Police nad Metují - Dvůr Králové B 0:1 (0:0). Vstupy do obou dvou poločasů vyšly lépe hostům, v prvním poločase ještě netrestali, v tom druhém už ano. Prvních patnáct minut zápasu vyznělo pro hosty, pak se hra vyrovnala. Dvůr na tom byl přece jen kombinačně lépe, i přesto si domácí vytvořili dvě dobré šance, jenže Valtera ani Šorfa je neproměnili.

Hosté nachytali v úvodu druhé půle domácí v nedbalkách, dvakrát zahrávali nakrátko rohový kop a na druhý pokus se jim to podařilo. Prudký centr Kučera vyrazil před sebe a Marks dorážel do prázdné branky 0:1. Polická aktivita po inkasované brance stoupla, domácí si vytvořili tlak, ale neměli štěstí v koncovce, když dvakrát hosty zachránilo břevno. Hosté mohli navíc v poslední minutě zvýšit z brejku, ale vyloženou šanci neproměnili.

Sestava Police nad Metují: Kučera - Pášma, Kudláček, Kollert, Hejnyš (86. Řezníček) Šnábl (65. Pataki), Seidlman, Hauk, Klapkovský Valtera (65. Hečko), Šorfa.

Další výsledky: N. Bydžov B - Č. Skalice 1:1, Jičín - Broumov 2:2, Týniště - Dobruška 2:0, Kratonohy - Olympia HK 0:1, Lhota p. L. - Libčany 0:0, L. Bělohrad - Slavia HK 2:0, Rychnov n. Kn. - Nový HK 5:1.

Červený Kostelec - Černilov 2:1 (1:0). Domácí měli skvělý vstup do utkání, už ve 3. min. se trefil Čáp a Kostelec vedl 1:0. Postupem času soupeř hru vyrovnal, skóre se mu ale do poločasu srovnat nepodařilo. To, co se hostům nepovedlo v první půli, to se mu povedlo hned v první minutě půle druhé 1:1. Kostelec se ale záhy oklepal, sevřel svého soupeře a čtvrt hodiny před koncem šel po Trudičově střele opět do vedení 2:1. Ve zbytku utkání už si domácí tři body pohlídali.

Sestava Červeného Kostelce: Macek - Bárta, Škoda, Havlíček, Janko - Kovačík (85. Hypius), O. Vít, L. Hlava, D. Hlava (80. Hála) M. Vít (90. Šolc), Čáp (65. Trudič).

Třebechovice - Jaroměř 2:3 (2:0).První šanci měli domácí. Po dlouhém pasu postupoval do vápna Jaroměře Vít, ale Ruprich ho stačil doběhnout. V 17. min. zacentroval zprava Kučera, z úhlu zakončoval Škoda, ale domácí brankář byl na místě. Ve 23. min. si odražený míč připravil ke střele Michal Vích a z 18 metrů se trefil k tyči jaroměřské branky. Ve 25. min. minul míč na vápně Hrobský a Václavek pohodlně skóroval 2:0.

Druhý poločas začala Jaroměř lépe. Ve 48. min. vypálil Holub, domácí brankář jen vyrazil, ale Kučera z osmi metrů mířil vedle. V 58. min. přihrál Michálek mezi obránce Kučerovi a ten z 12 metrů snížil 2:1. V 74. min. si na vápně narazil Michálek s Kučerou a Michálkovu střelu z vápna pustil brankář pod tělem do sítě 2:2. V 83. min. po rychlém útoku fauloval vybíhající domácí gólman za vápnem Holuba a viděl červenou. Do branky musel hráč z pole. Jaroměř útočila a v 90. min. se po rohovém kopu opřel do míče Holub a ranou z 25 metrů zajistil Jaroměři vítězství 2:3.

Sestava Jaroměře: Klofanda - Hrobský (35. Rejchrt), Svoboda, Brožek, Horák - Rosuschan (50. Böhm), Michálek, Holub, Ruprich (64. Aleš Holeček) Kučera, Škoda (46. Vít).

Další výsledky: Doudleby n. O. - Kostelec n. O. 0:1, Předměřice - Roudnice 1:2, Chlumec n. C. - Kunčice 0:0, Ohnišov - Přepychy 1:1, Hořice - Vrchlabí 1:0.

Provodov - České Meziříčí 2:3 (1:2).Domácí chtěli odčinit vysokou prohru z Nového Města a začali výborně, když je hned v první minutě poslal do vedení Chytrý. Meziříčí se však nezlomilo, po půl hodině hry vyrovnalo a o pět minut později už hosté vedli.

Po změně stran začali opět aktivněji domácí, zatlačili soupeře na jeho polovinu a po hodině hry zaslouženě vyrovnali. Opět se trefil Chytrý. Bod ale Provodovu přán nebyl, deset minut před koncem vstřelili hosté vítězný gól.

Sestava Provodova: Šplíchal - Výborný, Čtvrtečka, Malý (38. Kováč), Bek - Pařízek, Mityska, Müller (80. Tylš), Vrabec - Bensch (60. Fric) Chytrý.

Další výsledky: Nové Město nad Metují - Malšovice 5:0, Vysoká nad Labem - Lokomotiva HK 4:0, Opočno - Babí 0:3, Častolovice - Probluz 4:1, Hlušice - Černíkovice 2:1, Borohrádek - Deštné v Orlických horách 1:1.