Machov – Jaroměř B 1:3
Úvodních dvacet minut zápasu bylo oboustranně opatrných. První větší šance měli hosté z Jaroměře, machovský brankář Král byl však připraven. Když už to vypadalo na poločasovu remízu, tak hosté rychle rozehráli standardní situaci, a Seifert posílá favorita do vedení – 0:1. V samém závěru první půle ještě domácí P. Kubeček míří krásným volejem jen do středu branky. Druhá půle začala aktivnější hrou hostů. V 50. min. si Jaroměřští narazili míč mezi obránce a Ulrych upravuje na 0:2. O pět minut později to bylo zásluhou Böhma už 0:3. Snížení se domácí dočkali až v 87. min., kdy L. Kubeček našel centrem Šolína, jehož nádherný volej, aspirující na gól roku okresního přeboru, skončil v šibenici hostující branky – 1:3.
Fakta – branky: 87. Karel Šolín – 45. Miroslav Seifert, 57. Roman Ulrych, 61. Lukáš Böhm. Rozhodčí: Marek Klečák – Michal Vaníček, Martin Saučuk. ŽK: 1:3. Diváci: 30. Poločas: 0:1.

Hejtmánkovice – Dolany 2:0
Na těžkém terénu se v Hejtmánkovicích neservíroval nijak pohledný fotbal. Domácí sice měli územní převahu, tu se jim ale poprvé podařilo brankově vyjádřit až ve 34. min., kdy otevírá skóre zápasu Hečko – 1:0. Na poločasových 2:0 pak upravuje těsně před přestávkou Hušek. Druhá půle nabídla obdobný obraz hry, tentokrát ale už bez branek.
Fakta – branky: 34. Pavel Hečko, 45. David Hušek. Rozhodčí: Pavel Lokvenc – Lukáš Vlk, Lukáš Tůma. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Červený Kostelec – Česká Skalice 2:0
Domácí nastoupili bez hráčů A-týmu a podali spolehlivý kolektivní výkon, v němž mohou litovat jen promarněných šancí z první půle. Hned po změně stran se ale domácí dostávají zásluhou Marka zaslouženě do vedení a tentýž hráč v 62. min. dal také výsledku konečnou podobu.
Fakta – branky: 46. a 62. Matěj Marek. Rozhodčí: Martin Škoda – Jakub Franěk, Marek Klečák. ŽK: 2:2. Diváci: 55. Poločas: 0:0.

Velichovky – Teplice nad Metují 1:3
Hned v úvodu se domácí dostali do velké šance, ale Mar. Novotný se v zakončení neprosadil. O pár minut později na druhé straně svoji velkou šanci nevyužili ani hosté. Do vedení mohli jít domácí, jejich standardní situaci totiž teplický bek přizvedl do břevna své branky. Ve druhé půli už přišly góly. Nejprve hostující D. Kalaš z penalty otevřel skóre utkání, jenže v 65. min. domácí Resl napálil po obléhávání teplické branky odražený míč do sítě a srovnal na 1:1. Za deset minut však hosté znovu vedli. Na zadní tyči si dobře zpracoval míč Fichtner a přesnou střelou k tyči vrátil vedení hostům – 1:2. Jejich vítězství krátce na to pojistil chytrou střelou opět D. Kalaš.
Fakta – branky: 65. Martin Resl – 57. a 78. Dušan Kalaš (první z pen.), 75. Zdeněk Fichtner. Rozhodčí: Jakub Nymsa – Martin Škoda, Ján Gieci. ŽK: 2:0. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Mezilesí – Meziměstí 4:3
Na hřišti v Mezilesí se dlouho nic výrazného nedělo. Až ve 28. min. platilo pořekadlo nedáš-dostaneš. Milan Vítek tváří v tvář hostujícího brankáře nepřekonal, odražený míč putoval na nabíhajícího Petra Šolce, a ten už si věděl rady – 0:1. Ve 34. min. dostali domácí příležitost přímého volného kopu a Kárník nedal gólmanovi Meziměstí šanci – 1:1. Chvíli na to si ten samý exekutor vybral slabší chvilku, podcenil skákavý míč, který převzal dobíhající Šolc a nekompromisně zavěsil – 1:2. Do druhého poločasu udělal domácí trenér změny v sestavě a střídající Maixner se mu za to odvděčil, když po přihrávce Milana Vítka srovnal na 2:2. Vyrovnávací branka vlila domácím optimismus do žil. Ve 48. min. byl hostujícím brankářem sražen ve vápně domácí útočník a kopala se penalta. K exekuci se postavil Michal Novák a nemýlil se – 3:2. Poté hosté začali domácím zatápět a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí branku. V tomto úsilí je domácí trochu přibrzdili, když Novák hlavou vstřelil čtvrtou branku – 4:2. Nicméně Meziměstí se přece jen dočkalo. Domácí obrana nedokázala odkopnout míč, ten se dostal k Bouškovi, jenž jej v 85. min. pohotově vrátil do sítě – 4:3.
Fakta – branky: 33. Michal Kárník, 46. Lukáš Maixner, 48. a 65. Michal Novák (první z pen.) – 28. a 37. Petr Šolc, 85. Petr Bouška. Rozhodčí: Ján Gieci – Michal Vaníček, Jakub Nymsa. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 1:2

Velká Jesenice – Broumov B 5:3
Domácí měli v první čtvrt hodině dvě slibné akce jít do vedení, ale Sklenář ani Čermák toho nevyužili. Byli to naopak hosté, kteří se ve 21. min. ujali Gajdošem vedení. Když ve 42. min. zvýšili Vikem z přísné penalty na 2:0, vypadalo to s domácími zle. Ve druhém poločase, zejména v jeho úvodu, se však děly věci. Už ve 46. min. střídající Sedláček z trestného kopu téměř z půlky hřiště překvapil hostujícího brankáře a o dvě minuty později Čermák doráží do branky míč po akci Krčila a vyrovnává na 2:2. Ještě neutichl jásot diváků a sám Krčil pohotově zvyšuje na 3:2. Broumov ještě nerezignoval a v 58. min. vyrovnal na 3:3. Závěr zápasu se však odehrál ve velkém stylu hrajících domácích, kteří v 74. min. šli do vedení přízemní střelou Slabého. Nejkrásnější branka zápasu se zrodila o pět minut později, kdy hbitý domácí útočník Krčil u rohového praporku oklamal obránce a ze stejného místa krásným lobem ke vzdálenější tyči přehodil brankáře Broumova – 5:3.
Fakta – branky: 46. Petr Sedláček, 47. Jan Čermák, 50. a 79. Vojtěch Krčil, 75. Tomáš Slabý – 22. Pavel Gajdoš, 43. Petr Vik, 56. Lukáš Beran. Rozhodčí: Lukáš Vlk – Martin Saučuk, Pavel Lokvenc. ŽK: 1:6. ČK: 0:1 (57. Vik). Diváci: 100. Poločas: 0:2.

Velké Poříčí B – Babí 1:3
V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal. Oba týmy se snažily o kombinační hru, která ale více vycházela hostům z Babí. Z vyrovnané partie jako blesk z čistého nebe udeřili hosté, když nenápadnou akci zakončil výstavní ranou Jan Bálek, jenž ze 30 metrů vymetl levou šibenici domácí banky – 0:1. Poříčí se snažilo vyrovnat, a to se mu podařilo ve 41. min., kdy se trefil Dobýval – 1:1. Radost domácích ale ještě ani neutichla a hostující Fiedler trestá hrubku v obraně Poříčí a vrací vedení na stranu Babí – 1:2. Ve druhé půli zůstala mírná aktivita na kopačkách hostů. Domácí se snažili vyrovnat z rychlých brejků, jenže je v 71. min. zmrazil hostující Michal Schrötter, který uzavírá na konečných 1:3.
Fakta – branky: 41. Jiří Dobýval – 28. Jan Bálek, 42. Tomáš Fidler, 72. Michal Schrötter. Rozhodčí: Michal Vaníček – Jakub Franěk, Lukáš Tůma. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:2. (vo, mr, dop)

1. Jaroměř B 15 15 0 0 67:19 45
2. Velká Jesenice 15 10 2 3 44:28 32
3. Červ. Kostelec B 14 10 1 3 57:26 31
4. Hejtmánkovice 14 8 3 3 51:32 27
5. Babí 15 8 1 6 36:35 25
6. Meziměstí 14 7 0 7 38:39 21
7. Machov 15 5 3 7 32:36 18
8. Teplice n. M. 14 5 3 6 30:38 18