Nabitý běloveský Goll ve třetím kole selhal

Jaroměř – Poslední lednovou sobotu se v jaroměřské hale ASVAJ odehrálo už třetí kolo 9. ročníku halové fotbalové ligy – Jaroměřská Prost Fain Liga firem 2015.

7.2.2015

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Bílek

Ranní skupinu „A" – 2. ligy vyhrál suverénně Primátor. Na druhém až čtvrtém místě skončily se stejným počtem šesti bodů týmy: ZD Dobrá Voda, Kamil Mach a UNIQA. Poslední místo ve skupině pak obsadily PP Pohony, které tak stále hledají formu z minulého ročníku.
Dopolední skupina „B" – 2. ligy vyhrál trochu překvapivě, ale zaslouženě tým VENEZIA. Druhé místo obsadilo Hitrádio MAGIC, následované třetí Jutou. Čtvrté místo připadlo týmu VF Electric, kterému se tento turnaj určitě nepodařil podle jeho představ. To samé se dá říct o nabitém družstvu SK Goll Běloves, které získalo pouhý bod a obsadilo tak překvapivě až poslední místo v této skupině.

Pořadí střelců 2. ligy po třech kolech: 1. Radek Brožek (Kamil Mach) 12; 2. Vojtěch Krčil (Hitrádio MAGIC) 9; 3. Petr Hejzlar (Hitrádio MAGIC) 8; 4. – 8. Jiří Kuneš (SK Goll Běloves), Dominik Pour (ZD Dobrá Voda), Jaroslav Zákravský (Primátor), Daniel Kozák (VENEZIA) a Aleš Čížek (ZD Dobrá Voda) 7 branek.

Průběžné pořadí 2. ligy po třech kolech: 1. Primátor (39:29) 25; 2. Kamil Mach (36:23) 21; 3. ZD Dobrá Voda (35:19) 20; 4. SK Goll Běloves (36:25) 20; 5. VENEZIA (30:25) 19; 6. Hitrádio MAGIC (37:26) 18; 7. VF Electric (29:30) 18; 8. UNIQA (17:28) 18; 9. JUTA (23:52) 9; 10. PP Pohony (16:35) 5 bodů.

Odpolední skupinu „C" – 1. ligy vyhrál na základě lepšího skóre tým PROST, následovaný PL Servisem, kterému se poslední dva turnaje vydařily a rázem je na dostřel medailovým pozicím. Třetí místo pak obsadil tentokrát oslabený Autoprofi&Matějovský. Na čtvrtém místě skončil KMKL Valvoline, kterému se tento turnaj určitě nepodařil podle jeho představ. Poslední místo ve skupině pak obsadil nestárnoucí tým V+J Rodos, který nezískal ani bod, ale na jeho fotbal se dá stále dívat.

Večerní skupina „D" – 1. ligy byla velmi vyrovnaná a napínavá. Vítězství v ní vybojoval nakonec těsně Kimberly Clark, který táhne týmový výkon, ostrostřelec Martin Škoda, ale především osobnost Jiřího Poděbradského. Na druhém místě, vinou pouze horšího skóre, skončil Skaličan. Třetí místo ve skupině obsadili Dvoráci z CZ PLACHETKy. Bramborovou medaili pak obsadil tým Školka ANTONIE, pro který to byl nejvydařenější turnaj od začátku tohoto ročníku. Poslední místo ve skupině a bez získaného bodu pak obsadilo mužstvo PORZELACK.

Průběžné pořadí 1. ligy po třech kolech: 1. PROST (38:19) 29; 2. Kimberly Clark (43:29) 26; 3. Skaličan (41:31) 24; 4. PL Servis (37:35) 20; 5. Autoprofi & Matějovský (27:25) 18; 6. CZ PLACHETKA (19:27) 17; 7. KMKL Valvoline (27:29) 15; 8. V+J Rodos (25:29) 10; 9. Školka ANTONIE (24:41) 7; 10. PORZELACK (23:35) 5.

Pořadí střelců 1. ligy po třech kolech: 1. Martin Škoda (Kimberly Clark) 24; 2. – 3. Miroslav Seifer (PL Servis) a Adam Chromek (Skaličan) 10; 4. Marek Ježek (Školka ANTONIE) a Jiří Kořínek (PROST) 8 branek. (jl, mr)

7.2.2015 VSTUP DO DISKUSE

Dorost si prožil poločas hrůzy

Ilustrační fotografie.

Boj o život kočky dopadl dobře, hasiči zachránili nešťastnou Mařenu

Česká Skalice - Na zdejší poměry velmi raritní výjezd absolvovali v pondělí odpoledne českoskaličtí dobrovolní hasiči. Záchrana z výšky se totiž v České Skalici nekoná příliš často.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Střelným prachem se na úvod šetřilo jen ve Velichovkách

Náchodsko - Fotbalový Jopeco Okresní přebor mužů má za sebou úvodní mistrovské kolo.