Nový Bydžov – Česká Skalice 5:2 (3:0).

Českoskaličtí odjížděli k utkání do Nového Bydžova s cílem urvat bod, to se jim však nepodařilo. Domácí byli od úvodní minuty aktivnější, hosté jim navíc situaci ulehčili individuálními chybami. První branka padla po špatném odkopu skalického gólmana Čejchana, domácí se poté uklidnili a do konce poločasu zatížili konto skalického brankáře ještě dvakrát.

Po změně stran se však podařilo Eimerovi snížit na 1:3, jenže domácí si utkání hlídali a znovu odskočili na tříbrankový náskok. Další snížení Skalice zaznamenal Martin Vít, konečnou podobu dali výsledku ale domácí, kteří z penalty upravili na závěrečných 5:2.
Branky Č. Skalice: Eimer, Vít.

Sestava Č. Skalice: Čejchan – Zákravský, Čtvrtečka (46. Lauverman), Kožený, Goll – Voráček, Svoboda, Rýdlo, Zítko (60. Zapadlo) – Eimer, Vít.
Náchod–Deštné B – Přepychy 0:3 (0:2). V Náchodě se hrála dlouho vyrovnaná partie, domácí byli aktivnější, ale proti kompaktní obraně si nevěděli rady. Hosté naopak hrozili z nebezpečných brejků, první jim vyšel ve 24. min. a druhý těsně před přestávkou. Do kabin tak šli s dvoubrankovým vedením.

Ve druhé půli byla vidět pouze marná snaha mladého domácího týmu o zteč branky Přepych. V době největšího náporu pak domácí inkasovali potřetí.
Sestava Náchoda B: Strazzer – Šťavík, Verner, Gross, Petr Zelený – Pavel Zelený, Franců, Šimon (65. Hauschke), Kopřiva – Suchánek, Umlauf.

Libáň – Broumov 3:3 (1:2).

První zahrozili v 6. min. domácí, vzápětí však na druhé straně pálil z voleje po Čihákově centru Hanzlík. Ve 12. min. domácí podnikli pěknou akci, na jejímž konci byl vedoucí gól – 1:0. Minutu nato se dostali Broumovští před branku domácích a Louda střelou pod břevno srovnal na 1:1. Ve 21. min. hostům zatrnulo, po individuální akci pálil domácí hráč těsně vedle. Krátce nato Broumovští obléhali branku tak dlouho, až se míč dostal k Hanzlíkovi, jenž upravil na 1:2. Po půlhodině hry dostal míč na levačku Harasevič, s jehož střelou měl domácí brankář práce více než dost. Těsně před odchodem do kabin fauloval v pokutovém území Panny, nařízenou penaltu však Martin v brance Broumova vyrazil.

Krátce po změně stran došlo ve velkém vápně domácích ke střetu broumovského Huška s gólmanem. Výsledkem bylo oboustranné zranění a odstoupení Huška i gólmana Libáně. V 64. min. se domácím podařilo vyrovnat na 2:2, o pět minut později fauloval v pokutém území Broumouva Kuneš a Banyáczski z penalty otočil na 3:2. Deset minut před koncem se dostal k míči Čihák a lobem z velkého vápna uzavřel na konečných 3:3.
Branky Broumova: Louda, Hanzlík, Čihák.

Sestava Broumova: Martin – Harasevič, Vejprava, Panny, Louda – Hušek (48. Mucha), P. Růžička, Kuneš, Čihák – M. Růžička (69. Schubert), Hanzlík (71. Štejnar).