SKUPINA SEVER

Machov – Hejtmánkovice 0:2
Do utkání vstoupili lépe domácí hráči. Vytvořili si územní převahu, kterou mohl ve 20. min. korunovat gólem z penalty Čech, ale brankář hostů jeho úmysl vystihl. Od té doby jakoby na domácí padla deka a přenechali iniciativu hostům. Ti se prosadili ve 35. min., kdy se z přímého kopu za hranicí šestnáctky trefil k tyči Čihák. Po přestávce se hra vyrovnala, ale vyložené šance si ani jedno mužstvo nevytvořilo. O výsledku definitivně rozhodl Kivák, když se po narážečkách dostal až před domácího brankáře a z přehledem zvýšil na 2:0 pro hosty. Machovští se ještě pokoušeli o zkorigování výsledku, ale skvěle chytající hejtmánkovický brankář si se všemi nebezpečnými akcemi dokázal poradit.
Fakta – branky: Josef Kivák, Vlastimil Čihák. Rozhodčí: Josef Panny, Miroslav Tesárek, Vít Linhart. ŽK: 1:1. Diváků: 40. Poločas: 0:1.

Teplice n. M. A – Police n. M. B 5:2
Po poctivě odvedeném výkonu domácí hráči zaslouženě vyhráli. Tepličtí začali utkání dobře a brzy si vytvořili slibný dvoubrankový náskok. Hosté však stačili odpovědět, když ve 38. min. Hečko z penalty snížil. Domácí ale opět zapnuli na vyšší obrátky a o chvíli později odskočili opět na rozdíl dvou branek. Ve druhé půli domácí kontrolovali hru a přidali ještě dva zásahy. Police už stihla pouze utkání kosmeticky upravit na konečných 5:2.
Fakta – branky: Milan Brandejs, Zdeněk Fichtner, Dušan Kalaš, Pavel Cabrnoch, Tomáš Otta – Jaroslav Čermák, Hečko. Rozhodčí: Miroslav Halama, Filip Svoboda, Miroslav Nepokoj. ŽK: 2:2. Diváků: 100. Poločas: 3:1.

Božanov – Stárkov 2:1
Rychlá branka Bažouta domácí fotbalisty pořádně nakopla a ti se tak vydali vstříc k premiérovému vítězství. To začalo nabírat zřetelnějších obrysů ve 13. min., kdy se dostal do šance Exner a dal domácím dvougólovou jistotu. Stárkov ale utkání ještě v prvním poločase zdramatizoval, když Zelený proměnil nařízený pokutový kop – 2:1. Po úvodní euforii se začaly domácí sny o první výhře bortit v závěru první půle, kdy byl Božanovu vyloučen Svědík a domácí čekala druhá půle v oslabení. Božanovští se ale ve druhé půli semkli, pojistku mohl dát z pokutového kopu Felkel, ale neproměnil. I přesto domácí Božanov těsné vítězství uhájil.
Fakta – branky: David Bažout, Exner – Pavel Zelený. Rozhodčí: Pavel Lokvenc, Radek Kalaš, Luděk Hanzl. ŽK: 3:1. ČK: 1:0. Diváků: 100. Poločas: 0:0.

SKUPINA JIH

Hronov – Babí 2:3
Domácí využili dvou zaváhání hostujícího gólmana a snadno vedli ve 32. min. 2:0. Toto skóre vydrželo do konce poločasu. O přestávce hosté udělali několik změn a na hřišti to bylo vidět. Babí ovládlo hru a v 55. min. Pergerem z penalty snížili na 2:1. Pak na sebe vzal zodpovědnost střídající Flaška, který nejprve v 70. min. vyrovnal a o pět minut později dal vítězný gól Babí. Tříbodový zisk Babí ještě mohl zvýraznit Fidler, jenže ten ve vyložené šanci selhal.
Fakta – branky: Pavel Schreiber, Zdeněk Vencl – Flaška 2, Petr Perger. Rozhodčí: Martin Pálka, Pavel Lokvenc, Miroslav Nepokoj. ŽK: 3:1. Diváků: 30. Poločas: 2:0.

Jaroměř B – Mezilesí 2:7
V utkání hraném na Mezilesí začali aktivněji „domácí“ hráči Jaroměře, těm však vydržel elán jen nějakých deset minut. Pak začalo hrát Mezilesí, které šlo do vedení po čtvrt hodině hry, kdy se trefil Vítek. Tím zároveň odstartoval kanonádu, sám Vítek ještě v první půli přidal další dva góly a zkompletoval si tak hattrick. Mezilesí se do konce poločasu prosadilo ještě dvakrát, čímž utkání prakticky rozhodlo. Druhý poločas byl už vyrovnaný, Jaroměřským se sice podařilo snížit, ale domácí se nedali a nakonec přiřkli výsledku hokejové skóre 7:2.
Fakta – branky: Pavel Tokár, Ersin Ameti – Milan Vítek 4, Pavel Škoda 2, Radek Ducháč. Rozhodčí: Michal Vaníček, Miroslav Halama, Filip Svoboda. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 0:5.

V. Jesenice – V. Poříčí A 0:2
V průměrném utkání podala obě mužstva vyrovnaný výkon. Hosté byli lepší především v koncovce, což nakonec rozhodlo. Do vedení se dostali po půl hodině hry, když se trefil Neuschl. Vyrovnat mohl v 57. min. Ježek, ale trefil pouze břevno. Druhý přesný zásah hostů přidal hlavou Šimek. Blízko ke snížení měl domácí Sedláček, ale ten pouze orazítkoval břevno.
Fakta – branky: Petr Zelený, Martin Rojšl. Rozhodčí: Vít Linhart, Ondřej Čejchan, Michal Vaníček. ŽK: 0:1. Diváků: 92. Poločas: 0:1. (tk)