NA Rangers – TJ Lokomotiva Česká Třebová B  10:0 (2:0, 3:0, 5:0). První třetina žádný brankový uragán z holí Rangerů nepřinesla. Ve 4. min. mohl soupeře gólově načnout Tovtík, ale přesnou Škodovu přihrávku nezužitkoval. Skóre se hnulo, a to hned dvakrát v 15. minutě. Nejprve se trefil v čase 14:05 Dudadík a po 20 sekundách stanovil třetinové skóre Šejnoha – 2:0.
Ve druhé periodě se v půli 18. min. trefil z dálky Kania – 3:0. Na konci 20. min. zvýšil Srba na 4:0 a v čase 25:00 měl další gólovku Tovtík, ale ani podruhé na pozorného Novotného nevyzrál. O minutu později se znovu prosadil Srba a upravil dvoutřetinové skóre na 5:0.
Do třetí části vstupovali Rangers s 11 sekundovou výhodou jednoho hráče v poli, tu ale nevyužili. Od poloviny 37. min. hostům viditelně docházely fyzické síly a domácí začali navyšovat skóre. Nejprve se trefil Dudadík a po minutě dával na 7:0 Kania. Po chvíli se trefil Šejnoha a ve 41. min. si hattrick připsal po náhře Dostála Dudadík – 9:0. V čase 43:00 si třetí trefu utkání připsal i Srba, když využil spolupráci Šejnohy s Jedličkou – 10:0. V závěru utkání si čisté konto pohlídal Cimbálník.
Petr Hofman, trenér NA Rangers: „Další povinné body v naší stíhací jízdě na cestě k prvnímu místu v tabulce. Není potřeba tento výsledek přeceňovat, v dalších kolech nás čekají Chlumec a Chrudim a tam to bude o něčem jiném. Přesto musím pochválit mužstvo za herní projev, který se každým zápasem zlepšuje, stále více se prosazují hráči, kteří přišli před sezonou a potřebovali čas se adaptovat. Potřebujeme, aby náš tým nebyl závislý na dvou popř. třech hráčích, a to se daří. V našem týmu je každý hráč důležitý, ale nikdo není nenahraditelný. V dalším zápase nás čeká Chlumec a i přesto, že absolutně nepochybuji o naší kvalitě, tak Chlumec si svými výkony vysloužil roli favorita a Chlumec musí dokázat, že je právem na prvním místě. Můžu ale za naše mužstvo soupeři slíbit, že to bude mít velmi složité."
Branky:  Dudadík 3, Srba 3, Šejnoha 2, Kania.
Sestava NA Rangers: Cimbálník –  Malík, Borůvka, Škoda, Dostál  – Tovtík, Kania, Dudadík, Srba, Šejnoha, Jedlička, Junek.
Další výsledky: Chlumec nad Cidlinou – Svitavy 4:2, Heřmanův Městec – Živanice 6:3, Hradec Králové B – Letohrad B 6:4. (jk, mr)

1. Chlumec n. C.         15    13    0    1    1    85:28    40
2. Chrudim                 15    11    2    0    2    71:39    37
3. NA Rangers            15    12    0    0    3    95:30    36
4. Heřm. Městec         15    7    1    0    7    43:60    23
5. Svitavy                  15    6    0    0    9    48:78    18
6. Hradec Král. B        16    5    1    0    10    48:61    17
7. Č. Třebová B         15    2    2    2    9    35:67    12
8. Živanice                 15    3    1    0    11    36:66    11