Fotbalový okresní přebor uzavřelo utkání v Polici nad Metují, kde domácí hráči rezervy zdolali svého soupeře z Mezilesí díky třem brankám v první části. Okresní soutěž mužů uzavřelo utkání ve Velké Vsi, kde se domácí rozešli smírně s rezervou Velkého Poříčí. V žákovském okresním přeboru pak podle předpokladů zdolal suverén soutěže z Police nad Metují poslední Hejtmánovice.

Okresní přebor muži:

Police n. M. B – Mezilesí 3:2
Fakta – branky: Josef Martinec 2, Jan Pataki – Pavel Škoda, Milan Vítek. Rozhodčí: Jitka Látrová, Pavel Vítek, Miloš Hofman. ŽK: 1:3. Diváků: 50. Poločas: 3:1.

Okresní soutěž mužů:

Velká Ves – V. Poříčí B 1:1
Fakta – branky: Aleš Baník – Jakub Novák. Rozhodčí: Miroslav Tesárek. ŽK: 1:2. ČK: 1:0. Diváků: 30. Poločas: 1:1.
Okresní přebor starších žáků:

Police n. M. – Hejtmánkovice 5:0
Fakta – branky: Tomáš Pfeifer, Pavel Melichar, Štěpán Šrůtek, Radek Lamka, Parady. Rozhodčí: Pavel Jelen. ŽK: 0:0. Poločas: 3:0. (pv, mr)