Česká Skalice – Kunčice 4:2 (1:1). Již v 7. min. se měnil stav utkání, když z první akce domácích skóroval Dvořáček – 1:0. Ve 32. min. přišlo vyrovnání, když se hosté trefili z trestného kopu – 1:1.
Druhý poločas začal pro domácí špatně, první šanci hosté sice neproměnili, ale hned poté skórovali a ujali se vedení 2:1. Další šance domácích skončila v 57. min. jen na břevně. V 65. min. se však snaha Skalice po vyrovnání naplnila, když z velkého úhlu skóroval Merganc – 2:2. V 73. min. Dvořáček přiťukl hlavou míč Mergancovi a ten prostřelil brankáře – 3:2. V 85. min. mohli hosté srovnat, když Skaličtí pozapomněli na hráče ve vápně, ale jeho střelu ještě brankář Čejchan stačil vytěsnit na tyč. Již v nastaveném čase chyboval obránce hostí, Diviš sám běžel na brankáře, ten jeho střelu sice vyrazil, ale jen k osamocenému Arkelesovi, který uzavřel na 4:2.

Lhota pod Libčany – Broumov 1:3 (1:1). V oboustranně otevřené partii zahrozili první hosté, ale Harasevičův přímý kop výborně chytající domácí gólman vyrazil. Ve 13. min. dostal Kotyza pěknou přihrávku do běhu a podél brankáře otevřel skóre utkání – 0:1. V 19. min. prošel přes půl hřiště Mucha, jeho dělovku ale brankář vyrazil. Ve 25. min. zahrávali domácí trestný kop, Martin ho vyrazil na roh a z něj domácí srovnali na poločasových 1:1.
Po hodině hry Hanzlík hlavou dával pod břevno, gólman domácích se ale opět vyznamenal. Poté si na něm vylámali zuby ještě Šolc a Kuchta. Deset minut před koncem vyslal Šolc kolmicí do šance Možného a ten nezaváhal – 1:2. Domácí ve snaže o vyrovnání otevřeli hru, jenže v 90. min. uvolnil Možný na velkém vápně Šimona, a ten upravil na konečných 1:3.

Police nad Metují – Nový HK 0:0. První poločas nabídl vyrovnaný fotbal, hosté vycházeli ze zajištěné obrany, domácí si vypracovali jednu dobrou šanci, zakončení Seidlmana sice bylo přesné, ale nedůrazné. Hosté z protiútoku šli do brejku a po polických chybách se dostali do dvou příležitostí, ve kterých domácí podržel brankář Kučera.
Ve druhém poločase domácí zlepšili hru v poli, zatlačili hosty do defenzivy, ale chyběla přesnost. Několikrát se navíc vyznamenal hostující brankář, který nejprve kryl vyloženou šanci Hauka, pak po závaru stačil vytěsnit hlavičku na břevno a další příležitost vykopával z brankové čáry po zakončení Švorčíka hostující obránce. V závěru se hrálo pouze na jednu branku, domácí zahrávali několik rohů i standardních situací, kterým se ale hosté se štěstím ubránili.

Jaroměř – Vrchlabí 4:2 (2:2). Už v 8. min. vykopl hostující brankář Šulc dlouhý míč až na branku domácích a brankáři Kejzlarovi balón proklouzl mezi rukama do sítě. Po laciném gólu se Jaroměři nedařilo držet míč a neodkázala se dostat do útoku. Ve 32. min. dostal vrchlabský Panýr přihrávku za obranu Jaroměře a přesnou střelou z pravé strany překonal Kejzlara – 0:2. První střelu domácích vyslal ve 35. min. Skuček, ale z 25 metrů mířil vedle. Ve 42. min. se dostal ke střele na vápně hostů Horák a zamířil přesně k tyči – 1:2. Ve 43. min. zahrál od půlící čáry P. Matějček přímý kop na branku hostů, brankář Šulc lehký míč podběhl a ten skončil v síti – 2:2.
Hned po změně stran vystřelil ze šestnáctky Škoda a vrchlabský brankář na přesnou ránu k tyči nedosáhl – 3:2. Po vedení získala Jaroměř územní převahu. V 80. min. po rohovém kopu Böhma se důrazem prosadil ve vápně Hořínek a z 10 metrů poslal míč do branky.
Sestava Jaroměře: Kejzlar – Kučera (77. R. Matějček), Hořínek, P. Matějček, Hrobský – Ruprich (60. Böhm), Michálek, Škoda (79. Jirka), Valášek (61. Rejchrt) – Skuček, Horák.

Hořice – Červený Kostelec 2:2 (1:1). Červenokostelečtí byli opět aktivnějším týmem a po zásluze šli ve 35. min. do vedení, když se trefil Škoda. Jenže těsně před odchodem do kabin domácí po rohovém kopu srovnali krok.
Osm minut po změně stran špatně vyběhl červenokostelecký brankář a domácí útočník z úhlu před prázdnou brankou nezaváhal – 2:1. Aspoň bod pak zajistil hostům sedmnáct minut před koncem Liška.
Sestava Červeného Kostelce: Baláž – Bárta, Havlíček, Liška, Vejman – Kovačík (88. Vejrek), Hypius, Škoda, Martínek – Hála (80. Scholz), Kocián.

Provodov – Ohnišov 3:0 (1:0). Domácí nastoupili do utkání proti Ohnišovu s novou posilou, kterou se stal českoskalický kanonýr Jan Valeš. Ten se také hned ve svém premiérovém utkání za nový klub blýskl hattrickem. Domácí přitom nezačali příliš dobře, když ve 25. min. zahodili Benschem pokutový kop. Ze splínu je ale dostal o pět minut později Valeš, ten si narazil s Benschem a nekompromisně podél brankáře zajistil domácím poločasové vedení.
Ve druhém poločase byl v Provodově k vidění boj o každý míč, domácí ale dokázali potrestat další chybu hostující obrany a Valeš trefil přesně pod břevno – 2:0. Hrdina zápasu pak utkání pečetil třetí brankou v 83. min., kdy obešel i gólmana a zasunul do prázdné branky.
Sestava Provodova: Voborník – L. Zítko, Čtvrtečka (80. Malý), Hátaš, Zelený – Dřízal, Mityska, Pařízek – Novák (70. Tylš), Bensch (80. Drozd), Valeš (89. Bek).

Albrechtice – Nové Město nad Metují 3:7 (1:2). Neuvěřitelných deset branek padlo v Albrechticích, kam odjížděli hosté ve dvanácti lidech. První poločas se hrál nahoru – dolů se šancemi na obou stranách. Hosté se během první půl hodiny ujali dvoubrankového náskoku, domácí ale ještě do poločasu stihli snížit. Domácí už závěr první půle dohrávali o deseti, když se nechal vyloučit jeden z albrechtických hráčů. Další domácí fotbalista viděl červenou kartu po změně stran a Nové Město tedy dohrávalo proti devíti. I přesto s ním domácí dokázali držet krok až do samotného závěru, když deset minut před koncem snižovali na 3:4. Závěr ale byl jak z novoměstského sna, když během posledních čtyř minut dali Novoměstští tři branky a rozhodli o svém vysokém vítězství.
Sestava N. Města: Maur – Mervart (70. Macháně), Kálmán, P. Zákravský, Mich. Lichter – Exner, T. Zákravský, Lelek, Pavel Zelený – Voráček, Paďour.