Broumov – Přepychy 2:2 (0:2). Utkání začalo úplně jinak, než si domácí představovali. Hosté se totiž již v 8. min. ujali po chybě domácí obrany vedení. O čtyři minuty později utekl hostující Chválek, jeho dělovku gólman Dvořáček jen vyrazil a autor první rány se z opakované střely již nemýlil – 0:2. Na konci úvodní čtvrt hodiny se proti další povedené ráně Přepych vyznamenal brankář Dvořáček.

Do druhého poločasu domácí nastupovali s cílem výsledek zvrátit, což se dlouho nedařilo. Čtvrt hodiny před koncem hlavičkoval po trestném kopu Strelec do břevna. Tlak domácích postupně sílil, v 83. min. se dostal k hlavičkovému zakončení opět Strelec a tentokrát mířil do černého – 1:2. O další dvě minuty později zahrávali domácí roh a Michálek vyrovnal na konečných 2:2.

Sestava Broumova: Dvořáček – Harasevič, Strelec, Vejprava, Schubert – Novák (53. Panny), Šolc (38. Hovorka), Šimon (70. Michálek), Růžička – Hanzlík, Kotyza (74. Kubín).

Police nad Metují – Lázně Bělohrad 0:2 (0:1). V úvodní čtvrt hodině byli aktivnější domácí, kteří si z mírné převahy vypracovali Haukem šanci, tu však nedali. První tak udeřili hosté, kteří v 17. min. potrestali zaváhání polické defenzivy – 0:1. Po inkasované brance opět převzali iniciativu domácí, vytvořili si příležitosti, přičemž ty Seidlmana a Švorčíka byly z oblasti vyložených. Skóre se ale neměnilo.

Druhý poločas se povětšinou hrál na půli Lázní Bělohrad, domácí si v tlaku vypracovali dvě brankové šance, jenže střelecká muška ani štěstí tentokrát nebyly na jejich straně. Hosté naopak neustále hrozili z rychlých brejků, na 2:0 mohli zvýšit v 75. min., kdy hostující útočník netrefil prázdnou branku. Druhý gól přece jen hosté přidali, když v 83. min. z ostrého úhlu ranou pod břevno pečetili na konečných 2:0.

Sestava Police nad Metují: Kučera – Řezníček (80. Hofman), Šnábl, Kudláček, Kollert – Seidlman, Švorčík, Šimon (66. Hanzl), Hauschke – Hauk, Klapkovský.

Další výsledky: Doudleby nad Orlicí – Dobruška 0:1, Kratonohy – Nový Bydžov 1:2, Kunčice – Převýšov 0:2, Nový HK – Rychnov n. Kn. 1:0, Lhota p. Lib. – Česká Skalice 1:1, Olympia HK – Týniště 1:0.

Jaroměř – Kostelec nad Orlicí 3:0 (1:0). První šanci v utkání měla Jaroměř. V 5. min. zahrával Kašajík přímý kop z levé strany, brankář Dušek jeho pokus vyrazil. Jaroměř si na tvrdém, hrbolatém hřišti dokázala vytvořil převahu. Ve 21. min. si na Fišerův přetažený centr naběhl Kučera, z úhlu však mířil těsně vedle. Ve 28. min. pronikl zleva do vápna Michálek, od brankové čáry přihrál na malé vápno a Svatoš doklepl do sítě – 1:0. Ve 45. min. měli šanci i hosté. Tichý prodloužil hlavou míč na stopery a Jakub Šrámek střílel sám z vápna. Schejbal ale jeho oblouček vyrazil nad.

Začátek druhé půle patřil hostům, kteří se několikrát dostali k jaroměřské brance. Hra Jaroměře postrádala přesnost a přihrávky nenacházely adresáta. V 58. min. vyslal Michálek do levého křídla Škodu, ten předložil míč před branku Fišerovi, jenž ze 14 metrů mířil vedle. V 66. min. hlavičkoval kostelecký Švandrlík po přetaženém centru do tyče. V 74. min. zacentroval Huňák, Škoda poslal míč z jedné na Svatoše a ten zblízka skóroval – 2:0. O dvě minuty později prošel od rohového praporku do vápna Michálek, našel Hořínka a jeho volej skončil v síti – 3:0. Dvě vstřelené branky Jaroměřské uklidnily a ti již v klidu utkání dohráli.

Sestava Jaroměře: Schejbal – Hrobský (80. Krejsa), Hořínek, Svoboda, Huňák – Kučera, Kašajík, Michálek, Fišer (87. Böhm) – Svatoš (89. A. Holeček), Škoda.

Další výsledky: Roudnice – Janské Lázně 5:1, Dvůr Králové B – Červený Kostelec 3:1, Slavia HK – Sobotka 2:0, Opočno – Libčany 0:4, Vrchlabí – Třebechovice 2:0, Černilov – Hořice 1:2.

Výsledky 16. kola: Malšovice – Ohnišov 0:3, Deštné – Vamberk 3:4, Lokomotiva Hradec Král. – Černíkovice 3:5, Nové Město nad Metují – Borohrádek 3:1, České Meziříčí – Provodov 0:0, Albrechtice – Dohalice 1:2, Probluz – Předměřice 3:1. (mr, mich)