Broumov – Doudleby nad Orlicí 1:2 (1:2). Broumov začal dobře, už v 6. min. zahrával trestný kop Harasevič, jeho centr se snesl ve vápně ke Štejnarovi, který míč usměrnil k tyči – 1:0. Domácí fotbalisty branka povzbudila, vytvořili si územní převahu, kterou ale využít nedokázali. Hosté hrozili jen z občasných protiútoků. Jak blesk z čistého nebe tedy přišlo ve 36. min. po rohovém kopu vyrovnání. Broumov se dál snažil, ale byli to hosté, kteří ve 44. min. dali na 1:2. Tři minuty po změně stran vyděsila přízemní střela Strelce hostujícího brankáře, mezi tři tyče se ale pokus broumovského zadáka nevešel. Proti dobře chytajícímu gólmanovi se v průběhu druhé půle neprosadili Hušek ani Kotyza, i proto si Doudleby z Broumova odvážejí tři body.

Sestava Broumova: Dvořáček – Harasevič, Strelec, Panny, Michálek – Štejnar (56. Novák), Hušek, Jan Schubert (63. Hovorka), Jar. Schubert (63. Kotyza) – Hanzlík, Růžička (56. Šimon).

Police nad Metují – Kratonohy 0:0. V Polici se hrál vyrovnaný duel, v němž se hra přelévala od vápna k vápnu, leč v první půli bez vyložených šancí. Ve druhém poločase po trojnásobném střídání Police hru oživila, vytvořila si územní převahu, do dobrých příležitostí se dostali Švorčík i střídající Pataki, bohužel oba v koncovce selhali. Hosté v utkání hrozili především z brejků, do vyložených šancí je ale pozorná polická obrana nepouštěla.
Sestava Police nad Metují: Kučera – Pášma, Šnábl, Kudláček, Kollert – Seidlman (78. Hečko), Švorčík, Klapkovský (63. Hejnyš), Hauschke – Hauk (63. Pataki), Tauc (63. Hrnčíř).

Česká Skalice – Dobruška 0:1 (0:1). V České Skalici se hrál zajímavý fotbal, v němž se šance střídaly před oběma brankami. Až do závěru první půle se ale ani jednomu týmu nepodařilo skórovat. Ve 42. min. ale potrestal zaspání českoskalické obrany hostující Dostál, který využil chytře a rychle rozehraný trestný kop a tváří v tvář Čejchanovi proměnil. Ve druhém poločase se domácí snažili s výsledkem něco udělat, ale gól jim v nedělním podvečeru přán nebyl, přestože šance si domácí vytvořili.

Sestava České Skalice: Čejchan – Tolda (67. Belák), Kožený, Goll, Chmelík – Pejchal, Židík, Havrda, Diviš (77. Vít) – Voráček, Železov.

Další výsledky 27. kola: Nový HK – Kunčice 4:2, Lhota p. Lib. – Olympia HK 3:0, L. Bělohrad – Týniště 0:5, Rychnov n. Kn. – N. Bydžov B 2:2, Přepychy – Převýšov 2:6.

Jaroměř – Janské Lázně 4:2 (0:2). Jaroměř si vytvořila od začátku územní převahu. V 10. min. vysunul Svoboda Horáka, ten zleva vypálil, ale brankář Bernasinski byl připraven. V 16. min. nebezpečně vystřelil zprava po rychlém útoku hostující Kuric, Schejbal ale stačil jeho ránu vyrazit. Ve 36. min. zachránilo domácího Schejbala břevno. Ve 38. min. po úniku a centru zprava poslali hosté poprvé míč do jaroměřské branky – 0:1. Ve 41. min. se otevřela jaroměřská obrana, sám na branku šel Kult, udělal Schejbalovi kličku a zvýšil vedení hostů.

Začátek druhé půle patřil Jaroměři. V 53. min. hlavičkoval Škoda po Hrobského centru v pádu vedle. V 60. min. pálil Škoda po Hořínkově centru vedle. V 74. min. prošel do vápna hostů Böhm, přistrčil Škodovi, a ten poslal míč od tyče do sítě. V 80. min prošel do vápna Michálek, jeho střela se odrazila ke Škodovi, ten si míč dobře připravil a vyrovnal. O pět minut později chytil Schejbal vyloženou šanci Kuricovi. Vzápětí na druhé straně prošel zprava do vápna hostů Krejsa, postupoval až k brance a odražený míč sám doklepl do sítě. V nastaveném čase zahrávali hosté přímý kop do vápna Jaroměře. Schejbal míč vyboxoval, Michálek proběhl celým hřištěm a nezištně přihrál Škodovi, jenž míč doklepl do prázdné branky.

Sestava Jaroměře: Schejbal – Hrobský, Svoboda, Huňák – Kučera, Michálek, Hořínek, Svatoš, Böhm – Škoda, Horák (57. Krejsa).

Další výsledky 23. kola: Libčany – Červený Kostelec 1:1, Slavia HK – Roudnice 2:4, Opočno – Vrchlabí 3:2, Kostelec nad Orlicí – Třebechovice 3:3, Černilov – Dvůr Králové B 1:2, Hořice – Sobotka 4:2.

Provodov – Vamberk 0:0. První poločas nepobral v Provodově příliš fotbalové krásy, domácí působili nevýrazným dojmem a soupeř jim skvěle sekundoval. Po bouřce v provodovské kabině vyběhlo do druhé části jiné mužstvo, nejprve šel sám na gólmana Bensch, nedal, poté po nádherném centru Müllera a Fricově zakončení zneškodnil šanci hostující brankář. V 65. min. postupovali Bensch s Pařízkem sami na jediného hráče, toto přečíslení ale trestuhodně zazdili. V závěru utkání naznačil své možnosti i soupeř a domácí nakonec mohou být za bod rádi.

Sestava Provodova: Bohuška – Zítko (46. Bensch), Čtvrtečka (30. Bek), Nejman, Malý – Müller, Výborný, Dřízal, Pařízek – Beneš (85. Tylš), Fric (60. Samko).

Další výsledky 23. kola: Nové Město nad Metují – Malšovice 0:4, České Meziříčí – Ohnišov 3:3, Předměřice – Černíkovice 4:2, Dohalice – Borohrádek 2:2, Albrechtice – Lokomotiva HK 5:1, Probluz – Deštné v O. h. 2:0.