Jaroměř - Suchdol 2:4 (0:1). Úvod zápasu byl z obou stran hodně neurovnaný, ale s velikým nasazením. Hned z první vážnější šance hostů pak bohužel pro Jaroměř udeřilo. Ve 13. min. přišla kombinace hostů ve vápně na úplně volného Vančuru, který se z otočky střelou k tyči nemýlil – 0:1. Jaroměř se tlačila za vyrovnáním a měla šance. Ve 25. min. kopala roh, odražený míč se dostal ke Štajerovi, jeho bombu však dokázala hostující obrana zblokovat. Po půl hodině hry přišla pěkná kombinace domácích, na jejímž konci byla bomba Knapa nad hostující branku. Ve 34. min. zahrával Bano trestný kop, brankář Suchdola byl však na místě. Krátce před přestávkou naopak zahrávali trestný kop hosté a Michálkovu bombu vyrazil Schejbal s námahou mimo tyče. Ve 43. min. mohli jít hosté do dvoubrankového vedení. Signál po rohu však zakončili nad jaroměřskou brankou.

Do druhého poločasu nastoupila Jaroměř s odhodláním něco s výsledkem udělat, ovšem hned inkasovala. V 51. min. přišel brejk hostů, Vančura zatáhl napravo míč a přihrál Bodlákovi, který se nemýlil – 0:2. V 54. min. bylo veseleji. Presink domácího Holuba s Častvajem slavil úspěch a druhý jmenovaný po třech minutách na hřišti snížil – 1:2. Jaroměř tento gól nabudil a tlačila se za vyrovnáním. V 68. min. to však již bylo zase o dvě branky. Michálek ve vápně zakončil nad branku a i přesto, že pohodlně zakončil, pískal se následný faul a kopala se hodně přísná penalta. K té se postavil Vančura a nemýlil se – 1:3. Hned v 71. min. přišel definitivní direkt pro domácí. Schejbal vyrazil v mlýnici míč před sebe a na zadní tyč ho uklidil hezky a technicky hostující Bodlák – 1:4. V 90. min. pak přišel centr z levé strany od Častvaje na Matějku, který již jen snížil na konečných – 2:4. (jl, mr)