Česká Skalice – Nový HK 3:1 (1:0). Od začátku měli domácí územní převahu, avšak až do 15. min. chyběla finální přihrávka či zakončení. V této minutě se v brankové příležitosti ocitla nová posila Skalických – Martin Merganc, jeho hlavička ale mířila jen do rukou brankáře. K další šanci se dostali domácí až pět minut před přestávkou a tuto šanci již proměnili. Brankář Nového Hradce vyrazil střelu jen před sebe a Diviš ho přeloboval – 1:0.
Druhý poločas začal pro Skalické špatně, protože hosté po chybě v obraně srovnali na 1:1.

Shodný výsledek vydržel jen zhruba deset minut, v 56. min. se na velkém vápně hostí uvolnil Huňák a dostal domácí opět do vedení – 2:1. V 62. min. vystřelil zdálky skalický Pejchal, střela se odrazila od břevna, zpracoval si ji Merganc a nekompromisně zakončil – 3:1. V 66. min. mohli hosté snížit, nenápadnou střelu sice viděl brankář Čejchan až na poslední chvíli, ale ještě ji stačil vyrazit. V 70. min. domácí Dvořáček trefil tyč. Ve zbývajících minutách si Skalice pohlídala výsledek zápasu a radovala se ze zaslouženého vítězství.

Lhota pod Libčany – Police nad Metují 3:2 (2:1). Vstup do utkání měli lepší hosté z Police, kteří se po dvaceti minutách ujali vedení 1:0. O čtyři minuty později ale chyboval polický brankář a domácí snadno vyrovnali. Lhotě se ještě podařilo do poločasu výsledek otočit, ve 38. min. jim ale k tomu opět dopomohla chyba hostující defenzivy – 2:1. Do konce poločasu už se svěřencům Lukáše Lorence srovnat nepodařilo.
Po změně stan hosté otevřeli hru, vypracovali si několik slušných příležitostí, v koncovce se jim ale tentokrát nedařilo. Naopak v 65. min. domácí do otevřené polické obrany trestali potřetí. V samém utkání závěru korigoval na konečných 3:2 hostující Švorčík.

České Meziříčí – Nové Město nad Metují 2:2 (1:1). Úvod utkání patřil hostujícímu týmu, který nátlakovou hrou přinutil domácí ke zmatkům v obraně, ale chybělo zakončení slibných akcí. První šance Nového Města přišla v 11. min., ale odvážný průnik Zeleného do vápna zmařil domácí brankář Baše. Domácí se rozjížděli pomalu, ale hned jejich první šance po střele Tomáška ve 13. min. byla gólová. Vzápětí domácí podnikli rychlý, přímočarý útok, který Hrubý s přehledem proměnil ve vedoucí gól – 1:0. Hráči Nového Města odpověděli v 15. min. stejnou zbraní a Paďour vyrovnal na 1:1. Ve 22. min. se do šance dostal Lelek, ale ve výhodné pozici netrefil branku. Ve 29. min. novoměstský Srubjan vyslal ze 30 metrů jedovatou střelu, kterou Baše vyrazil jen před sebe. V následném zákroku došlo ke střetu s dorážejícím Paďourem. Pro oba aktéry to byl střed osudný. Oba pro zranění museli ze hry odstoupit. Po této nešťastné kolizi se hra trochu uklidnila a další příležitost ke skórování přišla až ve 43. min. Po úniku Zeleného vykopávala domácí obrana míč z brankové čáry.

Druhý poločas začal nejprve střelou Lelka nad a z protiútoku totéž vyprodukovali domácí. V 55. min. domácí rozehráli od postranní čáry trestný kop a po zmatcích v obraně Havel hlavou poslal domácí do vedení 2:1. České Meziříčí bylo při chuti a v 59. min. střela Hrubého po samostatné akci skončila jen těsně nad. V 62. min. však domácí zastavili průnik Zeleného do vápna nedovoleným zákrokem a P. Zákravský z pokutového kopu vyrovnal na 2:2. Tato situace domácí viditelně rozhodila a postupně vyklidili pole. Hostující hráči se dostávali poměrně lehce do gólových šancí, ale tutovky Bauerfeinda, Zeleného i Voráčka zůstaly nevyužity. Domácí se do útoku dostávali velice sporadicky a branku Nového Města ohrožovali jen po standardních situacích. V samém závěru utkání měl ještě šanci na vítězný gól Joneš, ale domácí obrana jeho střelu z deseti metrů stačila zablokovat.

Utkání, ve kterém měli hosté zvláště v druhém poločase značnou převahu, skončilo nerozhodně.

Sestava N. Města: Maur – Morávek, Kálmán, P. Zákravský, Joneš – Srubjan, T. Zákravský (63. Bauerfeind), Lelek (82. Vávra), Zelený – Paďour (31. Lastovka, 63. Lichter), Voráček.⋌ (th, mr, zm)