Jaroměř – Už více než týden jsou v zimním tréninkovém zápřahu divizní fotbalisté Jaroměře.

22.1.2016

Ilustrační fotoAutor: DENÍK/Stanislav Heloňa

„Trénovat se bude čtyřikrát v týdnu, přičemž dva tréninky budou herní a další dva posilovací a rehabilitační," přibližuje Jiří Lebedinský, předseda jaroměřského FK.

Každý víkend navíc čeká svěřence trenéra Miloše Exnara herní test. Ten první sehráli jaroměřští fotbalisté v neděli s Převýšovem, kterému podlehli 1:5. „První poločas jsme prohráli jen 1:2 a musím říct, že byl z naší strany super. Do druhé půle jsme poslali sedm jiných lidí a tam už se bohužel kvalita soupeře projevila," říká k úvodnímu přípravnému utkání předseda oddílu.

Jaroměř hned do svého prvního přípravného zápasu nasadila několik nových tváří (Knap, Matějka, Štajer, Hašek, Korejčík), které jsou však zatím v přípravě jen na zkoušku.

Další zápas čeká fotbalisty Jaroměře v neděli na umělé trávě v Novém Bydžově, kde se postaví dalšímu účastníkovi České fotbalové ligy, Unionu 2013.

22.1.2016 VSTUP DO DISKUSE

Kdy doženou Afroameričané bílé? Za 228 let

Průměrná černá rodina se ve Spojených státech dostane na současnou úroveň bílé rodiny za 228 let. To je hlavní zpráva výzkumu amerického institutu pro politická studia IPS a společnosti pro ekonomický rozvoj CFED. Současná americká politika navíc rasovou nerovnoměrnost prohlubuje.

V Jaroměři se zaměří na prašné ulice

Jaroměř - Město chce postupně upravit 23 nezpevněných komunikací.

Útočná tykadla Velké Jesenice opět řádila

Náchodsko - Druhé kolo Jopeco Okresního přeboru mužů přineslo další porážku České Skalici i penaltové nezdary na Babí a v Hejtmánkovicích.