Dvůr Král. B – Police n. Met. A 3:1 (1:1).

Fotbalisté Police nad Metují předvedli ve Dvoře Králové neuvěřitelné množstvý školádkých chyb, za které je domácí naprosto zaslouženě potrestali.

Červený Kostelec – Malšovice 6:0 (5:0). Domácí v silně kombinované sestavě začali aktivně a již v 5. min. po Skusově rohovém kopu Liška hlavou překonal hostujícího gólmana Drábka. O sedm minut později se uvolnil v šestnáctce hostí Janko a po dlouhé střelecké pauze konečně skóroval. V 15. min. zahrávali hosté rohový kop, nejvýše vyskočil Nibger, ale jen těsně minul Balážovu branku. O dvě minuty později se skóre opět měnilo, to když Mašinka fauloval v šestnáctce Skuse a Liška se z pokutového kopu nemýlil. V 19. min. měl vyloženou gólovou příležitost hostující Pikola, ale Baláž byl připraven. Ve 26. min. domácí dobře zakombinovali, Vejrkův lob našel Skusovu hlavu a ten přes brankáře Drábka skóroval počtvrté. Ve 32. min. pak Bárta napřál z 25 metrů a brankář Drábek byl popáté smutný. Ve druhém poločase pak již hra v úmorném vedru ztratila na zajímavosti, přesto se po Hálově přihrávce prosadil v 78. min. Jiří Ryba. Největší příležitost ke skórování měl hostující Lemon, který tváří v tvár Balážovi nedokázal alespoň jednou skórovat.

Branky: Liška 2, Janko, Skus, Bárta, Jiří Ryba.

Sestava Č. Kostelce: Baláž – Vejrek, Hanuš, Jan Ryba – Hruška (70. Labaš), Liška (46. Hála), Škoda, Bárta – Kocián – Janko (46. Jiří Ryba), Skus.