Náchod – Železný Brod 1:1 (1:0)
Vstup do utkání měli svěřenci domácího trenéra Radovana Hromádka výborný, hýřili aktivitou a v 5. min. šli zaslouženě do vedení. Z pravé strany centroval Petr, hostující brankář míč nezkrotil a důrazný Plšek jej snadno poslal do sítě – 1:0. O pět minut později to z otočky zkoušel Srkal a hostující brankář předvedl další nejistý zákrok, tentokrát se ale skóre neměnilo. S přibývajícím časem se stále častěji dostávali do zakončení také hosté. Pět minut před přestávkou ošemetnou situaci domácí odvracejí na roh, po kterém vznikl před domácí brankou zmatek, z něhož ale hosté mezi tři tyče nezamířili. Těsně před odchodem do kabin se pěknou akcí blýskl Malý, svou ránu však namířil vedle.
V úvodu druhé půle mohli domácí utkání definitivně zlomit. Ve 48. min. Srkal vybídl ke skórování Plška, který však z malého vápna přestřelil. O dvě minuty později připravil Plšek tutovku pro Bohuslava, ten však sám před brankářem vhodný okamžik pro zakončení prováhal. Domácí za to pykali v 56. min., kdy Havrda vyrovnává na 1:1. Poté padla na Náchod deka a byli to hosté, kteří mohli utkání zvrátit na svou stranu. Blízko k tomu byli v 58. min., kdy jejich brejk končí rohovým kopem. Čtvrt hodiny před koncem se vytáhl domácí gólman Baláž, který chytá tutovku Holečkovi, jenž jako vítr pláchl domácím stoperům. Když tentýž hráč šest minut před koncem neproměnil další brejk, skončilo utkání dělbou bodů. (mr)