Jaroměř - Trutnov 0:4 (0:1). Domácí vlétli do zápasu jako uragán a hned v úvodu měli dvě veliké šance. V první minutě Holub vysunul Škodu, ten postupoval ze strany na Štastného, ale trutnovský gólman ho vychytal. Hned vzápětí vystřelil nebezpečně Holub, ale ani jeho střela se neujala. V 7. min. vyslal na branku Štastného bombu domácí Bano, ale ta šla těsně vedle. Po tomto aktivním úvodu ze strany domácích se dostali ke hře hosté. V 17. min. utekl napravo Tobiáš a přihrál před branku Matějkovi, ale jeho bomba šla vysoko nad Ondráčkovu branku. O deset minut později domácí obrana zazmatkovala před svým vápnem, ke střele se dostal hostující Kejzlar a jeho bomba skončila na břevně Ondráčkovy branky. Po půl hodině hry vyvezl míč hostující stoper Kovář, přihrál Tauchmanovi, kterého však vychytal Ondráček. Ve 31. min. získal míč po chybě domácí obrany Mařas, vystřelil, ale jeho střela skončila na břevně… Bohužel pro Jaroměř se ale odrazila k neobsazenému Matějkovi, který pohotově hlavičkou uklidil míč do sítě Ondráčkovy branky – 0:1. Ve 38. min. měla velikou šanci na vyrovnání Jaroměř. Bano vysunul ideálně do běhu Škodu, který se řítil z levé strany na Šťastného, ten však konečky prstů Škodovu bombu vyškrábl na roh.

Do druhého poločasu vstoupila Jaroměř s cílem vyrovnat. To se jí však nepovedlo a v 52. min. přišla hrubá chyba domácího týmu. Ondráček rozehrával trestný kop z půlky hřiště, toho se zmocnil hostující Matějka, postupoval sám na prázdnou branku a bez problémů proměnil – 0:2. O dvě minuty později byl faulován ve vápně hostí Štajer a kopala se penalta. K té se postavil obvyklý domácí exekutor Ruml, ale jeho střelu Štastný chytil. Čtvrt hodiny před koncem zahrával trestný kop Čenovský, ale nikdo z domácích hráčů na jeho nebezpečný centr nedosáhl. Po nuceném vystřídání Rumla museli domácí přeskupit obranu, a to se jim nevyplatilo. V 79. min. přišel rychlý brejk hostí, Petr Holubec utekl všem a skóroval – 0:3. A ještě hůře bylo za další tři minuty. Další rychlý výpad do domácí obrany proměnil po kombinaci s Holubcem hostující Křižovič – 0:4. Do konce zápasu se již nic vážnějšího před oběma brankami nestalo, a tak se zrodila vysoká výhra hostí z Trutnova. (jl, mr)