Nová Paka – Česká Skalice 2:1 (0:1). V prvním poločase hosté favorizovaný domácí celek zaskočili aktivní hrou, byli lepší a po zásluze šli ve 33. min. do vedení. Penaltu za sražení Valeše proměnil Goll – 0:1. Ve druhé půli se hra vyrovnala, přesto mohli jít hosté do dvoubrankového náskoku, svou šanci ale nedali. Trest pak přišel v 72. min., kdy domácí vyrovnali na 1:1. Za tohoto stavu mohl opět strhnout vedení na stranu České Skalice Chmelík, jenže ve své šanci selhal. Závěrečné minuty se odehrály už pouze na půlce České Skalice, která v nastaveném čase padla – 2:1.

Jan Vojnar, trenér České Skalice: „S herním pojetím hlavně v první půli jsem spokojen. Zvlášť si cením přístupu hráčů, kteří v závěrečných minutách udrželi nervy na uzdě. Rozhodčí nás v těchto momentech už prakticky nepustil za půlku, což vyústilo ve vítěznou branku domácích, která padla snad v 96. minutě.“

Červený Kostelec A – Náchod – Deštné B 1:2 (1:0). Derby dvou týmů ohrožených sestupem nabídl v první půli vyrovnaný fotbal, ve kterém byli šťastnější domácí. Ti šli brankou Zeleného ze 31. min. do poločasového vedení 1:0. Do druhé půle vstoupil Náchod s odhodláním výsledek otočit, což se mu také povedlo. Domácí mu však v tom notně pomohli, když si mezi 60. a 70. min. vybrali oddechový čas. Během něj Eimer dvěma góly utkání otočil a zajistil Náchodu cenné tři body.

Pavel Fišer, trenér Č. Kostelce: „V dobře rozehraném utkání jsme měli desetiminutový výpadek, který Náchod nemilosrdně potrestal.“

Zdeněk Zinke, trenér Náchoda: „Oproti ostatním utkáním jsme změnili dvě věci. V poli hrajeme kombinačně pořád stejně, s tím rozdílem, že tentokrát jsme dali dvě branky a hlavně svou jistotou v brance podržel tým gólman Volšík, který bude výraznou posilou. Vítězství bylo zasloužené, po celé utkání jsme diktovali tempo hry. Pořád jsem přesvědčen, že s týmy od sedmého po patnácté místo můžeme hrát vyrovnané zápasy. I přes naše postavení v tabulce si myslím, že do soutěže patříme.“

Police nad Metují A – Jičín 2:1 (0:1). První půle nabídla přetlačovanou mezi oběma vápny. Domácí si v ní vypracovali dvě gólovky, ale stejně jako hosté v té své neuspěli. Pak však přišla 31. min. a centr hostů škrtl před vlastním brankářem Kollert, a tečovaný míč už Kučera nedokázal zkrotit – 0:1. Druhou půli ale začali domácí excelentně. Ve 46. min. Seidlman sám před brankářem selhal, o chvíli později odskočil ve vyložené šanci Hájkovi míč. V 54. min. pálil vedle v dobré pozici Hauk. Pak zahrozili i hosté, ale po brejku pálili vedle. V 65. min. po spolupráci Martince s Hájkem zachraňoval na poslední chvíli hostující brankář. Čtvrt hodiny před koncem se předčasně poroučel ze hřiště hostující Samko. Přesilovku zužitkovali domácí v 81. min., kdy Martinec z trestného kopu vyrovnal na 1:1. Pět minut před koncem dostal další doudlebský hráč červenou kartu a hosté dohrávali v devíti. Přesilu dvou mužů v poli využili Poličtí v 88. min., když akci Švorčíka zakončil gólem Valtera – 2:1.

Václav Vít, trenér Police nad Metují: „Za druhý poločas jsme si vítězství zasloužili. Chválím celý mančaft za kolektivní pojetí.“

Broumov – Doudleby nad Orlicí 4:2 (2:1). Utkání začalo pro domácí velice dobře. Už ve 2. min. zahrávali Broumovští rohový kop a Panny hlavou otevřel skóre – 1:0. Domácí příznivce o dvě minuty později zahřál Harasevič. Ten zahrával od půlky trestný kop, hostující brankář míč podcenil a ten se dokutálel až za brankovou čáru – 2:0. Dvougólový náskok pak domácí ukolébal a přišel zasloužený trest. Ve 22. min. fauloval v pokutovém území Harasevič a hostující Ringel z penalty snižoval na poločasových 2:1. Druhý poločas začal Broumov opět dobře a ve 47. min. Šorfa vrátil domácím dvoubrankový náskok – 3:1. V 51. min. se blýskl pěknou individuální akcí domácí Čihák, jeho střelu však hostující gólman s námahou vytáhl na roh. Čtvrt hodiny před koncem pohladil domácí příznivce po duši Možný, který přehodil vyběhnuvšího gólmana – 4:1. V nastaveném čase pak už hosté pouze po rohu korigovali na konečných 4:2.

Trutnov – Jaroměř 6:0 (2:0). První nebezpečnou střelu vyslal na branku ve 2. min. jaroměřský Škoda. Domácí v první dvacetiminutovce nedokázali prolomit jaroměřskou obranu a jejich první střela ve 20. min. mířila vedle. Ve 28. min. se dostal do odkryté obrany domácí Hejna, Schejbal proti němu vyběhl a Hejna mu s přehledem poslal míč do branky. Ve 38. min. vystřelil z dálky Groše, Schejbal míč vyrazil a hlavička dobíhajícího Přívratského skončila v síti.

Dvě minuty po změně stran přidali domácí další gól. Po centru z levé strany poslal hlavou míč do odkryté branky Hejna. V 53. min. se opřel do míče z dálky Groer a trefil šibenici. V 63. min. poslal Beneš malou domů, jeho úmysl vystihl Hejna a pohodlně přidal svůj třetí gól. Čtvrt hodiny před koncem se jaroměřská obrana vysunula, po ztrátě míče prošel domácí Holubec do vápna a přesnou střelou skóroval.

Václav Michálek, trenér Jaroměře: „Domácí byli lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili. Na výši porážky se však výrazně podepsaly jaroměřské hrubé chyby.“