SKUPINA SEVER

Martínkovice – Machov 1:5
Favorizovaní hosté začali dobře a už po čtvrt hodině hry orazítkoval Plicka tyč. O pět minut později dostal machovský Šváb ideální přihrávku, šel sám na branku a nezaváhal – 0:1. O minutu později mohl autor úvodní branky dát hostům dvoubrankový náskok, jenže sám před brankou nezamířil přesně. Po půl hodině potáhl Plicka míč na střed, přihrál Svatošovi a ten upravil na 0:2. O chvíli později zatáhl po pravé straně míč hostující Lecnar, přiťukl Švábovi, ten ještě nacentroval Svatošovi, jehož zakončení se za pomocí domácího hráče dostalo potřetí do martínkovické sítě – 0:3. Ve druhé půli domácí přidali a zaslouženě po hodině hry také snížili na 3:1. Jenže hosté neponechali nic náhodě a za dalších pět minut vedli už 4:1. Hosté pak ještě pátou brankou zvýraznili své vítězství.
Fakta – branky: Michal Šváb 2, vlastní, Radek Svatoš, Jiří Král. Rozhodčí: Panny. ŽK: 2:4. Diváků: 10. Poločas: 0:3.

Police n. M. B – Hejtmánkovice 4:1
Ve šlágru kola Poličtí dokázali zdolat díky dvěma brankám Hanzla, jedné Hauka a Patakiho do víkendu průběžného lídra tabulky. Tímto vítězstvím se také Poličtí bodově dotáhli na svého sobotního soupeře.
Fakta – branky: Marek Hanzl 2, Petr Hauk, Jan Pataki – Miroslav Harasevič. Rozhodčí: Martin Pálka, Pavel Lokvenc. ŽK: 1:7. Diváků: 50. Poločas: 2:1.

Meziměstí – Teplice n. M. A 3:8
Utkání hrané v Teplicích bylo pro obě mužstva hodně důležité z hlediska blížícího se konce podzimní části a tím i určení osudu pro jarní boje o postup či sestup. Zatímco „domácí“ tým Teplic nastoupil v hodně poskládané sestavě, Meziměstí mělo k dispozici takřka kompletní kádr, jenže se opět nevyvarovalo chyb, což Tepličtí krutě trestali. „My už se bohužel musíme pomalu soustředit na zimní přípravu a důkladně se připravit na boje v jarní části o bytí a nebytí. Ve zbytku podzimu se pokusíme ještě získat co nejvíce bodů, protože ve skupině o udržení se budou počítat. Ještě do konce podzimu je také nutné uklidnit atmosféru kolem meziměstského fotbalu a na hřišti se zaměřit na defenzivní činnost celého týmu,“ má jasno meziměstský trenér Vrána.
Fakta – branky: Petr Šolc 2, Martin Macúš – Dušan Kalaš 2, Martin Matouš 2, Filip Bitnar 2, Urban, Veselík. Rozhodčí: Janeček. ŽK: 1:1. Diváků: 150. Poločas: 2:4.

Božanov – Stárkov 0:1
Velkou křivdu cítí fotbalisté Božanova, kteří v nedělním odpoledni hostili Stárkov, který bojuje o umístění v postupové čtyřce. O osudu utkání rozhodla velmi sporná situace, když stárkovský hráč zůstal ležet na trávníku, domácí sportovně míč zakopli, jenže hosté ho nevrátili a z následné situace vstřelili jedinou branku utkání.
Fakta – branka:
Jan Bárta. Rozhodčí: Jiří Novák, Josef Panny, Miroslav Tesárek. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 0:0.

SKUPINA JIH

Hronov – Červený Kostelec B 1:1
Vyrovnanému utkání se spoustou neproměněných šancí na obou stranách nakonec dělba bodů sluší. Po bezbrankovém prvním poločase šli domácí deset minut po změně stran do jednobrankového vedení, které ale hostující fotbalisté čtvrt hodiny před koncem smazali.
Fakta – branky: Zdeněk Bašta – Jiří Beránek. Rozhodčí: Jitka Látrová, Josef Pavlů. ŽK: Diváků: 20. Poločas: 0:0.

Jaroměř B – N. Město B 1:2
Hosté začali výborně a už v 1. min. šli zásluhou Macka do vedení. Domácí se záhy oklepali, vytvořili si mírnou převahu a po rohovém kopu ve 38. min. vyrovnali. Druhý poločas přinesl bojovnou a vyrovnanou hru, ve které měli více štěstí hostující hráči, kteří šli zásluhou Macka podruhé v utkání do vedení. V 83. min. měli domácí šanci z pokutového kopu vyrovnat, ten však neproměnili, a tak si tři body odvážejí hosté.
Fakta – branky: Vít – Macek 2. Rozhodčí: Jiří Prokeš. ŽK: 1:0 Diváků: 20. Poločas: 1:1.

Mezilesí – V. Jesenice 6:1
Na tradiční posvícení se hrálo v Mezilesí prestižní derby, ve kterém domácí na svého soupeře od úvodní minuty doslova vlétli. Už po pětadvaceti minutách hry to bylo 4:0 a mnoho dalších šancí zůstalo nevyužito. Čtyřbrankové vedení domácí trochu ukolébalo, slevili a konec první půle a začátek druhé se odehrál ve středu hřiště. Po hodině hry hosté snížili na 4:1 a začali hodně zlobit. Jejich definitivní odpor však domácí zlomili dalšími dvěma góly zhruba čtvrt hodiny před koncem utkání.
Fakta – branky: Pavel Škoda 3, Luboš Navrátil 2, Milan Vítek – Tomáš Thér. Rozhodčí: Tomáš Rožnovský. ŽK: 2:3. Diváků: 100. Poločas: 4:0.

Provodov – Velké Poříčí A 4:1
Hosté od začátku čelili tlaku Provodova, který už v 19. min. zásluhou přízemní střely Bensche vedl 1:0. Tlak domácích pokračoval a ve 35. min. sólo Horáka uhasil ve vápně hostující Šimek, za což byl odměněn červenou kartou. Navíc domácí Beneš kopal penaltu, kterou s jistotou proměnil – 2:0. Ve druhé půli hosté opticky hru vyrovnali, jenže domácí v 74. min. upravili přesnou hlavičkou Zeleného na 3:0. O pět minut později se po rohu prosadil i hostující Lokvenc, ale poslední slovo měl domácí Bek, který snadnou dorážkou uzavřel na konečných 4:1.
Fakta – branky: Lukáš Bek, Jan Beneš, Ladislav Bensch, Petr Zelený – Ondřej Lokvenc. Rozhodčí: Michal Vaníček, Lukáš Nožka, Jiří Prokeš. ŽK: 0:2. ČK: 0:1. Diváků: Diváků: 52. Poločas: 2:0.