Dolany – Nový Bydžov C 2:3 (2:0). Utkání začalo pro Dolany nadějně, hned v úvodní minutě skóroval po rohovém kopu Jan Kašpar. Ve 22. minutě se v pokutovém území soupeře pěkně uvolnil Tomáš Syrovátka a bylo to 2:0. Po změně stran ale domácí nepochopitelně polevili a hráči Bydžova každou chybu nekompromisně trestali.

Branky: Kašpar, Syrovátka – Pánek Lukáš, Ullman, Bradna Aleš.

Sestava Dolan: Kubásek – Vondra, Kašpar, Brož, Cejnar – Růta (79. Ivanov), Syrovátka, Bedlek, Kejzlar (61. Duben) – Vrabec, Cipra.

Výsledky dalších zápasů: Lovčice – Lhota p. Lib. B 4:1, Kosičky B – Malšova Lhota 1:1, Dobřenice – Černilov B 2:1, Nové Město – Vysoká 2:4, Libřice – Skřivany 2:1, Kobylice B – Starý Bydžov 3:2.

Velmi těžký úkol čeká dolanské borce v sobotu 25. dubna, kdy představí se na hřišti Vysoké nad Labem. (pz)