Broumov – Lhota pod Libčany 1:2 (0:1). První se osmělili hosté, ale jejich pokus ze 20. min. skončil vedle. O minutu později pálil zblízka domácí Šolc, ale gólman hostí byl pozorný. Ve 31. min. po trestném kopu a nedorozumění domácího gólmana s obranou hosté hlavou otevřeli skóre – 0:1. O sedm minut později broumovský brankář Martin vytáhl pěknou střelu na roh, po něm pak s obtížemi kryl tečovanou pokus Lhoty.

Pět minut po pauze se dostal po rohu do šance Panny, ale nemířil přesně. V 54. min. se dostal domácí Schubert sám před gólmana, ten ho ale vychytal. Z protiútoku na druhé straně hosté nastřelili břevno a vzápětí i tyč. Lhota pak měla několik výborných příležitostí, prosadila se ale až v 76. min., kdy po ostřelování broumovské branky upravila na 0:2. V 87. mín. domácí Vejprava ze skrumáže snížil na konečných 1:2.

Sestava Broumova: Martin – Harasevič, Strelec, Panny, Vejprava – Hušek, Kuchta, Schubert, Michálek (63. Syrovátko) – Hanzlík (75. Semerák), Šolc (46. Růžička).

Další výsledky: Náchod B – Česká Skalice 1:2, Rychnov nad Kněžnou – Police nad Metují 1:3, Jičín – Nový HK 3:0, Kunčice – Olympia HK 3:2, Doudleby n. O. – Přepychy 0:1, Černilov – Nový Bydžov B 2:0, Trutnov – Týniště 3:0.

Jaroměř – Kostelec nad Orlicí 4:5 (4:2). Jaroměř si v úvodu vytvořila mírnou převahu. Ve 20. min. sklepl Valeš přihrávku do vápna Škodovi a ten přesnou střelou z šestnáctky otevřel gólový účet – 1:0. Minutu na to vyděsil střelou do břevna brankáře Schejbala kostelecký Pinkas. Ve 22. min. se Škoda odhodlal ke střele z 25 metrů a brankář Hušek na jeho ránu nedosáhl – 2:0. Ve 31. min. rozebrali Kašajík s Benešem obranu hostů a Valeš doklepl do odkryté branky – 3:0. Ve 37. min. po rohovém kopu a závaru před brankou Jaroměře snížil zblízka Klapal – 3:1. Ve 41. min. po rychlém protiútoku přidal druhý gól hostů Řehák – 3:2. Jenže o minutu později udržel míč ve vápně hostů Tokar, přihrál na penaltu Benešovi, jenž nezaváhal – 4:2.

Ve druhé půli se Jaroměři tolik nedařilo zaměstnávat obranu hostů a hra se vyrovnala. V 64. min. nedosáhl Schejbal na přesnou střelu L. Šrámka zpoza vápna – 4:3. V 69. min. vyrovnal dělovkou ze 30 metrů pod břevno Řehák – 4:4. Pak měli domácí v rozmezí dvou minut dvě slibné šance, Holeček ani Jirka ale branku netrefili. A tak v 81. min. po nedorozumění jaroměřské obrany šel J. Šrámek sám na branku, přehodil Schejbala a zajistil hostům tři body – 4:5.

Sestava Jaroměře: Schejbal – Kučera (73. T. Holeček), Hořínek, Křovák, HRobský – Škoda, I. Tokar, Kašajík, Rejchrt (69. Jirka) – Valeš, Beneš.

Další výsledky: Trutnov B – Dvůr Král. B 0:3, Chlumec n. C. – L. Bělohrad 1:2, Třebechovice – Dobruška 4:0, Kratonohy – Červený Kostelec 4:0, Roudnice – Vrchlabí 3:1, Hořice – Libčany 3:1.

Dohalice – Babí 3:1 (2:0). Utkání naděje nezačali hosté z Babí vůbec dobře. Už v 10. min. zahrávali standardní situaci, tu domácí odvrátili a rázem šli v přesile sami na branku a bylo to 1:0. O čtvrt hodiny později už to bylo rozdílem dvou branek. S tímto náskokem pak šly Dohalice do šaten. Když v 67. min. přidali domácí třetí branku, bylo o držiteli tří bodů jasno. Konečnou podobu výsledku dal minutu před koncem hostující Berger – 3:1.

Sestava Babí: Bálek – Fetter, Stříbrný, Hanzl, Ducháč – Umlauf, Novotný, David, Berger – Branda, Fidler.

Další výsledky: Vamberk – Č. Meziříčí 1:1, N. Město – Ohnišov 0:2, Lokomotiva HK – Slavia HK 2:0, Předměřice – Častolovice 5:0, Albrechtice – Opočno 3:0, Černíkovice – Malšovice 3:2. (mr, mich)