VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FORTUNA LIGA: Třinácté kolo pro Marka Mathu

Náchod – Třinácté kolo Fortuna ligy Náchodského deníku se stalo kořistí červenokosteleckého Marka Mathy. V okleštěném posledním kole dosáhl stejně jako další dva tipující devíti bodů, pro červenokosteleckého hráče však rozhodl přesnější tip Supertrefy.

10.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Petr Šilar

Marek Matha si tak může v naší redakci vyzvednout zaslouženou cenu. Pro ty si během příštího týdne mohou přijít také tři nejúspěšnější tipéři podzimu. Celkovou vítězkou se nakonec stala Zdena Langerová z Velkého Poříčí, druhý skončil Miloš Kubík z Hronova a třetí další Hronovák, Oldřich Lelek.

Výsledky 13. kola Fortuna ligy Náchodského deníku

Chrudim – Náchod–Deštné A 3:0 1
Rychnov nad Kněžnou – Česká Skalice neodehráno
Broumov – Přepychy neodehráno
Třebechovice – Červený Kostelec A neodehráno
Nové Město nad Metují A – Malšovice neodehráno
Machov – Stárkov 1:2 2
Hejtmánovice – Teplice nad Metují A 2:2 0
Hronov – Mezilesí 5:1 1
Červený Kostelec B – Nové Město nad Metují B 1:1 0
Velké Poříčí A – Velká Jesenice 2:1 1

Supertrefa: 21

Vítězkou Fortuna ligy je Zdena Langerová z Velkého Poříčí

Pořadí na 1. – 3. místě (113 až 104 bodů):

NA0167 Zdena Langerová, V. Poříčí 9 113
NA0059 Miloš Kubík, Hronov 3 107
NA0128 Oldřich Lelek, Hronov 6 104

Pořadí na 4. – 26. místě (104 až 86 bodů):

NA0102 Miroslav Gabriel, Č. Skalice 3 104
NA0042 Tomáš Hašpl, V. Poříčí 3 104
NA0157 Vítězslav Šolc st., Machov 3 104
NA0127 Oldřich Lelek ml., Hronov 3 101
NA0129 Vlasta Lelková, Hronov 3 101
NA0105 Michaela Polomská, Zlíč 6 98
NA0010 Gisela Hlavatá, Náchod 6 95
NA0158 Jan Šolc, Machov 6 95
NA0147 Bohumil Šula, Zlíčko 6 95
NA0048 Vlasta Pácaltová, Náchod 3 95
NA0047 Aneta Rýdlová, Náchod 3 95
NA0137 Josef Fuchs, V. Poříčí 3 92
NA0054 Bohumil Králíček, Provodov 3 92
NA0073 Jaroslav Mžourek, Meziměstí 3 92
NA0148 Iva Středová, Náchod 3 92
NA0135 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 3 89
NA0103 Silvestr Polomský, Zlíč 3 89
NA0170 Tomáš Klicpera, Otovice 3 87
NA0006 Ivan Dankanič, Hronov 3 86
NA0046 Miroslav Pácalt, Náchod 3 86
NA0087 Milan Rydlo, N. Město 3 86
NA0156 Petra Šolcová, Machov 3 86
NA0015 Stanislav Štěpán, Č. Kostelec 3 86

Pořadí na 27. – 64. místě (84 až 74 bodů):

NA0056 Petr Drašnar, Šonov 6 84
NA0020 Eva Rainetová, V. Poříčí 3 84
NA0093 Karel Hlaváček, Jaroměř 6 83
NA0095 Helena Hlaváčková, Jaroměř 6 83
NA0181 Adam Plachta, Police n. M. 6 83
NA0142 Jakub Vítek, N. Město 6 83
NA0040 Zdeněk Frýba, Hronov 3 83
NA0038 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 3 83
NA0118 Jan Hlišer, Č. Metuje 3 83
NA0013 Jiří Mecner, Náchod 3 83
NA0012 Zdena Mecnerová, Náchod 3 83
NA0017 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 3 83
NA0104 Mária Polomská, Zlíč 3 83
NA0026 Jana Svatošová, Zlíčko 0 83
NA0078 Gerhard Hurdálek, Hejtmánk. 0 82
NA0124 Květa Bjelová, Teplice n. M. 6 81
NA0101 Gabriela Gabrielová, Č. Skalice 6 80
NA0001 Viktor Schejbal, H. Rybníky 3 80
NA0002 Oldřich Schejbal, Náchod 3 80
NA0141 Simona Vítková, N. Město 3 80
NA0098 Jiří Soukup, Č. Skalice 6 79
NA0173 Roman Hurdálek, Hejtmánk. 3 79
NA0041 Milan Bitnar, Hronov 6 77
NA0119 Šárka Hilšerová, Č. Metuje 6 77
NA0085 Josef Hofman, Černčice 6 77
NA0172 Jaroslav Ročeň, Broumov 6 77
NA0051 Jiří Špaček, Náchod 6 77
NA0055 Vít Doležal, Hronov 3 77
NA0155 Vítězslav Šolc, Machov 0 77
NA0018 Roman Rainet, V. Poříčí 3 75
NA0049 Zdeněk Burdych ml., V. Poříčí 0 75
NA0131 Zbyněk Regent, Hronov 6 74
NA0117 Jaroslav Valchař, Police n. M. 6 74
NA0107 Pavel Vlček, Č. Skalice 6 74
NA0096 Věra Kadeřábková, Jaroměř 3 74
NA0154 Petr Šolc, Machov 3 74
NA0016 Stanislav Štěpán ml., Č. Kostelec 3 74
NA0151 Ondřej Černý, Náchod 0 74

Pořadí na 65. – 94. místě (71 až 62 bodů):

NA0007 Vladimír Čejp, Náchod 6 71
NA0130 Miroslav Jelen, Vysokov 6 71
NA0160 Jiří Mecner ml., Náchod 6 71
NA0037 Vladimír Seidel, V. Poříčí 6 71
NA0081 Miroslav Tesárek, Broumov 6 71
NA0061 Martin Dankanič, Zbečník 3 71
NA0036 Petr Hurdálek, Náchod 3 71
NA0097 Josef Kadeřábek, Jaroměř 3 71
NA0080 Egi Krupička, Broumov 0 71
NA0183 Jaromír Líska, N. Město 0 71
NA0028 Jakub Svatoš, Zlíčko 0 71
NA0136 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí 6 70
NA0177 Michal Klepal, Č. Skalice 3 69
NA0169 Luboš Pfeiffer, Č. Kostelec 3 69
NA0120 Miloš Hilšer, Č. Metuje 3 68
NA0050 Zdeněk Burdych st., V. Poříčí 0 68
NA0094 Helena Konečná, Č. Kostelec 6 66
NA0108 Radek Čáp, Č. Skalice 6 65
NA0082 Zdena Hofmanová, Černčice 6 65
NA0086 Obecní hostinec, Šonov 3 65
NA0058 Miroslav Malík, Náchod 3 65
NA0163 Monika Prokešová, Náchod 0 65
NA0099 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 6 64
NA0109 Zdeněk Čáp st., Č. Skalice 3 64
A0164 Jiří Prokeš, Náchod 6 63
NA0008 Jaroslav Kuchař, Náchod 0 63
NA0019 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 0 63
NA0113 Marek Matha, Č. Kostelec 9 62
NA0072 Jaroslav Formánek, Broumov 3 62
NA0116 Augustin Šála, Police n. M. 3 62

Pořadí na 95. – 139. místě (61 až 42 bodů):

NA0176 Nikol Klimešová, Větrník 6 61
NA0045 Eva Bjelová, Teplice n. M. 3 61
NA0188 Štamgasti Šonov, Šonov 3 61
NA0179 Petr Zima, Police n. M. 3 61
NA0162 Petra Hájková, Č. Kostelec 3 60
NA0171 Jana Klicperová, Otovice 3 60
NA0149 Lydie Svobodová, Náchod 3 60
NA0186 Josef Langer, V. Poříčí 0 60
NA0114 Josef Matha, Č. Kostelec 3 59
NA0184 Jiří Krista, Hronov 3 58
NA0014 Petr Grieger, Náchod 3 56
NA0165 Kateřina Prokešová, Náchod 3 56
NA0052 Zdeňka Špačková, Náchod 3 56
NA0053 Vladislav Váchal, Náchod 3 56
NA0152 Luboš Pfeiffer st., Č. Kostelec 0 56
NA0060 Václav Stránský, Náchod 0 56
NA0144 Michaela Vítková, N. Město -3 56
NA0063 Jan Kocián, V. Poříčí 0 55
NA0043 Tomáš Kocián, V. Poříčí 0 54
NA0153 Radek Žák, Náchod -3 54
NA0023 Václav Přibyl, Náchod 6 53
NA0057 Petr Drašnar II, Náchod 0 53
NA0011 Miloš Popovič, Náchod 0 53
NA0025 Radek Svatoš, Zlíčko 0 53
NA0189 Ladislav Pajkrt, Hronov 3 52
NA0044 Milan Bjel, Teplice n. M. 0 52
NA0146 Josef Jakubec, Náchod 3 51
NA0134 Petr Kylar, Stárkov 9 50
NA0143 Jan Vítek, N. Město 6 50
NA0034 Lukáš Hurdálek, Náchod 3 50
NA0068 Josef Kettner, Meziměstí 0 50
NA0067 Josef Panny, Meziměstí 0 50
NA0064 Vlastimil Treml, Náchod 6 49
NA0066 Zuzana Pannyová, Meziměstí 3 48
NA0024 Aleš Bek, Vysokov 6 47
NA0138 Olga Majerová, Vysokov 6 47
NA0035 Martin Nosek, Žabokrky 3 47
NA0027 Míra Ducháč, Ml. Boleslav 0 47
NA0084 Radka Novotná, Černčice -3 47
NA0009 Jaroslav Hylena, Václavice 3 46
NA0140 Martin Černý, N. Město 3 45
NA0161 Martina Myšková, V. Poříčí 3 45
NA0074 Michal Nyč, Broumov 6 42
NA0145 Jan Jakubec, Náchod 3 42
NA0123 Věra Sýkorová, Teplice n. M. 0 42

Pořadí na 140. – 190. místě (41 až –4 body):

NA0139 Zdeněk Majer, Vysokov 0 41
NA0021 Mirka Jirásková, H. Radechová 6 38
NA0039 Jaroslav Mertlík, Hronov 3 38
NA0022 Josef Jirásek, H. Radechová 0 38
NA0180 Miroslav Pelc, Police n. M. 3 37
NA0175 Tomáš Prokeš, Náchod 3 37
NA0166 Aneta Nyčová, Náchod 3 36
NA0089 Milan Ducháč, N. Město 0 36
NA0150 Luboš Pfeiffer ml., Č. Kostelec 0 36
NA0112 Jaroslava Mathová, Č. Kostelec 3 35
NA0083 Petr Hofman, N. Město 0 35
NA0079 Jan Kolář, Broumov 0 35
NA0159 Pavel Vítek, Náchod 0 35
NA0185 Ivo Dius, V. Poříčí 0 34
NA0071 Radim Umlauf, Meziměstí 0 33
NA0070 Luboš Umlauf, Meziměstí 0 30
NA0069 Jitka Umlaufová, Meziměstí 0 30
NA0029 Lukáš Lehotský, Broumov 0 29
NA0004 Michal Lokvenc jr., V. Dřevíč 0 29
NA0115 Jaroslav Macek, Č. Kostelec 0 28
NA0121 Jiří Švorčík, Police n. M. 0 27
NA0182 Jan Zmátlo, Police n. M. 0 27
NA0174 Milan Jakubec, Náchod 3 26
NA0178 Anna Macková, Č. Kostelec 0 26
NA0065 Jirka Rýdl, Náchod 0 26
NA0110 Jiří Baše, Č. Kostelec 0 23
NA0091 Martin Ducháč, N. Město 0 18
NA0122 Miroslav Sýkora, Teplice n. M. 0 18
NA0100 Jaroslav Roudný, Č. Skalice 0 17
NA0062 Lenka Rýdlová, Náchod 0 17
NA0187 Sejtko Sejtko, Šonov 0 17
NA0111 Karel Lokvenc, Č. Kostelec 0 16
NA0090 Radek Ducháč, N. Město 0 15
NA0077 František Ducháč, Broumov 0 12
NA0005 Renata Hrubá, V. Dřevíč 0 12
NA0003 Michal Lokvenc, V. Dřevíč 0 12
NA0190 Milan Bano, Josefov 0 10
NA0033 Miroslav Hurdálek, Náchod 3 8
NA0168 Jan Michalčík, V. Poříčí 0 8
NA0032 Jana Veselá, Jaroměř 0 7
NA0126 P+F Nerudovi, Hronov 0 6
NA0132 Petr Hykyš, Stárkov 0 5
NA0092 Jiří Kyška, Jaroměř 0 5
NA0133 Tomáš Osoba, Žďár n. M. 0 5
NA0075 Jiří Lindr ml., Broumov 0 2
NA0076 Jiří Lindr st., Broumov 0 2
NA0031 Tomáš Veselý, Jaroměř 0 1
NA0106 Kristýna Vlčková, Č. Skalice 0 0
NA0125 Josef Hurdálek, Hronov 0 -2
NA0030 Josef Veselý, Jaroměř 0 -2
NA0088 Filip Karásek, Václavice 0 -4

10.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
PREMIÉROVOU mistrovskou trefu si v náchodském dresu připsal v sobotním dopoledni Michal Rojšl (vínový dres).

Broumov po svém sestupu zatím dost tápe

Ilustrační foto.

Zraněného motorkáře transportoval vrtulník do nemocnice

Historický spolek Antares a tanečnice potěšily svým vystoupením

Náchod - Vystoupení šermířů, rozvlněné křivky břišních tanečnic a večerní ohnivá show – to a další zábavu v sobotu nabízela dětem i dospělým návštěvníkům Hospůdka u Mílů. O reprodukci historického šermu se postaral spolek Antares z Náchoda, který zábavné odpoledne započal příběhem Jana Koldy ze Žampachu v 16 hodin.

Folklorní festival patří k nejvýznamnějším svého druhu v Evropě

Červený Kostelec - Je až neuvěřitelné, jak krásné chvíle rychle utíkají. Už uplynuly čtyři dny, kdy z úst pana starosty zazněla slova, na která čekali fanoušci folkloru dlouhých 360 dní: „Šedesátý třetí folklorní festival Červený Kostelec považuji za zahájený!“ Tím se rozjelo pět krásných, folklorem naplněných dní.

Při nehodě dodávky zahynul mladý muž

Náchod - V sobotu před čtvrtou hodinou ranní došlo v Náchodě, části Pavlišov k tragické nehodě, při níž zemřel pětadvacetiletý muž.

Hronov má opět postupové choutky

Náchodsko - Úvodním kolem startuje o tomto víkendu fotbalový JOPECO Okresní přebor mužů.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení