Náchod – Červený Kostelec 2:2 (1:0). V první půl hodině byl Náchod lepší, poté se hra vyrovnala, přesto poločas skončil ve prospěch domácích. Po pěkné kombinační akci se prosadil Srkal – 1:0. Vstup do druhé půle se více vydařil Červenému Kostelci, který udeřil hned ve 46. minutě. Špatný odkop domácího Moravce napálil Hlava do tyče, od ní se míč odrazil k Vejmanovi, jenž srovnal na 1:1. Domácí si mohli vzít vedení zpět po centru Vlčka a zakončujícího Vrabce, kostelecký brankář byl však na správném místě. O chvíli později domácí zbytečně ztratili míč na půlce, hosté zakombinovali a David Hlava poslal hosty do vedení – 1:2. Na konečných 2:2 vyrovnával Náchod v 78. min., kdy Plškův centr od brankové čáry dopravil do sítě Srkal – 2:2. Blíže k vítězství však měli ve druhé půli hosté, kteří dvakrát orazítkovali brankovou konstrukci.
Radovan Hromádko, trenér Náchoda: „Jsem rád, že jsme takové utkání absolvovali."
Branky: Srkal 2 – D. Hlava, Vejman.
Sestavy – Náchod: Vik – Martínek, Novotný, Kábrt, Vrabec – Moravec, Hubka, Simon, Plšek, Srkal, Bohuslav, Biederman, Vejprava, Malý, Vlček. Č. Kostelec:  Balcar – Petrů, Škoda, Havlíček, Gross – Kovačík, Vlček, Barták, D. Hlava – Vejman, L. Hlava.

Broumov – Úpice 2:0 (2:0). Utkání dvou účastníků krajského přeboru přineslo góly jen v prvním poločase, který byl ze strany Broumova výrazně lepší. Po změně stran Broumovští prostřídali, což se negativně projevilo na jejich herním projevu. Dvoubrankové vedení ale už udrželi.
Branky: Jar. Schubert, Němeček.
Sestava Broumova: Černý – Jar. Schubert, Beran, Růžička, Gajdoš – Štejnar (46. Jan Schubert), Michálek, Pohl, Němeček (46. Wilke), Svoboda (46. Novák) – Semerák (46. Hovorka).

Trutnov – Jaroměř 4:1 (1:0). Domácí fotbalisté oslabenou Jaroměř přehrávali od úvodní minuty, do vyložených šancí se však Trutnov nedostával. Do vedení se tak domácí dostali až díky chybě jaroměřského brankáře Ondráčka.  Ten své zaváhání několikrát po změně stran odčinil. Po hodině hry Jaroměř srovnala nejen skóre, ale poté i hru. Otevřené utkání rozhodl jaroměřský zkrat mezi 70. a 75. minutou, během něhož domácí vstřelili tři branky a zápas definitivně zlomili.
Branky: Marks 2, Kejzlar,  Bednařík – Seifert.
Sestava Jaroměře: Ondráček – Ruprich, Rejchrt, Holub, Ponikelský (60. Plhal) – Michálek – Ulrych (60. Horák A.), Böhm, Kašajík (46. Svoboda), Seifert (70. Emlar) – Kořínek.

1. Jaroměř               3    2    0    1    9:8    6
2. Trutnov               2    1    1    0    5:2    4
3. Červ. Kostelec      3    1    1    1    8:6    4
4. Broumov             2    1    0    1    3:4    3
5. Náchod               2    0    2    0    3:3    2
6. Úpice                  2    0    0    2    2:7    0

Nové Město nad Metují – Dobruška 3:2 (1:1). Domácí tým byl aktivnější, vytvořil si optickou převahu, chyběla však finální přihrávka. Ve 14. min. ale domácí obrana vytvořila na vápně hrubou chybu, kterou využil hostující Malý – 0:1. Domácí tým i nadále útočil, vytvořil si i gólové šance, ale nedokázal je proměnit. Až ve 37. min. střela Pavla Zákravského z trestného kopu znamenala vyrovnání. Ve druhém poločasu už tempo upadlo a hra se rozdrobila do spousty osobních soubojů. Domácí si přesto po pěkných kombinacích vytvořili několik gólových šancí, ty ale neproměnili. Hosté, kteří spoléhali hlavně na rychlé protiútoky, se po jednom z nich v 66. min. ujali po střele Reichla vedení – 1:2. Domácí v závěru utkání ještě přidali a v 80. min. po pěkné přímočaré akci vyrovnali Kozou na 2:2. Rozhodnutí přinesla až poslední minuta, když po levé straně unikl J. Vít a jeho přesnou přihrávku proměnil R. Čopík –  3:2.
Miloš Killar, trenér Nového Města: „Sice jsme zvítězili brankou z poslední minuty, některé pasáže hry však byly zmatené, bez organizace, se spoustou individuálních chyb. Jsem rád, že se utkání dohrálo bez většího konfliktu. V některých soubojích se až zbytečně jiskřilo."
Sestava N. Města: Krunčík – L. Zákravský, P. Zákravský, Nejman, Darebník – Voráček, Vl. Lelek, Srubjan, Vít – Sedláček, Čopík. Střídali: Valášek, Koza. (mr, zm, dop)