Krajský přebor: Překvapení jako hrom. První dva týmy padly

Královéhradecko - Votrok krajský přebor Královéhradecka ve fotbale napsal další pokračování.

12.6.2017

Ilustrační foto.Foto: Zdeněk Mudroch

Slavia Hradec - Chlumec 0:0 n. C., penalty 0:3

Fakta – rozhodčí: Prokůpek. ŽK: 3:2. Diváci: 80. Slavia: Moník – Šolc, Klicnar, Lán, Polanský – Chobotský, Hloušek, Linhart, Feko – Erber (46. Kocourek, 80. Líbal), Derner. Chlumec: Kukal – Branský, Pilař, J. Kučera, Dušek – Chadraba (90. V. Hanuš), Hartman, Veselský (88. Mráz), Vejr (63. Doležal) – Hubený, M. Kučera.

Nové Město n. Met. - Nový Bydžov 2:1

Fakta – branky: 50. Růžička, 85. Darebník – 77. Holec. Rozhodčí: Šiling (Trutnov). ŽK: 3:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. N. Město: Šebesta – Jelen, Srubjan, Nejman, Soumar – Vít (46. Darebník), Zákravský, Valášek, Semerák (90. Lanta) – Růžička (81. Maur), Macháček (90. Lelek). N. Bydžov: Strýhal – Vincour, Matějka, Stránský, P. Mokošín (63. Holec) – Žalman – Mejstřík (87. V. Mokošín), Šorm, Blažej, Zich – Trejbal.

Dobruška - Libčany 3:2

Fakta – branky: 23. Valášek, 27. Týfa, 44. Mikušík – 12. Kabeláč, 38. Ježek. Rozhodčí: Šedivý (Náchod). ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 3:2. Dobruška: Pěnička – Gerža, J. Effenberk, Šotola – Žid, Krahulec – Eimann (80. Čopík), Mikušík, Dědeček (63. Majer) – Valášek (68. Malý), Týfa (90. Hubáček). Libčany: Tošovský – Hůlka (46. Libřický), Rompotl, Kabeláč, Friedl – Jiřík (73. Hubička), Černý, Chromek, Polyakov – Karanský, Ježek (66. Mokrý).

Jaroměř - Vysoká n. L. 5:1

Fakta – branky: 5. Ponikelský, 9. Petráček, 37. Čenovský, 44. Kilevník, 67. Korenčík – 82. Ptáček. Rozhodčí: Otava (Kopidlno). ŽK: 1:3. Diváci: 178. Poločas: 4:0. Jaroměř: Ondráček (72. Krám) – Horák, Holub, Ponikelský, Knap – Michálek (63. Vondrouš), Kilevník (79. Balcirák), Müller, Čenovský (69. Častvaj) – Petráček (46. Korenčík), Heidler. Vysoká nad Labem: Pavliš – Prorok, Duben (85. Feistel), Kulhánek, Ptáček – Haken, Kafka, Jelínek, Dvořák – Bělka, Homolka (60. Píša).

Červený Kostelec - Rychnov n. K. 2:0

Fakta – branky: 14. Bárta, 56. Srkal. Rozhodčí: Bačo (HK). ŽK: 1:2. Diváci: 300. Poločas: 1:0. Č. Kostelec: Kobos – Kovačík (5. Hála), Havlíček, Vejman, Štelzig – Srkal, Bárta, Barták, Petrů (74. Vít), Hundák (81. Martínek) – Koval (46. Čáp). Rychnov: Vrána – Pups, Brandejs, Stieber (70. Stieber), Drašnar (62. Nosek) – Pohl, Reichl, Šrefl, Tichý – Kráčmer, Počtýnský.

Hořice - Jičín 4:1

Fakta – branky: 25. Ruml, 30. Melichar, 41. Rubeš, 43. P. Palm – 53. Ulvr z pen. Rozhodčí: Janeček (Jaroměř). ŽK: 0:0. Diváci: 210. Poločas: 4:0. Hořice: Tlustý (88. Tomášek) – Šeda (46. Tomáš), Ruml, Melaga, Pour – P. Kuneš (61. J. Kuneš), P. Palm, Rozsévač, Nečesaný – Melichar (80. Kolovrátník), Rubeš. Jičín: Puš – Materna (70. Jeník), Ulvr, Macháček, T. Veg – Míka – Kocourek (64. Vacek), Vacek, Miler (64. Šaroun), Nálevka – Mészáros.

Kostelec n. O. - Broumov 2:0

Fakta – branky: 29. Hašek, 72. Švandrlík. Rozhodčí: Prokůpek (Dvůr Králové). ŽK: 3:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0. Kostelec n. O.: Rolejček – Šrámek, Kaplan, Klapal, Furda – Kvasnička (81. Ježek), Řehák, Klouda (89. Sameljak), Říha – Hašek (75. Plocek), Králík (20. Švandrlík). Broumov: Drahorád – O. Gago, Michálek, Růžička, M. Gago – Novák, Wilke, Šimon, Svoboda (75. Štejnar), Němeček (81. Kitler) – Bureš (63. Rolník).

Provodov - Lázně Bělohrad 2:1

Fakta – branky: 37. a 71. D. Hlava – 43. Lánský. Rozhodčí: Koutník (HK). ŽK: 2:5. Diváci: 70. Poločas: 1:1. Provodov: Baláž – Chmelík, Čtvrtečka, L. Hlava, Punar – Khun, Kulhánek (46. Nožka), Kratěna, Nejman, Vrabec (76. Zelený) – D. Hlava. L. Bělohrad: Gall – Blažek, Berger, Wagenknecht, Loner – Šrám, Kazda, Lánský, Odvárko – Michálek (83. Holomba), Topič.

Machovu zatím chybí forma i štěstí

Šaty z výstavy si přivlastnili tři místní mladíci ve věku 25, 17 a 15 let. Když se z médií dozvěděli, že to není obyčejné oblečení, ale drahé artefakty s uměleckou krajkou, raději je vložili do igelitové tašky a vrátili.
5

Nevěděli, co se šaty, tak je vrátili

Derby rozhodly jaroměřské vstupy do třetin

Náchodsko - Mizerný start do sezony zažívá nejúspěšnější celek posledních pěti let. Hokejisté Náchoda se v úvodu nového ročníku trápí jak v ofenzivě, tak i v defenzivě, což potvrdili i v nedělním domácím zápase s Třebechovicemi.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Sokolovna nasála skvělou atmosféru s Masajem, vybralo se přes 57 tisíc

Česká Skalice /FOTO/ - Fenomén. Tak by se dal směle označit charitativní festival Nasajem s Masajem, který minulou sobotu v sokolovně vstoupil do osmého ročníku.

Startuje soutěž Chance být hvězdou. Točte a posílejte videa

Parádičky, skvostné góly. Bláznivý maskot, hluční fanoušci (a sličné fanynky). To všechno přináší fotbal. A právě dnes startuje soutěž, jež určí, kde najdete ty nejzajímavější borce.