ČESKÁ LIGA U19

Náchod – Olympia Hradec Králové 4:1 (2:1). „Hrál se poměrně svižný fotbal s množstvím nepřesností. Šance na naší straně přibývaly více než na straně hostí. Šli jsme do dvoubrankového vedení, bohužel po chybě jsme pustili hosty do hry. Na začátku druhého poločasu hosté zazlobili, ale postupně jsme se dostali opět do hry a výsledek jsme posouvali v náš prospěch," vrací se k utkání asistent náchodského trenéra.

Branky Náchoda: 22. P. Panenka, 24. Ayikien z pen., 67. M. Panenka, 75. Chládek.

Sestava Náchoda: Hladík – Ayikien, Schärfer, Runkas, Král – P. Panenka, Havlena, Chládek, Hanel – Říha, Vlček. Střídali: M. Panenka, Klečák, Jimmy, Bareš, Vik.

Další výsledky 25. kola: Benešov – Sokolov 4:3 na penalty, Ústí nad Labem – Chrudim 0:1, Dukla Praha – Viktoria Žižkov 0:1 na penalty, Kladno – Most 1:2, Písek – Varnsdorf 2:0, Kolín – Motorlet Praha 1:7, Admira Praha – Doubravka 1:4, Slavia Praha B – Táborsko 4:3.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR

Lanškroun – Náchod B 1:5 (0:2). „Po celý zápas jsme měli územní převahu, kterou jsme dokázali zúročit až těsně před poločasem. V úvodu zápasu jsme nedotáhli několik slibných šancí do zakončení a naopak domácí hrozili z rychlých brejků, z kterých několikrát ohrozili naši branku. Druhý poločas jsme si už pohlídali a utkání dovedli k vysokému vítězství. I když v utkání byla hluchá místa, naše vítězství je zcela zasloužené," je přesvědčen Martin Šnajdr, asistent hostujícího trenéra.

Branky Náchoda: 40. Jimmy, 44. Pavlíček z pen., 59. Růžička, 85. Smrček, 90. (+1) M. Panenka.

Sestava Náchoda: Hladík – Vítek (53. Jahoda), Berger, Donát, Macek – Zelman, Volf, M. Panenka, Urban (53. Smrček) – Pavlíček (53. Bogusz), Jimmy Peremene Gidion (53. Růžička).

Nové Město nad Metují – Pardubice B 1:6 (1:3). „Ve velmi kombinované sestavě bez několika opor jsem z naší strany nečekal žádný zázrak, předvedená hra mě i přesto zklamala. Bez agresivity, pohybu, jako bychom byli již před utkáním smířeni s porážkou. Samozřejmě tím nesnižuji kvalitu soupeře, který celou soutěž vede a dnes nám ukázal, proč tomu tak je. Na to se ale nemůžeme vymlouvat. Byl to pro mne nejhorší taktický výkon, jaký jsme na jaře předvedli, a hosté toho celkem snadno využili a zcela zaslouženě zvítězili. I takovéto porážky však pozitivně přispívají k dalšímu vývoji hráčů, jen se z nich musíme umět poučit. Závěrem přeji Zdeňkovi Štěpánovi brzké uzdravení po zranění, které si dnes přivodil v hlavičkovém souboji a na jehož konci je několik stehů na hlavě," řekl k zápasu novoměstský trenér Miloš Killar.

Branka N. Města n. Met.: Borůvka.

Sestava N. Města n. Met.: Holý – Junek (46. Zamastil), Kurz, Škoda, Hable – Lukášek, Pokorný, Štěpán (31. T. Tulej), L. Tulej – Borůvka, Práza.

Další výsledky 23. kola: RMSK Cidlina – Česká Třebová 5:1, Hořice – Litomyšl 8:0, Dvůr Králové – Třebeš 1:2 na penalty, Hlinsko – Trutnov 1:4, Svitavy – Letohrad 6:1. (dop, zm)

16. Dvůr Králové 23 0 22 0 1 6:192 1
Pozn.: V tabulkách jsou za počtem zápasů vítězství v normální hrací době, následují porážky v normální hrací době, pak jsou vítězství v penaltovém rozstřelu a porážky v penaltovém rozstřelu