Druhý zimní test mají za sebou fotbalisté novoměstského MFK. V sobotním programu Expol Cupu prohrála českoskalická Jiskra s divizní rezervou Hradce Králové 1:3, Jaroměř pak přehrála Horní Staré Město 3:1. V neděli dopoledne zvítězila Police nad Metují nad Mladými Buky 2:1, Broumov si s Janskými Lázněmi poradil v poměru 3:1. Červený Kostelec v podvečeru nestačil na béčko Dvora Králové, kterému podlehl 2:3. Divizní fotbalisté Náchoda sehrají své utkání s Trutnovem zítra od 18 hodin na umělé trávě v Náchodě. Premiérovými zápasy byl právě na náchodské umělce rozehrán Zimní turnaj FK Náchod. V prvním střelecky výživném utkání přehráli náchodští starší dorostenci (levý snímek v pruhovaném) muže Teplic nad Metují 6:4 po poločase 5:1. Ve druhém utkání po bezbrankové první půli nakonec zvítězil Provodov (pravý snímek v pruhovaném) nad Stárkovem 4:1. Střelecky se dařilo také fotbalistům Nového Města nad Metují, kteří přehráli účastníka Okresního přeboru Rakovnicka, FK Hředle, 6:0.