Náchod-Deštné A – Velim 1:0 (0:0). V úvodních minutách byli aktivnější domácí, jenže do první šance se dostali v 7. min. hosté, když hlavičkující Snop mířil nad. Ještě blíže byli Velimští k úvodní brance ve 22. min., ale osamocený Vítek opět nezamířil přesně. Po půl hodině hry se blýskl Kobos v domácí brance, když kryl stoprocentní šanci Velimi. Do první větší šance se domácí dostali o pět minut později, Jandíkova hlavička však postrádala přesnost. Pět minut před přestávkou vyzrál na domácí ofsajd systém hostující kapitán Vajgl, se zakončením ale váhal tak dlouho, až mu skluzem oddělil míč od nohy Jirman. Krátce před pauzou mohl rozpačitý dojem domácího týmu vylepšit Šorfa, jenže tísněn nezamířil přesně.

Ve druhé půli se dlouho nic nedělo, až v 64. min. se v další velešanci zjevil hostující Hruška, který z malého vápna hlavičkoval nad. O deset minut později poslal střídající Kořínek za obranu Šorfu, ten přenesl míč na druhou stranu a Srkalovo zakončení olízlo z vnějšku tyč velimské branky. Domácí se konečně dostávali do obrátek a v těchto chvílích Velim jasně přehrávali. To potvrdili už o tři minuty později. Zinke našel krásným míčem za obranu Jandíka, ten si míč zpracoval na prsa a ukázkovým blafákem zakončoval do prázdné branky. O chvíli později posadil Kořínek míč na hlavu Šorfovi, ale jeho zakončení postrádalo přesnost. V závěru už si domácí cenné vítězství pohlídali.

Josef Košátko, trenér Náchoda: „Považuji to za velmi cenné body. I když zápas doprovázely nepřesnosti na obou stranách, jak my, tak soupeř hrál nadoraz. Jsem rád, že jsme zvládli především posledních pětadvacet minut, kdy jsme soupeře přehrávali a vstřelili velmi pěkný gól. Znovu opakuji, dnes si především cením toho, že jsme body získali bojovností.“

Fakta – branka: 77. Jandík. Rozhodčí: Čurda. ŽK: 1:3. Sestava FK Náchod-Deštné: Kobos – Jirman, Kotal, Lesák, Belák – Nejman (68. Kořínek), Zinke, Hubka, Srkal (84. Malý) – Šorfa (90. Huňák), Jandík.