Červený Kostelec B – Velká Jesenice 1:1
V Červeném Kostelci se v nedělním dopoledni potkala dvě mužstva, která měla zájem útočit, takže se hrstka diváků rozhodně nenudila. V první půli měli mírně navrch domácí fotbalisté, kteří se už v 8. min. ujímají brankou Svobody vedení 1:0. Hubený náskok ale Kostelec do poločasu nepojistil a protože žádnou akci nedotáhla do gólové tečky ani Velká Jesenice, šlo se do kabin za stavu 1:0. Ve druhé půli se karta obrátila, aktivnější byli hosté a na rychlé brejky spíše spoléhali domácí. Na spravedlivých 1:1 srovnává třináct minut před koncem jesenický kanonýr Krčil.
Fakta – branky: 8. Jakub Svoboda – 77. Vojtěch Krčil. Rozhodčí: Martin Saučuk, Michal Vaníček, Jakub Nymsa. ŽK: 1:2. Diváci: 75. Poločas: 1:0.

Hejtmánkovice – Česká Skalice 2:1
„Bušení na zamčený dubový skalický vrata," tak vystihl utkání na těžkém terénu domácí hrající trenér Miroslav Harasevič. Hejtmánkovice měly od úvodní minuty jasně navrch, hosté se totiž od první minuty soustředili pouze na úpornou defenzivu, z níž občas zahrozili rychlým brejkem. V první půli ale tato skalická taktika slavila úspěch, zatímco domácí ze svého tlaku dokázali vytěžit jen nastřelené břevno, hosté po brejku ve 32. min. vedli brankou Valeše 1:0. Po změně stran tlak domácích ještě zesílil a svého soupeře prakticky nepustili na svou polovinu. Přesto se hosté znovu jednou utrhli do brejku, tentokrát ale svou šanci propásli. Za druhou půli domácí orazítkovali hned třikrát brankovou konstrukci, srovnání stavu se ale trochu se štěstím dočkali až v 64. minutě – 1:1. Domácí prahli po třech bodech, v posledních deseti minutách zahrávali snad patnáct rohových kopů a svou drtivou převahu zužitkovali ve vítězný gól až v 90. minutě – 2:1.
Fakta – branky: 64. Jiří Franc, 90. Václav Harasevič – 32. Jan Valeš. Rozhodčí: Michal Vaníček, Roman Hurdálek, Zdeněk Papež. ŽK: bez karet. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

Velichovky – Broumov B 3:2
Za deštivého a chladného počasí se v 18. min. dostali do vedení domácí. Do střelecké pozice na velkém vápně se dostal Runkas a přesnou střelou otevřel skóre – 1:0. Druhá půle začala pěkně zostra. Hned ve 46. min. se hosté prokombinovali až k domácí brance a díky Mantelovi srovnali na 1:1. Domácí však rychle přispěchali s odpovědí. Centr D. Šubrta našel hlavu Resla, a ten opět strhl vedení na domácí stranu – 2:1. Velichovky pak převzaly aktivitu a byly lepším týmem. Po pěkné akci se dostal do gólové šance Runkas, ale minul soupeřovu branku. Poté domácí dvakrát trefili brankovou konstrukci. Nejprve po pěkné akci rozezvučel břevno Runkas a poté trefil tyč i Šolc. Domácí se tak dočkali až čtvrt hodiny před koncem, kdy Šolcův centr usměrnil do sítě Mar. Novotný – 3:1. Závěrečná desetiminutovka přinesla tlak soupeře, který nejprve neproměnil velkou šanci. Poté již hrál Broumov přesilovku, když byl vyloučen domácí Jelínek. Hosté se prosadili až v samém závěru, kdy zkorigovali na 2:3 Lehotským.
Fakta – branky: 18. Ondřej Runkas, 49. Martin Resl, 75. Marek Novotný – 46. Dominik Mantel, 90. Jiří Lehotský. Rozhodčí: Jakub Franěk, Martin Saučuk, Pavel Kašpárek. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (88. Jelínek). Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Babí – Meziměstí 5:1
Domácí měli od první minuty navrch a svou převahu poprvé zužitkovali už ve 4. min., kdy se prosazuje Fiedler. Ještě neuběhla ani první desetiminutovka a Fiedler naservíroval míč Bryksimu, jenž zvyšuje na 2:0. Po půl hodině hry už domácí vedou o tři branky, když se po rohovém kopu prosadil hlavou Adámek – 3:0. Babí však ještě nemělo dost a krátce před přestávkou vstřelil svou druhou branku v utkání opět Fiedler – 4:0. Do druhé půle domácí trenér prostřídal a na hře Babí se to projevilo. Hosté po změně stran získali pevnější půdu pod nohama, vytvořili si optickou převahu, do šancí je ale Babí nepouštělo. Když to nešlo kombinačně, tak to v 71. min. vzal na sebe hostující Šolc a po individuální akci snižuje na 4:1. Poslední slovo v zápase však měli domácí, kteří o deset minut později Voborníkem uzavírají na konečných 5:1.
Fakta – branky: 4. a 42. Tomáš Fiedler, 9. Petr Bryksi, 30. Petr Adámek, 81. Aleš Voborník – 71. Petr Šolc. Rozhodčí: David Bárta, Jakub Nymsa, Lukáš Tůma. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 4:0.

Velké Poříčí B – Jaroměř B 3:6
Hned v první minutě utkání nařídil hlavní rozhodčí proti hostujícímu mužstvu přísnou penaltu. Pro Velké Poříčí však byly o uplynulém víkendu penalty zakleté, áčko v sobotu zahodilo dvě a o den později ji pro změnu zahodil i Gois v utkání béčka. Trest tak na sebe nenechal dlouho čekat a po čtvrt hodině hry jde po gólu Ulrycha do vedení favorit – 0:1. Za dalších deset minut trestá zaváhání v domácí defenzivě Kašajík a na poločasových 0:3 upravuje za další čtyři minuty Vít. Do druhé poloviny utkání vstoupili domácí fotbalisté se snahou zmírnit nepříznivý výsledek. To se jim daří dvěma brankami „penaltového hříšníka" Goise, který v 56. a v 59. min. vrací domácí do hry – 2:3. Nadšení a bojovnost však na pohyblivé a technické hosty nestačily. V 71. min. dává svůj druhý gól zápasu hostující Vít a o šest minut později vrací favorita do pohody Böhm – 2:5. V 80. min. nařizuje sudí Vaníček proti Jaroměři další pokutový kop, k němu se staví Zelený a tentokrát (o den dříve neproměnil) se nemýlí – 3:5. Poslední slovo si však bere hostující Böhm, jenž v 86. min. uzavírá na konečných 3:6.
Fakta – branky: 56. a 59. Jakub Gois, 80. Petr Zelený z pen. – 15. Roman Ulrych, 26. Stanislav Kašajík, 30. a 71. Tomáš Vít, 77. a 86. Lukáš Böhm. Rozhodčí: Michal Vaníček, Jakub Franěk, Martin Saučuk. ŽK: 3:1. Diváci: 50. Poločas: 0:3

Machov – Dolany 1:1
V úvodu utkání se na deštěm zmáčeném terénu týmy spíše oťukávaly. Na gól si tak diváci museli počkat do 31. minuty. To si za obranu naběhl domácí Šolín a z rohu vápna poslal Machov do vedení – 1:0. O pár minut později mohl stejný hráč skóre navýšit, ale nabídnuté šance se spíše zalekl a z bezprostřední blízkosti jeho hlavička postrádala jak razanci, tak přesnost. Pět minut před přestávkou se sice Machovští radovali podruhé, ale proti byl praporek pomezního rozhodčího. Po přestávce byli domácí myšlenkami stále ještě v kabinách a hosté je za to dokonale potrestali. Krásnou kombinační akci zakončil vydařeným sólem Kašajík – 1:1. O chvilku později se i hosté zbytečně radovali z druhé branky. Naštěstí pro domácí si v souboji ve vápně počínali nedovoleně a gól tak nemohl být uznán. V závěru utkání se Machovští snažili strhnout vítězství na svoji stranu, ale pozorně bránící hosté byli proti. Trestný kop z hranice vápna, ani Švábova gólová hlavička z 88. min v síti neskončily, a tak se soupeři v Machově rozešli smírně.
Fakta – branky: 31. Karel Šolín – 46. Roman Kašajík. Rozhodčí: Martin Škoda, Patrik Kubeček, Josef Cipra. ŽK: 2:1. Diváci: 30. Poločas: 1:0.

Mezilesí – Teplice nad Metují 3:1
Na Mezilesí šli domácí od prvních minut za vítězstvím, jenže je dvakrát v jejich úsilí přibrzdil praporek pomezního rozhodčího. Skóre se tedy měnilo až v 15. min., když hezkou kombinaci domácích zakončil Maixner – 1:0. Hosté odpověděli o deset minut později Kretschmerem – 1:1. Mezilesí se poté rychle oklepalo a po brance Vítka ve 32. min. se opět ujalo vedení – 2:1. Po návratu z kabin se rychleji zorientovali domácí a po centru Jana Vítka se do vzduchu pověsil Navrátil a uklidnil svůj tým – 3:1. Potom, jako obvykle, nechalo Mezilesí aktivitu hostím a ti několikrát ohrozili Škodu v domácí brance. Ten však s přispěním obrany svoji svatyni uhlídal, a tak domácí mohli slavit další důležité mistrovské body.
Fakta – branky: 15. Lukáš Maixner, 32. Jan Vítek, 46. Luboš Navrátil – 25. Denis Kretschmer. Rozhodčí: Ján Gieci, Milan Holý, Martin Oubrecht. ŽK: 1:0. Diváci: 42. Poločas: 2:1.

1. Jaroměř B 17 17 0 0 75:23 51
2. Velká Jesenice 17 11 3 3 47:29 36
3. Hejtmánkovice 16 10 3 3 57:34 33
4. Č. Kostelec B 16 10 2 4 59:30 32
5. Babí 17 9 1 7 42:38 28
6. Machov 17 6 4 7 39:38 22
7. Meziměstí 16 7 0 9 40:50 21
8. Dolany 17 5 4 8 25:35 19