Pěnčín-Turnov – Náchod 3:1 (2:0)
Lépe vstoupili do utkání domácí, kterým to ale hosté hodně usnadnili. Už v 8. min. Náchodští špatně odvrátili roh a Ginzel otevřel skóre zápasu – 1:0. O sedm minut později přišlo nedorozumění Nejmana s Balážem, který si křikl, jenže míč neměl a domácí Bernát dával na 2:0. Ve 28. min. přišla třetí náchodská minela první půle. Domácí podnikli rychlý protiútok a Bárta trefil tyč Balážovy branky. Hosté měli v první půli několik standardních situací, hlavně rohových kopů. A právě po nich se zrodily dvě největší šance. V první mířil Bohuslav těsně vedle a ve 35. min. to byl opět Bohuslav, který se před domácí brankou špatně zorientoval a pálil opět vedle. Této šanci předcházel pěkný hlavičkový pokus Kábrta, z nímž měl domácí gólman Hroššo plné ruce práce. V závěru prvního poločasu mohl inkasovat ještě Náchod, jenže Bernátovu ránu Baláž vyrazil a Nejman pak míč odvrátil na roh.
Do druhé půle vstoupili hosté aktivně, snažili se hru roztáhnout po křídlech, jenže domácí se překvapit nenechali a naopak sami nevynechali jedinou možnost zaútočit do otevírajících se zadních řad Náchoda. Po jedné takové akci přišel v 67. min. centr z levé strany a nepokrytý Novotný dává do prázdné branky na 3:0. O pět minut později se mohl prosadit také Novotný nosící náchodský dres, jenže míří vedle. V 77. min. zahrozili po rychlém brejku domácí, Petřík naštěstí pro Náchod přestřeluje. V 84. min. se dobře uvolnil hostující Vlček, jeho střela byla sražena, k dorážce se však dostal Brich, ale jeho pokus gólman kryje. Zaslouženého snížení se Náchodští dočkali v 87. min., kdy po závaru střílí Brich do břevna a následnou dorážku už Simon posílá do sítě – 3:1. Více ale už hosté nestihli. (mr)