Náchod - Vstup do nového ročníku fotbalové České ligy staršího dorostu se náchodským svěřencům trenéra Zdeňka Samka nepovedl.

22.8.2017

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Jablonec - Náchod 6:0

„Utkání se nám hodnotí velmi těžce, jelikož vše podstatné se událo již v prvním poločase, kdy jsme myšlenkami ještě seděli v autobuse. Druhý poločas nám ukázal, že jsme fotbal hrát nezapomněli, a proto bychom měli na první poločas hrůzy co nejdříve zapomenout. Musíme tak dál pilně pracovat v tréninkovém procesu, abychom se takových ostud již nedočkali. Reparát můžeme složit už následující víkend, kdy budeme hostit tým Varnsdorfu,“ řekl k úvodnímu vystoupení svých svěřenců trenér Zdeněk Samko.

Fakta - branky: 5. Kinčl, 14. a 34. Landfeld, 18. Bičiště, 25. Štěpánek, 45. Vosecký. Rozhodčí: Milner – Kořínek, Řezníček. ŽK: 1:1. Diváci: 60. Poločas: 6:0. FK Náchod: Tupec – Prokeš (24. Brožek), Růžička, Melichar, Šesler (33. Málek) – Jahoda, Poláček (37. Vančák), Donát, Nejman – Pavlíček, Volf.

Další výsledky 1. kola: Ústí nad Labem – Mladá Boleslav 4:1, Olympia – Admira Praha 0:2, Čáslav – Hradec Králové B 1:3, Teplice B – Dukla Praha 0:5, Chrudim – Sparta Praha B 2:8, Pardubice B – Varnsdorf 3:2, Liberec – Bohemians Praha 1905 B 4:4 (na penalty 7:8).

22.8.2017 VSTUP DO DISKUSE

Jan Tříska.
14

Po pádu z Karlova mostu zemřel herec Jan Tříska, učitel z Obecné školy

V obřadní síni radnice ocenili policisty, hasiče i záchranáře
27

Stárkov - Večer 23. září 1938 odrazil družstvo Stráže obrany státu na celním úřadu v Božanově útok početné jednotky Sudetoněmeckého Freikorpsu.

Bydlení podle znamení zvěrokruhu: Jak si žijí vodní a vzdušná znamení

Nic na světě nepoví o člověku tolik, jako jeho byt. Hned při vstupu do předsíně bezchybně odlišíte pedanta od bohéma. Každý člověk má svůj vkus, každé astrologické znamení své priority.

Náchod - Královéhradecký kraj a Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje pořádali 22. a 23. září v náchodské sokolovně Prezentaci středních škol a zaměstnavatelů 2017. Akce byla určena pro všechny žáky i jejich rodiče, kteří chtěli pomoci s výběrem střední školy. Připravený byl také veletrh pracovních příležitostí.