Nové Město n. M. A – Stárkov 3:0
Utkání prvních dvou týmů tabulky slibovalo kvalitní kopanou. Domácí začali velice dobře a hned ve 2. min. si vytvořili gólovou šanci, kterou však neproměnili. Do vedení se dostali po hlavičce A. Valáška v 11. min. a zdálo se, že utkání bude jasnou záležitostí domácích. Po této brance však Novoměstští přestali hrát a hřiště ovládli hosté. Domácím se hra vůbec nedařila, hosté však jejich herní výpadek nepotrestali.

Také druhý poločas patřil převážně mužům Stárkova, ale ti ze své převahy vytěžili pouze nastřelenou tyč domácí branky. Domácí naopak své ojedinělé útoky dokázali přetavit v góly. V 73. min. své sólo proměnil ve druhý gól domácích A. Valášek. V 85. min. pak po samostatné akci uzavřel na 3:0 Koza. V utkání průměrné úrovně, byli hosté lepším týmem a porážka je pro ně dost krutá.

Fakta – branky: Antonín Valášek 2, Jiří Koza. Rozhodčí: Miroslav Pavlů, Pavel Vítek, Luděk Hanzl. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Machov – Červený Kostelec B 5:1
Machovští chtěli potvrdit svoji formu i proti kostelecké rezervě. A ta se v úvodu utkání nestačila divit. V 5. min. utekl po pravé straně Martinec, odcentroval na nabíhajícího Svatoše a ten prostřelil hostujícího brankáře – 1:0. O pět minut později se akce opakovala jako přes kopírák. Martinec odcentroval a nekrytý R. Čech upravil na 2:0. V 17. min. Vl. Čech našel Vojtěcha a ten z rohu vápna „angličanem“ zvýšil na 3:0. Ve 30. min. vyslal Zelený dlouhý pas před branku hostů, nedorozumění obránce s gólmanem využil Svatoš a do odkryté branky upravil na 4:0.

Přestávka hostům zjevně pomohla. Do druhé půle nastoupili útočně naladěni a výsledkem bylo ve 48. min. snížení na 4:1. Na centrovaný míč si naběhl Janko a hlavou do protipohybu překonal domácího brankáře. Hosté se dál tlačili před branku domácích. V 55. min. nastřelili Kostelečtí břevno a o několik minut později brankář Purtig konečky prstů vytlačil balon na spojnici brankové konstrukce. Poté se ke slovu dostali i domácí, ale jak Čech, tak Šula své šance neproměnili. V závěru Král našel Martince a ten střelou k tyči upravil na konečných 5:1.

Fakta – branky: Radek Svatoš 2, Radovan Čech, Pavel Martinec, Tomáš Vojtěch – Martin Janko. Rozhodčí: Pavel Králíček. ŽK: 1:1. Diváci: 42. Poločas: 4:0.

Velké Poříčí A – Božanov 4:0
Domácí vstoupili do utkání aktivně a Božanov v prvním poločase doslova převálcovali. Hosté si vypracovali pouze minimum brankových šancí, které hasil vynikající brankář Gult. Druhý poločas byl opět v režii domácích, kteří své fanoušky potěšili ještě jednou nádhernou brankou. Skvělým výkonem se blýskl domácí brankář Gult.

Fakta – branky: Tomáš Lucovič, Jakub Novák, Martin Neuschl, Jiří Hána. Rozhodčí: Josef Pavlů, Antonín Vancl. ŽK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 3:0.

Velká Jesenice – Provodov 2:2
Domácí i přes značnou marodku vstoupili do utkání aktivně, hosté zase obětavě. Domácí šli dvakrát do vedení, o které pokaždé přišli. Vynikající divácká kulisa, která činila přes sto diváků, viděla ještě dvě velké šance domácích, kteří však orazítkovali jen tyč. Poté se mohlo naplnit přísloví nedáš – dostaneš, ale útočník hostí trefil jen břevno. „Remíza je zasloužená, početné publikum vidělo pěkný fotbal,“ řekl domácí lodivod Václav Hofman.

Fakta – branky: Martin Tylš, Petr Sedláček – Jan Beneš, Robert Malý. Rozhodčí: Michal Vaníček, Martin Pálka, Jakub Vítek. ŽK: 0:2. Diváci: 138. Poločas: 2:1.

Meziměstí – Martínkovice 3:3
Po špatném vstupu do soutěže chtěli domácí naplno bodovat. Jejich plány se jim začaly naplňovat již ve 13. min., kdy se dostali do vedení 1:0. To, že se jim lepí smůla na paty, se potvrdilo o dvě minuty později, když za faul viděl domácí hráč červenou kartu a Meziměstí tak hrálo v deseti. Z následné standardní situace hosté vyrovnali. Domácí se i tak snažili, ale přišla další chyba v obraně a tu soupeř trestal 1:2. Do druhé půle se mužstvo semklo a svou bojovnou hrou zaslouženě vyrovnalo. To však nebylo vše a vynikající publikum vidělo opět domácí vedení 3:2. Když už se zdálo, že domácí získají tři body, přišel další faul a s ním červená karta a domácí už tak oslabení dohrávali v devíti. Hosté toho dokonale využili a těsně před koncem vyrovnali. V nastaveném čase měli domácí ještě jednu příležitost, kterou jim však vzal hlavní rozhodčí, když přehlédl ruku v pokutovém území. „Chtěl bych poděkovat hráčům za jejich bojovný výkon a věřím, že se naše hra bude lepšit. V neposlední patří dík i vynikajícím fanouškům, kteří i tak na nás nezanevřeli,“ řekl po utkání trenér domácích Vrána.

Fakta – branky: nehlášeno. Rozhodčí: Tomáš Rompotl, Martin Pálka. ŽK: 0:0. Poločas: 1:1.

Hejtmánkovice – Mezilesí 5:0
Domácí soupeře do ničeho vážnějšího nepustili. Hosté hrozili jen ze standardních situací, které likvidovala obrana domácích v čele s brankářem. Hejtmánkovičtí si naopak vytvářeli jednu šanci za druhou, které bezpečně proměňovali. Jen vinou jejich nemohoucnosti v zakončení, nebo dobrým zákrokům gólmana, skóre nenarůstalo. „Dobrý přístup k utkání a zasloužené vítězství domácích, myslím že skóre mohlo být daleko vyšší, ale pořád je co zlepšovat“ dodal trenér domácích Milan Vítek.

Fakta – branky: Tomáš Nadrchal 2, David Sivak, Václav Harasevič, Jan Kotyza. Rozhodčí: Josef Panny, Miroslav Tesárek. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 2:0.