Náchod - Dvůr Králové nad Labem 5:3 (3:2). Domácí měli tradičně dobrý vstup do zápasu, prvně ale zahrozili hosté. Parádní ránu Kruliše ze 30 metrů vytáhl už v 5. minutě Baláž nad. O chvíli později hlavičkoval po rohu domácí Gross, za již překonaného brankáře zaskočil na čáře hráč z pole. Ve 20. min. spálil první tutovku Malý, kterému míč naservíroval D. Nejman. Vzápětí D. Nejman opět pláchl po pravé straně, přes Malého se míč dostal k Moravcovi, který se nemýlil 1:0. Vzápětí prchal sám na brankáře Malý, ale zbrkle pálil vedle. Ve 26. min. se po rohu dostal míč na velké vápno, zde si ho zpracoval Škoda a zvýšil na 2:0. O tři minuty později pěkná akce O. Nejmana s Grossem končí faulem ve vápně a Hubka z penalty zvyšuje už na 3:0. O tři minuty později se ale Dvůr po standardní situaci a hlavičce Reila vrací do zápasu 3:1. Krátce před přestávkou nejprve Baláž vychytal hostujícího Řežábka a po chvíli i Čecha, jehož dorážku ale už zastavit nedokázal 3:2.

Ofenzivní smršť pokračovala i po změně stran. Dominik Nejman pálí ve 46. min. nad, vzápětí Moravcovu loženku srazili obránci Dvora na roh. Na druhé straně míjí odkrytou domácí branku Kořínek. V 64. min. už ale Dvůr vyrovnal. Pohlednou kombinační akci zakončil do prázdné branky Samler 3:3. Obě mužstva ale prahla po třech bodech, i proto se nadále hrál otevřený fotbal. Čtvrt hodiny před koncem se vydal na výlet stoper Škoda, jeho ránu ještě brankář vyrazil, na dorážku Malého ale už nestačil 4:3. V 79. min. udeřili domácí do otevřené obrany popáté. Po akci O. Nejmana uzavřel na konečných 5:3 D. Nejman. V poslední minutě ještě orazítkoval tyč po individuální akci střídajícího Biedermana zakončující Hubička.