KRAJSKÝ PŘEBOR: Skalice uspěla i v devíti

Náchodsko - Přinášíme výsledky a referáty z víkednového kola fotbalového krajského přeboru.

8.11.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Česká Skalice – Přepychy 1:0 (1:0).

Již v první minutě obě mužstva prověřila brankáře střelami ze střední vzdálenosti. Ve třetí minutě padla jediná branka, když po ose Koza – Diviš – Merganc posledně jmenovaný přesně zakončil – 1:0. Na další šanci čekali diváci až do 24. min., to střelu Dvořáčka hostující brankář vyrazil.

Hosté si vážnější šanci vypracovali ve 25. min., ale jejich střela mířila nad. V poslední minutě prvního poločasu měl ještě šanci domácí Pejchal, ale přestřelil.

Druhý poločas nabídl stejný obrázek jako v první půli – ze hry měli více domácí. V 57. min. předvedla domácí Jiskra pěknou kombinaci, avšak na jejím konci byla jen Divišova střela vedle. Šanci hostí v 61. min. zlikvidoval brankář Čejchan.

Zápas dostal jiný rozměr nejdříve v 69. min., kdy po druhé žluté byl vyloučen domácí stoper Kožený a poté o pět minut později, když byl vyloučen další domácí hráč Dvořáček. Ten se dostal do kontaktu s protihráčem mimo hru a rozhodčí neváhal vytáhnout červenou kartu.

Tento konflikt vyvolal mezi hráči další potyčku a dokonce i mezi diváky musela zasahovat pořadatelská služba. Posledních 15 minut tak Jiskra dohrávala jen v devíti hráčích, ale i tak svůj hubený náskok už udržela.

Broumov – Dobruška 0:2 (0:1).

V Broumově se bylo od úvodní minuty nač dívat. Už ve 3. min. hlavičkoval po rohovém kopu domácí Panny a hostující gólman zahájil své galapředstavení.

O chvíli později se na druhé straně vyznamenal Dvořáček. Ten ale v 9. min. inkasoval, když po levé straně utekl Dostál a táhlou střelou přes celou branku otevřel účet utkání – 0:1. V 17. min. pěkně hlavičkoval domácí Kotyza, gólman hostí ale opět kryl. Ve 25. min. dostal do uličky míč od Haraseviče opět Kotyza, jenže gólman Dobrušky byl v mini-souboji znovu úspěšnější.

Zkraje druhé půle se po trestném kopu Haraseviče dostal k dorážce Šolc, jeho gól ale nebyl pro postavení mimo hru uznán. Po celý druhý poločas měl Broumov převahu, ale bez gólového efektu. Naopak Dobruška vytěžila z minima maximum, když v 82. min. Dostál upravil na konečných 0:2.

Police nad Metují – Nový Bydžov B 1:0 (1:0).

Na těžkém, na kterém se lépe pohybovali hosté, se hrál vyrovnaný zápas. Byli to ale domácí, kteří se ve 12. min. ujali vedení, když po dobře zahrané standardní situaci usměrnil míč do sítě Hauk. Hosté měli největší možnost k vyrovnání ve 20. min., když zblízka nastřelili břevno. Ve zbytku utkání už domácí těsné vítězství kontrolovali a nakonec i uhlídali.

VÝSLEDKY DALŠÍCH ZÁPASŮ KRAJSKÉHO PŘEBORU NAJDETE ZDE

(th, mr, zm)

8.11.2010 VSTUP DO DISKUSE

Českoskalické zápasy asi nudné nebudou

Jak reklamovat koupený dům či byt

Broumov po svém sestupu zatím dost tápe

Náchodsko - Čtyřgólovou normu si pravděpodobně domluvili v sobotním programu fotbalového Krajského přeboru mužů hráči Červeného Kostelce, Jaroměře i Náchoda. Tento regionální trojlístek si totiž z hřišť soupeřů odvezl tři body za vítězství 4:0.