Fantastický Krunčík vychytal České Skalici důležité tři body

Náchodsko – Do nedělního podvečerního programu se v krajských fotbalových soutěžích mužů zapojila čtveřice regionálních mužstev.

7.5.2013

PROVODOV (v modrém) pokračuje ve výborných jarních výkonech. V neděli to odnesli fotbalisté Doudleb.Foto: Zdeněk Majer

Trutnov – Jaroměř 0:1 (0:0). V začátku utkání se Jaroměři dařilo držet míč a nepustila favorizované domácí do náporu. Jaroměř hrála pozorně a Trutnov se nedokázal dostávat k její brance. Poločas tak skončil bez branek.
V 54. min. se po špatné Horákově rozehrávce dostal do gólové šance domácí Marks, ale sám před Klofandou z 12 metrů mířil vedle. V 57. min. poslal Ruprich přihrávku za obranu Trutnova, Rejchrt v ofsajdové pozici nehrál, Škoda si zezadu naběhl a umístil míč přesně – 0:1. Po obdržené brance se domácí vrhli do útoku, ale Jaroměř dobře bránila. Trutnov v závěru vystupňoval tlak, ale gólové šance si vytvořit nedokázal.

Hořice – Česká Skalice 2:3 (2:0). První poločas se svěřencům Miloše Killara vůbec nepovedl, domácí jasně diktovali tempo hry a zaslouženě šli do dvougólového náskoku. Ten mohl být ještě výraznější, v českoskalické brance však čaroval brankář Krunčík.
Pod dojmem dobře rozehraného utkání vstoupili domácí do druhé půle hodně bohorovně a už po čtyřech minutách hry je za to potrestal Železov – 1:2. Kontaktní trefa Skalici nakopla a po hodině hry se po trefě Pohla začínalo znovu – 2:2. Domácí po vyrovnání opět zvýšili obrátky, ale byl to skalický Diviš, který dal vítěznou trefu utkání – 2:3

Provodov – Doudleby nad Orlicí 2:0 (1:0). Na mokrém terénu se domácí od úvodní minuty tlačili do útoku a první vážnější akce na sebe nenechala dlouho čekat. V 5. min. po nádherné nahrávce Vrabce obstřelil zpoza vápna Eimer hostujícího gólmana – 1:0. Hosté nadále jen bránili, zahušťovali střed hřiště a domácí se jen těžko prosazovali. Do další pěkné šance se dostal Macek, bohužel zakončil jen do boční sítě. Zbytek poločasu pokračoval v dobývání hostující branky, byli to naopak Doudlebští, kteří se dostali do dvou brejků, oba ale vyřešil gólman Swaczyna.
V začátku druhé půle domácí opět pokračovali v aktivní hře, bohužel se nedařily přihrávky a vázla kombinace. To ale domácí nahrazovali bojovností. Hra Provodova se zklidnila až příchodem Samka, který podržel míč a posílal spoluhráče do dobrých příležitostí. Šance ale většinou končily na hostujícím brankáři. Druhý uklidňující gól přišel až v 73. min. po rohu Samka. Autorem trefy byl Khun – 2:0. V závěru mohli ještě domácí vítězství zvýraznit Samkem a Eimerem, ale ti své příležitosti neproměnili.
Sestava Provodova: Swaczyna – Výborný (85. Voborník), Bek, Pfeifer, Malý (82. Kováč) – Khun, Vrabec, Müller, Pařízek – Macek (60. Samko), Eimer.
Nejbližší zápasy, středa: Slavia HK – Červený Kostelec (10.15), Opočno – Police nad Metují B (13.30), Dvůr Králové B – Broumov (17.00), Česká Skalice – Lázně Bělohrad (17.00), Kratonohy – Jaroměř (17.00), Úpice – Police nad Metují (17.00), Jičín B – Nové Město nad Metují (17.00). (mr, mich)

7.5.2013 VSTUP DO DISKUSE

Střelným prachem se na úvod šetřilo jen ve Velichovkách

JOHANA z Police nad Metují se narodila 11. srpna 2017 v 3.07 hodin. Děvčátko vážilo 3245 gramů a měřilo 48 centimetrů. Maminka  uvedla, že se jedná o druhé dítě v rodině.
7

Právě jsme se narodili - srpen 2017

Českoskalické zápasy asi nudné nebudou

Náchodsko - Úvodními zápasy vstoupily do nového ročníku fotbalové I. B třídy tři regionální týmy.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Broumov po svém sestupu zatím dost tápe

Náchodsko - Čtyřgólovou normu si pravděpodobně domluvili v sobotním programu fotbalového Krajského přeboru mužů hráči Červeného Kostelce, Jaroměře i Náchoda. Tento regionální trojlístek si totiž z hřišť soupeřů odvezl tři body za vítězství 4:0.