Hronov – Smiřice 6:0 (3:0). Výsledek je pro soupeře až moc krutý, protože si hned v začátku utkání vytvořili tři až čtyři vyložené šance, které ovšem dvakrát bravurně zneškodnil skvělý Havel v hronovské brance. Poté domácím vyšel brejk, když se po akci Valtery se Šťavíkem trefil parádním „angličanem" Neuschl – 1:0. O necelých deset minut později se nechal hostující hráč zbytečně vyloučit. Z nařízeného trestného kopu sehráli domácí signál, který gólově zakončuje Šťavík – 2:0. Tentýž hráč se trefil do poločasu ještě jednou, když poslal míč přesně do levé šibenice hostující branky – 3:0.

Hosté po změně stran nesložili zbraně a byli velmi nebezpeční. Domácí měli při jejich střelách i štěstí, jednou zvonilo břevno a jednou také tyč. Štěstí bylo v tomto zápase na straně Hronova, kterému tam spadlo prakticky všechno. I proto po akci Šťavíka zvyšuje v 65. min. na 4:0 Neuschl. Konec utkání odehráli domácí zkušeně a přidali další dvě branky. Nejprve se hlavou trefil Ansorge a poté po standardní situaci Samka uzavírá na konečných 6:0 Hofman.
Sestava Hronova: Havel – Pek, Puraš, Schreiber, Marx (55. Zita) – Tichý (70. Ansorge), Hofman, Šťavík (76. Samko), Neuschl (83. Novák), Valtera – Danihel.

Police nad Metují – Opočno 1:4 (0:1). Police potřebovala proti Opočnu nutně bodovat, aby se udržela v dosahu čtvrtého místa zajišťujícího klidné jaro. Tento cíl se však Polici po nedělním domácím nezvládnutém utkání opět vzdálil. Poprvé se skóre v Polici mění po necelé půl hodině hry, kdy se prosazuje hostující Jelen. Tentýž hráč navíc krátce po změně stran přidává i druhý gól hostů – 0:2. Naději pro Polici vykřesal v 53. min. Jandík, který proměnil nařízený pokutový kop – 1:2. O čtvrt hodiny později však vrací hostům dvoubrankový náskok Pfeifer a gólovou tečku dělá za utkáním Přibyl – 1:4.
Sestava Police nad Metují: Vlček – Rieger, Kollert, Tauc (85. Plachta), Řezníček – Sivak (66. Fiala), Švorčík (80. Hečko), Čermák, Pataki – Jandík, Bergmann (46. Šnábl). (mr)