Hejtmánkovice – Zábrodí 13:0
„V žádném případě nechci soupeře nijak shazovat nebo zesměšňovat, ale takový soubor tanců a písní u nás snad ještě nikdy nebyl. A to je pro Zábrodí ještě tento výsledek milosrdný. Od začátku to byla jen otázka skóre a musím přiznat, že jsem toto v dospělém fotbale ještě nezažil. My jsme si slušně zatrénovali i zastříleli, ale to je tak všechno," řekl k utkání trochu znechuceně domácí hrající trenér Miroslav Harasevič.
Fakta – branky: 11., 56., 70. a 76. Kotyza, 14. Šprinc, 16., 21. a 61. Čihák, 27. Franc, 33. Novák, 36. vlastní, 69. Schubert, 73. Klouda. Rozhodčí: Vlk, Častvaj. ŽK: bez karet. Diváci: 30. Poločas: 7:0.

Dolany – Mezilesí 6:0
V typicky podzimním, větrném počasí byli domácí od začátku lepším týmem, jenže svou převahu nedokázali dlouho vyjádřit gólově. Do kabin tak domácí odcházeli jen s těsným náskokem, který jim zařídil pěkný lob Kulanga – 1:0. Po změně stran se ale už domácí fanoušci gólů dočkali. Kanonádu zahájil v 52. min. Praslička, k němuž se postupně přidali také Semanišin, míčový kouzelník Tokar a když po rohovém kopu udeřilo i Cejnarovo „kladivo", bylo o výsledku rozhodnuto. V závěru se ještě po pěkné akci prosadil Cipra – 6:0. S občasnými nebezpečnými protiútoky Mezilesí si poradil pozorně chytající Karel.
Fakta – branky: 45. Kulang, 52. Praslička, 55. Semanišin, 67. Tokar, 76. Cejnar, 87. Cipra. Rozhodčí: Saučuk – Prušinovský, Vančák. ŽK: 1:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Machov – Teplice nad Metují 1:3
V utkání nevalné úrovně se do vedení dostali hosté ve 24. minutě. Chybu domácího stopera využila k brejku dvojice Kalaš – Řeháček a druhý jmenovaný se zblízka nemýlil – 0:1. Vyrovnání měl na kopačkách Martinec, ale jeho bombu nádherně zneškodnil Šubrt. Ve druhém poločase Machov dál usiloval o vyrovnání, což se mu povedlo po hodině hry, kdy se po krásném brejku prosadil Scholz. Radost to ale byla předčasná, neboť k překvapení všech, jediný, kdo viděl ofsajd, byl asistent rozhodčího. Chuť si tak domácí spravili až o pět minut později. Ve skrumáži před brankou se nejlépe orientoval Sedláček a vyrovnal – 1:1. Vedení ale Machovským dlouho nevydrželo, neboť hosté se prosadili opět z brejku. Balon za machovskou obranou našel Matouše a ten své sólo proměnil – 1:2. Vyrovnání měl na kopačce Svatoš, kdy ho ve vápně krásně našel Martinec, ale jen těsně minul. Definitivní tečku výsledku dal v závěru Kalaš, když upravil na konečných 1:3.
Fakta – branky: 68. Sedláček – 24. Řeháček, 66. Matouš, 87. Kalaš. Rozhodčí: Škoda, Hampl. ŽK: 2:2. Diváci: 45. Poločas: 0:1.

Meziměstí – Velké Poříčí B 4:0
Utkání bylo po celý zápas v domácí režii, byť úvodní minuty patřily hostům. Meziměstí však brzy srovnalo krok a po čtvrt hodině hry se dočkalo i vedoucí branky. Tradiční „spalovač" šancí v domácím dresu Smrček neměl moc práce při dorážce gólmanem vyražené střely – 1:0. O deset minut později se dostal autor vedoucí branky za obranu Velkého Poříčí, gólman proti němu vyběhl, jenže Smrček ho zkušeně přehodil – 2:0. Pět minut před přestávkou mohl Smrček zkompletovat hattrick, jenže sám před brankářem neuspěl, když jeho pokus vyrazil hostující gólman na roh. Hned po změně stran se výborně hrající Smrček dostal opět za obranu hostů a tentokrát v zakončení nezaváhal – 3:0. O chvíli později Smrček ve své další šanci zamířil jen do tyče. V 84. min. vybojoval před poříčským vápnem míč domácí Krejčí, obešel tři hráče hostů včetně brankáře a do prázdné branky pečetil na konečných a zasloužených 4:0. Pátý gól měl ještě na kopačce střelec zápasu Smrček, který se v 87. min. řítil sám na hostujícího brankáře, ale mířil vysoko nad jeho branku.
Fakta – branky: 14., 25. a 46. Smrček, 84. Krejčí. Rozhodčí: Vaníček – Šesler, Vacek. ŽK: 2:1. Diváci: 40. Poločas: 2:0.

Velichovky – Česká Skalice 0:4
První poločas příliš vzruchu ve Velichovkách nepřinesl, neboť se hrálo převážně mezi šestnáctkami obou týmů. Bezbrankové skóre ale přesto vydrželo jen do 19. min., kdy Českoskaličtí potrestali chybu v domácí obraně a Valeš přesnou střelou otevřel skóre – 0:1. Ve druhé půli už favorizovaní hosté převzali iniciativu a krátce po návratu z kabin potrestali rychlým výpadem Sedláčka domácí ztrátu míče – 0:2. Domácím hráčům se nedařilo zareagovat na průběh zápasu a směrem dopředu byli takřka bezzubí. Zaslouženou výhru hostí pak pečetily góly Valeše a Hánla během osmi minut.
Fakta – branky: 19. a 63. Valeš, 47. Sedláček, 71. Hánl. Rozhodčí: Žák – Turek, Mahrla. ŽK: 1:2. Diváci: 67. Poločas: 0:1.

Hronov – Červený Kostelec B 1:0
Domácí mužstvo se od začátku snažilo držet míč na svých kopačkách a soupeře nepustit do žádné vážnější šance, což se mu dařilo. Navíc ve 22. min. Strnad jednoduchým lobem našel za obranou Kostelce rychlonohého Phana, jenž otevřel skóre utkání – 1:0. Do poločasu mohli hosté srovnat, ale domácí gólman Kunz byl proti a střelu Hály vytěsnil na břevno. Po změně stran se hra obou týmů zvedla. Domácí hned v první minutě neproměnili jasnou šanci. Pak se ještě do šancí dostali domácí Danihel, Klabník i střídající Ansorge, skóre se ale neměnilo. Kostelec ke konci utkání zatlačil domácí na jejich polovinu, ale vyrovnání se nedočkal.
Fakta – branka: 22. Phan. Rozhodčí: Vaníček – Saučuk, Škoda. ŽK: 1:4. Diváci: 50. Poločas: 1:0.

Velká Jesenice – Babí 2:2
Po opatrném začátku měl velikou příležitost otevřít skóre ve 20. min. domácí Krčil, ale gólman hostí jeho úmysl vystihl. O pět minut později Slabý skvěle uvolnil v šestnáctce Babí Paďoura a ten si tentokrát s brankářem poradil – 1:0. Ve 38. min. byl brankář hostí u další minely, když nezvládl odkop a volný Krčil do prázdné branky pohodlně zvýšil na 2:0. Domácí mohli ještě do poločasu dvakrát po sobě pojistit vedení, ale Lelek a ani o chvílí později Paďour svoje příležitosti nevyužili. Ve druhé půli hosté v 58. min. Voborníkem snížili na 1:2. O několik minut později Kozák oklamal několik domácích zadáků a chladnokrevně vyrovnal na 2:2. Domácí se snažili strhnou vítězství na svoji stranu, jenže Paďour nastřelil jen břevno.
Fakta – branky: 25. Paďour, 38. Krčil – 54. Voborník, 61. Kozák. Rozhodčí: Nymsa – Vlk, Častvaj. ŽK: 2:2. Diváci: 126. Poločas: 2:0.

1. Hronov 12 8 2 2 33:17 26
2. Česká Skalice 12 8 1 3 54:19 25
3. Dolany 12 7 3 2 41:21 24
4. Velká Jesenice 12 7 2 3 43:15 23
5. Hejtmánkovice 12 6 4 2 42:22 22
6. Babí 12 5 4 3 27:19 19
7. Č. Kostelec B 12 4 3 5 22:24 15
8. Teplice n. Met. 12 3 6 3 24:36 15