Starší dorost:

FK Náchod–Deštné – FC Olympia HK 1:3 (0:1). Důležité utkání čekalo domácí hráče proti Olympii. Hned v 7. min. se hosté dostali k zahrávání trestného kopu z hranice vápna a jejich bombu naštěstí pro domácí zastavilo břevno. Poté se hra přesunula na půli hostí, kde ale Náchodští kombinovali jen po vápno. Finální přihrávce chyběla myšlenka. V 18. min. si hostující útočník poradil s třemi domácími nedůraznými obránci a svoji šanci využil – 0:1. Poté domácí zapnuli na vyšší obrátky, ale hosté neustále hrozili nakopnutými míči za obranu. Ve 32. min. se po pěkné kombinaci dostal do šance Železov, ale jeho lob těsně minul branku hostí.

Ve druhém poločase Náchodští chtěli otočit nepříznivý vývoj zápasu. Bohužel pro domácí pracovala velmi špatně obrana, která se podepsala pod chyby, které rozhodly zápas. Nejprve v 60. a v 68. min. Náchodští pustili do brejku útočníky hostí a pohromu řešili jen za cenu faulů těsně před pokutovým územím. V 75. min. se po dlouhém výkopu probil do vápna Müller a neomylně skóroval – 1:1. Už se zdálo, že domácí zápas přeci jen otočí, ale udělali hrubku, která patří mezi ty nejkurióznější. V 78. min. poslal malou domů Mucha, brankář míč netrefil a ten skončil v síti – 1:2. Domácí mohli ještě v závěru vyrovnat, jenže své dvě příležitosti nevyužily. Navíc v 85. min. po prohraném souboji na půlce hřiště si hostující hráč poradil s obranou a využil opět nedůrazu zadních řad v čele s brankářem.
Branka Náchoda: Müller.

Mladší dorost:

FK Náchod–Deštné – FC Olympia HK 1:4 (0:3). V prvním poločase se domácí dopustili více chyb v obranné činnosti než soupeř a ten je dokázal potrestat. Náchodským selhala koncovka a když nedokázali dát branku ani z vyložených příležitostí (tyč Tomszewskí), tak poločas skončil 3:0 pro hosty. Po změnách v poločase, si domácí vytvořili několik šancí, ale jen jedna skončila v brance. Hosté si pojistili vítězství po chybě ve středu hřiště
Branka Náchoda: Pfeifer.

Starší žáci:

FK Náchod–Deštné – FC Zenit Čáslav 0:1 (0:1). Hosté přijeli s jednoduchou taktikou nakopávaných míčů. Domácí od začátku měli několik šancí, které asi nedokázali proměnit. Hosté se ujali vedení brankou do šatny po hrubé chybě Brutovského.

Ve druhém poločase měli domácí fotbalisté stále více ze hry, ale opět neproměnili své šance.

Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „Bez využití vyložených šancí (Krombholz, Káva) a při množství standardních situací, které volaly po brance, nemůžeme myslet na vítězství. Měli jsme problém s výběrem místa, hráči si vzájemně v některých situacích neuměli vyhovět. Soupeř měl fyzicky vyspělý tým. Přijel vyloženě s obrannou taktikou a nakopávanými míči. Mrzí mě neproměňování šancí a že vyhrál antifotbal.“

Mladší žáci:

FK Náchod–Deštné – FC Zenit Čáslav 2:0 (0:0). Pavel Holbík, trenér Náchoda: „Odehráli jsme další těžké, ale kvalitní utkání. Houževnatý soupeř vydržel víc než poločas vzdorovat naší převaze a zlomila ho až naše druhá vstřelená branka ve 49. minutě. Všichni naši hráči odevzdali na hřišti maximum a opět jako minulý týden se přesvědčili, že se musí hrát až do konce utkání.“

Branky Náchoda: Mikšovský, Klečák. (dop)