Meziměstí – Česká Skalice 2:7
Bezbrankový stav trval jen dvanáct minut. To hosté zahrávali rohový kop, po němž se z dorážky prosadil Lauermann – 0:1. Rohový kop byl také v hlavní roli při vyrovnání domácích ve 39. minutě. To byl ve vápně faulován domácí Hanák, k penaltě se postavil Krejčí, jenže skalický gólman ji vyrazil na roh. Po něm se ale Krejčí s přispěním skalického obránce přece jen prosadil – 1:1. Vzápětí se ale kopala penalta i na druhé straně, protože míč reflexivně chytil rukou domácí stoper Hanák, byl vyloučen a Skalice z pokutového kopu opět vedla – 1:2. Těsně před koncem poločasu zahrávali hosté další rohový kop, ten trefil do tváře jednoho z domácích hráčů a míč se dokutálel do sítě – 1:3. Krátce po změně stran si vybral slabší chvilku domácí brankář, který neodhadl dlouhý skalický nákop a hosté odskakují na 1:4. V 53. min. už to bylo po samostatné akci Vika – 1:5. Na tenisových 1:6 upravoval po hodině hry z brejku Sedláček. V 70. min. se proti domácím kopala druhá penalta, první střelu sice gólman Meziměstí vyrazil, na dorážku Novotného byl ale už krátký – 1:7. Poslední slovo ale měli domácí, kteří v 88. min. z trestného kopu snižovali na konečných 2:7.
Fakta – branky: 39. a 88. Krejčí – 12. Lauermann, 42. (pen.), 51. a 60. Sedláček, 45. Valeš, 53. Vik, 70. Novotný (pen.). Rozhodčí: Tůma – Saučuk, Prušinovský. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (41. Hanák). Diváci: 50. Poločas: 1:3.

Hejtmánkovice – Hronov 3:2
„Byl to dobrý zápas s hodně kvalitním soupeřem. Za poslední roky to byl určitě nejkvalitnější soupeř, který se u nás představil. Jejich hra se mi líbila, byli kombinačně silní, mladí a hodně běhaví. Šance byly na obou stranách a oba brankáři určitě chytili tři góly," popsal zápas hrající domácí trenér Miroslav Harasevič, kterého pobavil i poslední hejtmánkovický gól. „Bylo krásné, když v 89. minutě čtyřicetiletý Čihák utekl dvacetiletým kloučkům."
Fakta – branky: 18. Kotyza, 40. Strelec, 89. Čihák – 26. Danihel, 90. Hubka. Rozhodčí: Vaníček, Vančák. ŽK: 4:2. Diváci: 40. Poločas: 2:1.

Zábrodí – Mezilesí 3:2
Domácí vstupovali do utkání s cílem získat tři body, jenže nezachytili začátek. Už v 5. min. totiž potvrdil dobrou podzimní střeleckou formu hostující J. Vítek a poslal Mezilesí do vedení – 0:1. To však hostům vydrželo jen dvě minuty, neboť domácí Janko srovnal na 1:1. Bláznivou úvodní desetiminutovku okořenil druhou trefou v zápase hostující J. Vítek, který vrátil Mezilesí vedení – 1:2. Střelecky se nenechal zahanbit ani domácí Janko, který ke své trefě ze 7. min. přidal ve 26. min. i druhou a srovnal na 2:2. Na poločasových 3:2 upravoval ve 38. min. domácí Kaválek. Po změně stran byli hosté aktivnější, vypracovali si dvě tutové gólovky, jenže je neproměnili. Pojistku měl na kopačce domácí Novák, ale nastřelil jen břevno. Zábrodí to však mrzet nemuselo, protože těsné vedení už uhájilo.
Fakta – branky: 7. a 26. Janko, 38. Kaválek – 5. a 10. J. Vítek. Rozhodčí: Nymsa – Saučuk, Prušinovský. ŽK: 2:3. Diváci: 10. Poločas: 3:2.

Teplice nad Metují – Babí 1:1
Zasloužená dělba bodů v utkání, které příliš šancí nepřineslo. Poprvé se skóre měnilo už v 6. min., kdy se prosadil domácí Kollert. Hubený náskok ale vydržel Teplicím jen dvanáct minut, v 18. min. totiž hostující Kozák srovnával na konečných 1:1. Ve zbytku utkání si totiž obě mužstva vypracovala už jen po jedné gólové příležitosti, tu nevyužila, a tak se body zaslouženě dělily.
Fakta – branky: 6. Kollert – 18. Kozák. Rozhodčí: Gieci – Šesler. ŽK: 2:1. Diváci: 82. Poločas: 1:1.

Velichovky – Velká Jesenice 0:0
Před početnou návštěvou se hrál spíše taktický fotbal s minimem šancí. Hosté hrozili díky rychlým útočníkům, ale ty dokázala domácí obrana eliminovat. Pouze Paďour orazítkoval břevno, když se snažil přehodit domácího brankáře. Domácí měli v závěru první půle velkou šanci, když D. Šubrt našel Runkase, ale ten hlavou trefil jen brankáře hostí. Ve druhé půli byl k vidění podobný obraz hry, hosté se snažili útočit, ale obrana Velichovek v čele s Hasníkem je do velkých šancí nepouštěla. Ani domácí nechtěli zůstat pozadu, vybojovali si dva trestné kopy z dobré vzdálenosti, ale ty nevyužili. Závěr utkání byl trochu nervózní, což neunesl hostující Hadvich, který se nechal vyloučit.
Fakta – rozhodčí: Škoda – Šrajbr, Schärfer. ŽK: 1:4. ČK: 0:1. Diváci: 121.

Velké Poříčí B – Červený Kostelec B 1:1
V prvním poločase se hrál oboustranně nepříliš pohledný fotbal s minimem šancí. Skóre se tak měnilo až těsně před přestávkou, když se ve 41. min. prosadil po trestném kopu hostující Barták – 0:1. Do druhého poločasu nastoupilo Velké Poříčí jako vyměněné a po přihrávce Mikuše dává hned ve 47. min. krásný gól Vít – 1:1. Po celý druhý poločas se hrálo na půlce hostí, jenže domácí svou převahu už gólově vyjádřit nedokázali. Zápas velmi dobře řídil rozhodčí Vaníček.
Fakta – branky: 47. Vít – 41. Barták. Rozhodčí: Vaníček – Tůma, Vik. ŽK: 0:3. Diváci: 80. Poločas: 0:1.

Machov – Dolany 2:5
Začátek vyšel lépe domácím. Už v 5. min. se po dlouhém odkopu od domácí branky prosadil z brejku rychlonohý Zima – 1:0. Postupem času se hra začala vyrovnávat a v 11. min. se před domácí brankou prosmýkl Kroka a z první dolanské akce bylo vyrovnáno – 1:1. Obrat byl dokonán v 16. min., když Tokar lišácky rozehrál přímý kop na Kroku a ten se trefil parádně – 1:2. Po přestávce domácí chybou v obraně nabídli Dolanům další možnost ke skórování. Kroka vybojoval míč před vyběhnutým brankářem, mezi nohami domácího obránce přihrál Semanišinovi, a ten se téměř do prázdné branky nemýlil – 1:3. Poté se hosté zatáhli a soustředili se na to, aby neinkasovali. To se dařilo až do 75. min., kdy Podstata špatně vyběhl na centrovaný míč a pro domácího Kratochvíla nebyl problém tuto hrubku potrestat – 2:3. Domácí vrhli všechny síly do útoku, a tak v 80. min. nechali dost prostoru pro Tokara, který si pohrál s obránci i brankářem a zvýšil na 2:4. V 90. min. pak pláchl Strašidla, kterého zastavili domácí až faulem v pokutovém území a Kroka z penalty završil svůj hattrick – 2:5.
Fakta – branky: 5. Zima, 75. Kratochvíl – 11., 80. a 90. (z pen.) Kroka, 49. Semanišin, 80. Tokar. Rozhodčí: Pálka. ŽK: 3:3. Diváci: 30. Poločas: 1:3. (vo, mr, dop)

1. Dolany 6 5 1 0 26:9 16
2. Velká Jesenice 6 4 1 1 20:6 13
3. Hejtmánkovice 6 3 2 1 14:13 11
4. Česká Skalice 6 3 1 2 25:14 10
5. Hronov 6 3 1 2 16:13 10
6. Mezilesí 6 3 1 2 12:12 10
7. Velké Poříčí B 6 3 1 2 12:13 10
8. Velichovky 6 2 2 2 10:8 8