ČESKÁ LIGA U19

Náchod – Vyšehrad 6:0 (0:0). V prvním poločase podalo domácí mužstvo bojovný výkon, jenže se mu i přes několik slibných šancí nepodařilo vstřelit vedoucí branku. Do druhého poločasu domácí vstoupili velice dobře a hned v úvodu se jim podařilo vstřelit Pavlíčkem vedoucí branku. A když přidal v 54. minutě M. Panenka druhý gól, začali Náchodští rázem dobře kombinovat a vytvářet si další gólové příležitosti. Ve zbytku zápasu domácí fotbalisté už hru jasně ovládli a přidali po pěkných akcích další přesné trefy.
Branky Náchoda: M. Panenka 2, Hanel 2, Pavlíček, Soumar.
Sestava Náchoda: Hladík – Runkas, Donát, Schärfer, P. Panenka – Hanel, Vítek (4. Chládek), Zellman, M. Panenka – Urban (55. Smrček), Pavlíček (60. Soumar).

Další výsledky 7. kola: Motorlet Praha – Varnsdorf 2:1, Ústí nad Labem – Most 1:3, Písek – Chrudim 1:0, Táborsko – Admira Praha 1:0, Viktoria Žižkov – Sokolov 1:0, Kladno – Meteor 3:1, Doubravka – Kolín 1:2, Slavia Praha B – Dukla Praha 2:1, Olympia HK – Benešov 2:1 na penalty.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR

Nové Město nad Metují – Třebeš 1:2 (1:1). „Z našeho pohledu více bojovné, než fotbalové utkání, kterému by asi více slušela remíza. Soupeř ale rozvlnil naši síť dvakrát a my, i přes některé další náznaky, jen jednou. V samotném zápase jsme se představili jako dobře organizovaný a bojovný celek, který se chce o výsledek poprat. Toto bylo jedno z těch utkání, za které, i přes prohru, zaslouží každý člen mančaftu pochvalu. Pokud v příštích utkáních navážeme na kvalitní defenzívu, přidáme více fotbalovosti a využijeme některé vytvořené šance, věříme, že budeme úspěšní," shodli se novoměstští trenéři Peter Holčík a Jakub Zahradník.
Branka N. Města: 44. Vik.
Sestava N. Města: Franěk – Štěpán, Rathouský, Hable, Vik (60. Zamastil) – Mádr, Tuček, L. Tulej, Valášek – Holčík, Práza.

Náchod B – Pardubice B 3:3 (1:2), na penalty 5:4. Ve velmi bojovném utkání byli hosté o trochu fotbalovější, ale domácí hráči opět předvedli nesmírnou bojovnost, a tak se bylo v Bělovsi na co dívat.
Branky Náchoda: 28., 47. a 54. Ansorge.
Sestava Náchoda: Weisser – Němec, Grmela, Ansorge, Růžička – Melichar, Brožek, Roubal, Prokeš – Jahoda, Panenka. Střídali: Donát, Urban, Bílek, Pavlíček, Zelman.

Další výsledky 7. kola: Pardubičky – Vrchlabí 4:0, Cidlina – Litomyšl/Cerekvice 3:1, Trutnov – Vysoké Mýto 1:1, Olympia HK B – Letohrad 5:1, Hořice – Svitavy 2:0. (dop, mr)

14. Letohrad 6 0 5 1 0 6:38 2

Brankář Třebše Radek Lhotka zachraňuje situaci před novoměstským Lukášem Tulejem.