V úvodu byla hra vyrovnaná. Poté však domácí začali lépe kombinovat a dali tři rychlé branky. Hosté stačili snížit, což je na chvíli dostalo do hry. Přesto fotbalovější Kostelec si vytvořil další dvě brankové šance, které proměnil.
Fakta – branky: Petr Hruška, Lukáš Janko, Martin Zajíc, Svoboda, Jiří Nývlt – Martin Macúš. Rozhodčí: Michal Vaníček, Luděk Hanzl, Pavel Jelen. ŽK: 1:3. Diváci: 50. Poločas: 4:1.

Martínkovice – N. Město A 3:5
Hostující mužstvo přijelo pouze se základní jedenáctkou a na jejich hře to bylo vidět. Přesto se ujali rychlého vedení již ve druhé minutě. Domácí však stačili vyrovnat a výsledek otočit ve svůj prospěch na 3:2. Asi zlomový moment přišel v poslední minutě prvního poločasu, kdy hosté vyrovnali na 3:3.
O přestávce bylo v obou kabinách dost rušno, ale ponaučení si z toho vzali hostující hráči, kteří domácí prakticky do ničeho už nepustili a po dvou brankách zaslouženě vyhráli.
Fakta – branky: Lukáš Lorenc, Jiří Lehotský, Jiří Franc – Antonín Valášek 3, Fucyman, Koza. Rozhodčí: Martin Pálka, Miroslav Tesárek. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 3:3.

Stárkov – V. Jesenice 1:2
První poločas byl oboustranně hodně slabý. Po změně stran se hra zlepšila, ale byli to hosté, kteří se v 75. min. ujali vedení. Domácí se snažili a zaslouženě vyrovnali v poslední minutě. Stárkov však toužil po třech bodech, otevřel hru a to se mu stalo osudným. V nastaveném čase chybovala domácí obrana a hosté strhli vítězství na svou stranu.
Fakta – branky: Jan Bárta – Petr Sedláček, Martin Tylš. Rozhodčí: Jan Gieci, Josef Pavlů. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0.

Provodov – V. Poříčí A 0:1

Hosté začali v Provodově dobře a již v 5. min. po dlouhém autu do vápna otevřel skóre utkání Lelek. I když byli domácí po celý zápas lepším týmem, vyrovnat se jim do konce utkání nepodařilo.
Fakta – branka: Lelek. Rozhodčí: Miroslav Pavlů, Antonín Vancl. ŽK: 5:5. ČK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 0:1.

Mezilesí – Machov 3:5
Domácí chtěli potvrdit svoji střeleckou formu z posledního utkání, ale první gól vstřelili hosté. Čech si pohrál s domácí obranou, jako na podnose předložil balon volnému Martincovi a pro toho již nebyl problém trefit odkrytou branku – 0:1. Za několik minut se za hranicí šestnáctky napřáhl Michl a krásnou ranou pod břevno srovnal na 1:1. Ve 30 min. unikal domácí obraně Martinec, v pokutovém území byl sražen a následnou penaltu Čech bez problémů proměnil – 1:2. O deset minut později se po trestném kopu domácích nejlépe orientoval Michl a nadvakrát překonal hostujícího brankáře – 2:2. Nerozhodný stav však domácí dlouho neudrželi. Martin utekl obraně, přehodil gólmana a upravil na poločasových 2:3.
Od 60. min. hráli domácí oslabeni o vyloučeného Škodu, ale i tak se prosadili. Na přímý kop si nejvýše vyskočil Petruželka a hlavou opět vyrovnal – 3:3. Machovští se poté snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale podařilo se jim to až v 75. min., kdy centrovaný míč Svatoš sklepl na volného Krále a ten zblízka prostřelil brankáře – 3:4. V samém závěru ještě Čech uvolnil Martince a ten z úhlu ranou pod břevno překonal domácího brankáře popáté – 3:5.
Fakta – branky: Miloš Michl 2, Lukáš Petruželka – Pavel Martinec 2, Vladimír Čech, Jiří Král, Vojtěch Martin. Rozhodčí: Petr Vašíček, Jan Gieci. ŽK: 3:3. ČK: 1:0. Diváci: 80. Poločas: 2:3.

Božanov – Police n. M. B 1:4
Úvod vyšel lépe hostům, kteří během osmi minut vedli už 2:0. Opaření domácí nesložili zbraně a vytvořili si dvě stoprocentní šance, které však nevyužili.
Druhá půle byla vyrovnaná, domácí fotbalisté však opět vyrobili hrubku v obraně a po rohovém kopu hosté upravili již na 0:3. Poté se domácí dočkali kýženého gólu, kterým pouze korigovali výsledek, hosté naopak ještě v poslední minutě kosmeticky doladili na 1:4.
Fakta – branky: Ervín Wilke – Petr Hauk 2, Ducháč 2. Rozhodčí: Luděk Hanzl, Miroslav Tesárek. ŽK: 2:1. Diváci: 79. Poločas: 0:2.

(tk)

9.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Hasiči zachraňovali kočičku, která po břečťanu vylezla až pod střechu hospody a bála se slézt dolů.
6

Boj o život kočky dopadl dobře, hasiči zachránili nešťastnou Mařenu

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

Střelným prachem se na úvod šetřilo jen ve Velichovkách

Náchodsko - Fotbalový Jopeco Okresní přebor mužů má za sebou úvodní mistrovské kolo.

Právě jsme se narodili - srpen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v srpnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Českoskalické zápasy asi nudné nebudou

Náchodsko - Úvodními zápasy vstoupily do nového ročníku fotbalové I. B třídy tři regionální týmy.