Velké Poříčí – Jaroměř 1:2 (1:0). Domácí tým vyrukoval na lídra soutěže aktivní hrou, která se mu dařila celý první poločas.
Poříčí vsadilo na brejky, po jednom z nich utekl Krombholz, přihrál Samkovi, ale ten ještě branku netrefil. V další akci vyvezl Krombholz balon pro Závadu, jeho odraženou střelu chtěl uklidit za záda jaroměřského gólmana opět Krombholz, jenže byl nedovoleně zastaven a hlavní arbitr ukázal na značku pokutového kopu. K penaltě se postavil Závada a nezaváhal – 1:0. Ve 20. min. vytáhl nebezpečný přímý kop hostí Wihan nad. Do konce poločasu měli domácí ještě dvě velmi dobré šance, jenže Mucha ani Stodola neuspěli. Když neuspěli krátce před pauzou z dalšího přímého kopu ani hosté, mužstva odcházela do kabin za stavu 1:0. V podobném duchu se odehrával i druhý poločas. Krátce po přestávce netrefil prázdnou branku domácí Korec, krátce nato šel sám na gólmana Jaroměře Závada, ale dlouhou kličkou se dostal z optimálního střeleckého úhlu. V 56. min. zaváhal s rozehrávkou Stodola, následně přišla chyba, kterou poříčská defenziva vyřešila pouze za cenu penalty. Jaroměřský Krovák stejně jako Závada nezaváhal a srovnal na 1:1. V 70. min. zaváněl zákrok jaroměřské obrany ve vlastním pokutovém území faulem, píšťalka rozhodčího však zústala němá. Pak ve velmi dobrých šancích opět zaváhali domácí Samek i Korec a přišel v 87. min. trest. Domácí Šnajdr špatně rozehrál ve středu hřiště, následně domácí zcela propadli v defenzivě a nikým neobsazený Valeš zajistil Jaroměři tři mistrovské body. Na výsledku již nic nezměnil ani závěrečný nápor domácích, ani hlavička gólmana Wihana, který přišel podpořit ofenzivu.

Branky: Závada – Křovák, Valeš.

Sestavy – TJ Velké Poříčí: Wihan – Lucovič – Stodola, Hána (75. Lokvenc), Mucha – Korec, Šmek, Samko, Novák – Krombholz (60. Šnajdr), Závada.
Jiskra Jaroměř: Schejbal – Severýn, P. Matějček, Hofman, R. Matějček – Jirka, Michálek, Beneš, Kučera (46. Horák) – Valeš, Křovák (90. Syrovátka).