Police nad Metují – Hronov 2:1 (0:1). V prvním poločase hosté působili fotbalovějším dojmem, i když první šanci měli domácí. V 5. min. se po dlouhém pasu Šnábla dostal do vyložené šance Pataki, ale nedal. Pak se dostali ke slovu i hosté, kteří převzali iniciativu a zaslouženě šli v 10. min. Danihelem do vedení – 0:1. Hronov si i v dalším průběhu první půle dokázal vytvořit další brankové příležitosti, ty ale už gólem neskončily.

Ve druhém poločase se hra domácích zlepšila, přesto Hronov neustále hrozil z brejků a měl po nich několik výborných příležitostí. Domácím se podařilo vyrovnat v 53. min. po úniku a přesném centru Jandíka, kdy míč dorážel do prázdné branky Pataki. Rozhodnutí pak přinesla 80. min., kdy se do otevřené obrany dostal po pasu střídajícího Čermáka Klapkovský, a své sólo s jistotou proměnil – 2:1. Hosté mohli v samotném závěru srovnat střídajícím Samkem, ale ten naštěstí pro Polici už nedokázal v dobré příležitosti přesně zakončit. (mr)