SKUPINA SEVER

Police n. Met. B – Meziměstí 1:1
V Polici se hrálo důležité utkání, ve kterém se už mohlo rozhodnout, kdo si z dvojice týmů na jaře zahraje o sestup a koho čekají boje o postup. Konečný nerozhodný výsledek nakonec pomohl domácím, kteří mají před závěrečnými dohrávkami na Meziměstí už nesmazatelný čtyřbrankový náskok.
Fakta – branky: Radim Tér – Lubomír Pražák. Rozhodčí: Jiří Prokeš, Michal Vaníček. ŽK: 1:1. Diváků: 30. Poločas: 0:0.

Stárkov – Hejtmánkovice 3:3
Gólová přestřelka byla k vidění ve Stárkově, který šel do poločasu s jednogólovým mankem. Po změně stran však domácí zabrali a nakonec se s favorizovanými Hejtmánkovicemi, v jejichž dresu dal hattrick Růžička, rozešli smírně 3:3.
Fakta – branky: Pavel Zelený 2, Libor Lokvenc – Martin Růžička 3. Rozhodčí: Luděk Hanzl, Jan Gieci, Filip Svoboda. ŽK: 0:4. Diváků: 20. Poločas: 1:2.

Teplice n. Met. – Božanov 1:1
Heroický výkon předvedli hosté z Božanova, kteří nastoupili v deseti lidech, domácí sice měli po celé utkání převahu, tu ale nedokázali podpořit brankami. Do poločasu šli Tepličtí s jednogólovým náskokem, ten ale nakonec neudrželi a hosté v závěru z penalty srovnali na 1:1.
Fakta – branky: Filip Bitnar – Daniel Hypšman. Rozhodčí: Tomáš Franěk, Miroslav Halama. ŽK: 0:0. Diváků: 50. Poločas: 1:0.

SKUPINA JIH

Č. Kostelec B – V. Jesenice 8:0
Domácí tým posílen o hráče áčka měl po celou dobu zápas pod kontrolou. V první půli, která skončila 3:0, ještě hosté drželi s domácími krok, po změně stran ale už Kostelečtí jasně excelovali a výsledku tak dali hokejovou podobu.

Fakta – branky: Petr Křesťan 4, Milan Nývlt 3, Martin Zajíc. Rozhodčí: Michal Vaníček, Luděk Hanzl, Pavel Lokvenc. ŽK: 1:0. Diváků: 105. Poločas: 3:0.

Babí – Mezilesí 3:0
V bojovném a slušně hraném utkání domácí rozhodli o svém vítězství již v prvním poločase, když skóre otevřel již ve 3. min. Svoboda. V 15. min. potvrdil svoji produktivitu Flaška, poměrně kuriózní brankou. Nejprve sám rozehrál rohový kop, na což hosté vůbec nereagovali, poté si doběhl před branku a Perger, který rohový kop dokončil, jej našel na zadní tyči a bylo to 2:0. Na 3:0 upravil opět Flaška ve 36. min. Hosté hráli sympatický a útočný fotbal, ovšem bez zakončení, jedinou jejich šanci vyhlavičkoval Perger na roh. Druhý poločas se již jen dohrával, přesto měli domácí ještě dvě, tři dobré příležitosti, které ale již nezužitkovali, a tak se rozloučili s věrnými diváky “pouze“ tříbrankovým vítězstvím.

Fakta – branky: Michal Flaška 2, Ondřej Svoboda. Rozhodčí: Josef Panny, Miroslav Tesárek, Jan Berka. ŽK: 1:1. Diváků: 52. Poločas: 3:0.

Velké Poříčí – Jaroměř B 1:1
Domácí vlétli do utkání jako uragán a v prvních dvaceti minutách nedali pět vyložených šancí. Vedoucí branky se Velké Poříčí dočkalo ve 25. min., kdy dal utkání poločasovou podobu Vít. Ve druhé půli začali zlobit i hosté, kteří se po parádní ráně do šibenice dočkali vyrovnání. Čtvrt hodiny před koncem ještě Jaroměř nedala penaltu, další dvě vyložené šance nedali ale v samém závěru ani domácí.

Fakta – branka: Michal Vít. Rozhodčí: Vít Linhart, Miroslav Tesárek, Michal Šedivý. ŽK: 1:3. Diváků: 60. Poločas: 1:0. (vo, mr)