Náchod–Deštné – Červený Kostelec 4:1 (1:1). Hosté vedeni bývalým náchodským hráčem i trenérem Karlem Havlíčkem vstoupili do utkání aktivněji a už po deseti minutách dostali výhodu trestného kopu blízko šestnáctky. Svou šanci ale využít nedokázali. To domácí se rozjížděli pomaleji, ve 22. min. se ale u levé postranní čáry prosadil Petr, zacentroval a na zadní tyči číhající Eimer neměl se skórováním problém – 1:0. Z vedení se ale domácí příliš dlouho neradovali. Aktivně hrající Červený Kostelec zahrával po půl hodině hry rohový kop, střelu Davida Škody ještě domácí brankář Swaczyna vyrazil, bohužel pro něho ale přesně před Bártu, který bez větších problémů doklepl míč do sítě – 1:1.

Zatímco v první půli byli lepší hosté, tu druhou opanovali domácí, kteří navíc svou převahu dokázali vyjádřit i brankově. V 52. min. neodhadl dlouhý míč za obranu kostelecký Liška a nabíhající Semerák v plné rychlosti napálil balon nechytatelně do sítě – 2:1. O chvíli později se hostující zadáci na velkém vápně špatně domluvili, za obranu Kostelce se dostal štírek Nejman, jenž upravil na 3:1. Na konečných a pro Červený Kostelec trochu krutých 4:1 upravil v 77. min. Zinke, který proměnil nařízený pokutový kop – 4:1.

V tomto týdnu čekají na divizní fotbalisty Náchoda další, a to hned dvě přípravná utkání. Ve čtvrtek 16. července přivítají náchodští fotbalisté na hlavním hřišti v Bělovsi druholigové áčko Hradce Králové. Druhé utkání čeká Náchodské v neděli, kdy na Babí hostí od 11 hodin v souboji dvou divizních účastníků hradeckou rezervu.