Skupina Sever

Machov – Meziměstí 4:0
Domácí, kteří již v tomto zápase měli jistotu účasti ve finálové skupině, postavili hodně omlazenou sestavu. I přes tento fakt se mladíci ujali ve 35. min. vedení 1:0, když se trefil Radovan Čech. Do druhého poločasu udělali oba trenéři drobné změny v sestavě, což viditelněji prospělo domácím. Ti zcela ovládli hřiště a do konce utkání se ještě třikrát prosadili, když dvě branky zaznamenal Michal Šváb a jednu přidal Vojtěch Martin.
Fakta – branky: Michal Šváb 2, Radovan Čech, Vojtěch Martin. Rozhodčí: Pavel Lokvenc. ŽK: 1:1. Diváků: 25. Poločas: 1:0.

Teplice n. M. A – Božanov 4:1
V souboji dvou týmů, které se v jarní části soutěže utkají ve skupině o sestup, začali lépe hosté, kteří šli po dvaceti minutách hry do vedení. I v dalších minutách byli lepší hosté, kteří následně zahodili několik vyložených šancí. Domácí fotbalisté se probudil až po důrazné domluvě trenéra a povedlo se jim vyrovnat. V závěrečných třech minutách pak domácí zasadili hostům tvrdý direkt v podobě dalších branek.

Stárkov – Police n. M. B 3:3
Již jistá postupující mužstva se setkala na dobře připraveném pažitu ve Stárkově. Skóre utkání otevřel skvěle hrající domácí Diblík už po dvaceti minutách hry, když využil zaváhání hostujícího gólmana. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou a hosté se dočkali vyrovnání v samém závěru poločasu, když přesně mířil Valtera – 1:1. Ve druhém poločase se začaly dít věci. Nejdříve po pěti minutách polický Ansuma poslal své mužstvo do vedení, aby v 70. min. na to odpověděl krásnou brankou po rohovém kopu hlavičkující – 2:2. Nerozhodný stav ale nevydržel dlouho, hned po rozehrání totiž vrátil Polici náskok opět Valtera – 2:3. Když už běžela čtvrtá minuta nastavení, zahrávalo domácí mužstvo rohový kop. Do vápna Police se vydal i stárkovský brankář a byl to právě on, kdo efektními nůžkami vyrovnal na konečných 3:3.

Fakta – branky: Václav Kučera, Jan Diblík, Adam Lád – Jakub Valtera 2, Musa Ansuma. Rozhodčí: Ladislav Matouš, Radek Kalaš, Filip Svoboda. ŽK: 1:3. ČK: 1:1. Diváků: 70. Poločas: 1:1.

Hejtmánk. – Martínkovice 4:4
V souboji dvou týmů z opačných pólů tabulky byli jednoznačnými favority domácí, jenže hosté se nedali. Domácí se sice ujali vedení, ale Martínkovice stačily ještě v závěru poločasu vyrovnat. Také po změně stran to byli znovu domácí, kteří šli do vedení, jenže Martínkovice našly další gólovou odpověď. Do konce utkání se ještě na obou stranách prosadili dva střelci a tak se oba týmy nakonec rozešly smírně.
Fakta – branky: Tomáš Nadrchal, Jindřich Kitler, Karel Šprinc, Jakub Janoušek – Jiří Lehotský 2, Josef Kivak, Lukáš Lehotský. Rozhodčí: Jiří Prokeš. ŽK: 5:2. Diváků: 80. Poločas: 1:1.

V. Poříčí A – Hronov 0:0
Utkání dvou rivalů a zároveň už jistých postupujících si ve slunečném sobotním odpoledni nenechala ujít velice slušná návštěva, která se však za celé utkání nedočkala branky. Zápas tak nakonec skončil po bezbrankové remíze dělbou bodů.
Fakta – rozhodčí: Tomáš Rožnovský, Petr Vašíček, Jakub Vítek. ŽK: 4:2. Diváků: 200. Poločas: 0:0.

Č. Kostelec B – Mezilesí 4:2
V Červeném Kostelci se vše podstatné událo až ve druhém poločase. Ten první totiž skončil nerozhodně, když se na každé straně prosadil jeden úspěšný zakončovatel. Domácí tak utkání rozhodli ve druhém poločase, a to i díky střelecké potenci Petra Křesťana, jenž nasázel Mezilesí hattrick.
Fakta – branky: Petr Křesťan 3, Petr Škoda – Luboš Navrátil, Milan Holý. Rozhodčí: Miroslav Halama, Lukáš Tryzna. ŽK: 1:2. Diváků: 50. Poločas: 1:1.

N. Město B – Provodov 3:4
Poslední utkání podzimní části mělo nádech derby a v případě bodového zisku domácích fotbalistů i postup do finálové skupiny.
Domácí začali utkání dobře a hned v úvodu se dostali brankou P. Valáška do vedení. Jejich radost trvala však jen několik minut. Hosté z Provodova vyrovnali a rychle se dostali do vedení 3:1. Domácím se však ještě do poločasu podařilo stav utkání vyrovnat. Druhý poločas se již odehrával ve vlažném tempu pod taktovkou hostí. Domácí si v polovině druhého poločasu vytvořili jednu jasnou gólovou šanci, ale neproměnili ji. Hosté si pak soustředným tlakem vynutili sérii rohových kopů a po jednom z nich se v závěru utkání dostali do vedení. Očekávaný závěrečný tlak domácích nepřišel a tak se z vítězství radovali hosté, kteří si za předvedenou hru vítězství plně zasloužili.
Fakta – branky: P. Valášek, Vladimír Lelek, Lukáš Maixner – Jan Beneš 2, Ladislav Bensch, Filip Novák. Rozhodčí: Michal Vaníček, Miloš Hofman, Pavel Jelen. ŽK: 2:1. Diváků: 100. Poločas: 3:3.

V. Jesenice – Jaroměř B 3:4
Zápas dobré úrovně s velmi slušnou diváckou kulisou začali lépe hosté, kteří se v 15. min. ujali brankou Otradovského vedení 1:0. Netrvalo však dlouho a bylo vyrovnáno, když Lášek o pět minut později vyrovnal na 1:1. Rozjetí domácí byli k neudržení a za dalších pět minut se jim podařilo utkání otočit ve svůj prospěch, když se střelecky prosadil Crha. Druhou půli začali lépe znovu hosté. Chvilku nepozornosti domácí obrany vystihl Jirka a bylo srovnáno – 2:2. Po inkasované brance se domácí opět probudili a za dalších deset minut jim vrátil vedení Čermák – 3:2. Jenže závěr utkání patřil hostům, kteří dvěma brankami Martina Michálka z 85. a z 90. min. strhli vítězství na svou stranu a díky zaváhání svých soupeřů si tím také zajistili účast v jarních bojích o postup.

Fakta – branky: Jan Čermák, Tomáš Crha, Tomáš Lášek – Martin Michálek 2, Otradovský, Miroslav Jirka. Rozhodčí: Zdeněk Samko, Luděk Hanzl, Renata Hladíková. ŽK: 2:3. Diváků: 50. Poločas: 2:1. ⋌(tk)