Dolany – Machov 1:4

V zápasu nevalné úrovně se domácí ujali vedení brankou Černohlávka a další jejich šance zůstaly nevyužity. A tak hosté stačili do poločasu ještě vyrovnat. Po přestávce se obraz hry nezměnil, domácí neproměnili ani ty nejvyloženější šance, zato hosté byli v zakončení stoprocentní.

Fakta – branky: Michal Černohlávek – Pavel Martinec 2, Josef Kratochvíl, Michal Šváb. Rozhodčí: Jakub Franěk, Jakub Vítek, Martin Záliš. ŽK: 4:3. Diváci: 20. Poločas: 1:1.

Hejtmánkovice – Červený Kostelec B 1:0

V Hejtmánkovicích vydržel bezbrankový stav až do 89. min., v níž sudí zcela po zásluze nařídil proti hostům pokutový kop, s nímž si poradil Jan Strelec a rozhodl o hubeném vítězství domácích. „Těžký, utrápený zápas. Nedařilo se nám herně ani fotbalově," říkal po zápase domácí hrající trenér Miroslav Harasevič.

Fakta – branka: Jan Strelec. Rozhodčí: Martin Pálka, Erik Berger, Michal Vít. ŽK: 1:3. ČK: 0:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Velké Poříčí – Meziměstí 6:0

Domácí šli do utkání s dorostenci na lavičce, hosté dokonce přicestovali k zápasu jen v deseti. Přesto Meziměstí chtělo hrát ve Velkém Poříčí vyrovnanou partii a i díky tomu se bylo nač dívat. Už v 8. min. nachází Závada spoluhráče Víta, který bombou do šibenice otevírá účet gólově úrodného zápasu – 1:0. O dvě minuty později po přihrávce Víta zvyšuje Hurdálek do prázdné branky na 2:0 a povedenou domácí první čtvrt hodinu zakončil třetí brankou Zelený, který zužitkoval parádní Flaškovu přihrávku – 3:0. „A to jsme ještě další dvě vyložené šance v první půli neproměnili," říkal po zápase spokojený domácí trenér Zdeněk Burdych. Díky pohodovému náskoku mohli domácí do druhé půle prostřídat a omladit svou sestavu, na jejich hře se to ale nijak nepromítlo. Po hodině hry zvyšoval Závada už na 4:0, v 65. min. to bylo po přihrávce Lupínka a zakončení Závady už 5:0 a na konečných 6:0 upravoval po faulu na Zeleného Vít.

Fakta – branky: Petr Závada 2, Michal Vít 2, Petr Zelený, Radim Hurdálek. Rozhodčí: Michal Vaníček, Sebastian Štelzig, Luděk Hanzl. ŽK: 0:2. Diváci: 98. Poločas: 3:0.

Náchod B – Teplice nad Metují 3:1

Za vcelku vyrovnaným výsledkem se skrývá jednoznačný průběh utkání, ve kterém domácí mohli vstřelit o poznání více branek.

Fakta – branky: Ondřej Biederman, Zdeněk Samko, Tomáš Vejprava – Štefan Kalaš. Rozhodčí: Michal Tomášů, Petr Buchta, Tomáš Bouz. ŽK: 0:0. Diváci: 45. Poločas: 0:0.

Velká Jesenice – Mezilesí 3:2

Utkání mezi Velkou Jesenicí a Mezilesím začalo pěkně zostra. Už ve 2. min. byl stav 1:1. Nejdříve utekl po pravé straně domácí Krčil, předložil míč Čermákovi a bylo to 1:0. Hosté vyrovnali na 1:1 z protiútoku Pavlem Škodou. Ve 25. min. nebezpečně zaútočil domácí Krčil, sám před brankářem ale nedal. Stejný hráč měl další obrovskou šanci pět minut před přestávkou, ale po samostatné akci nastřelil jen tyč. Kanonýr domácích se přece jen dočkal, když těsně před odchodem do šaten dorazil do sítě trestný kop Slabého. Ve druhé půli si domácí vytvořili trvalou převahu, ale byli to hosté, kteří v 62. min. po nedorozumění obrany s brankářem vyrovnali Škodou na 2:2. Čtvrt hodiny před koncem domácí Čermák nastřelil břevno. O chvíli později pak Čermák pronikl středem hřiště a předložený míč usměrnil do sítě Krčil. V závěru mohli pojistit domácí vítězství Slabý s Čermákem, oba však zblízka branku minuli.

Fakta – branky: Vojtěch Krčil 2, Jan Čermák – Jakub Škoda, Pavel Škoda. Rozhodčí: Petr Šolc, Jan Gieci, Lukáš Tůma. ŽK: 2:3. Diváci: 95. Poločas: 2:1.

Česká Skalice – Broumov B 5:3

Aktivnější hosté spálili v úvodu dvě tutovky, a tak udeřilo na druhé straně, když se trefil z trestného kopu Frinta – 0:1. Hosté pak srovnali Gajdošem a po pěkné akci Balcara dokonce vývoj utkání otočili – 1:2. Těsný náskok ale Broumovu vydržel jen minutu a po trefě Frinty se šlo do šaten za stavu 2:2. Broumov šel naposledy v zápase do vedení v 70. min. po trefě Rolníka – 2:3. O pět minut později srazil pronikajícího Frintu ve vápně Hovorka, po červené kartě putoval do sprch a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil Rýdlo 3:3. Přesilovku využila Skalice v samém závěru, kdy se nejprve trefil Vik a po něm i Králíček – 5:3.

Fakta – branky: Miloš Frinta 2, Jan Králíček, Marcel Rýdlo, Ondřej Vik – Tomáš Balcar, Pavel Gajdoš, Jan Rolník. Rozhodčí: Pavel Lokvenc, Marcel Bareš, Lukáš Vlk. ŽK: 2:2. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:2.

Babí – Velichovky 2:4

Už v první minutě šel domácí Fidler sám na brankáře, jenže trefil jen gólmana. Pak si vzali slovo hosté z Velichovek a domácí se nestačili divit. V 11. min. totiž svítilo na ukazateli skóre 0:3. Babí to však nezabalilo a ještě do poločasu snížilo na rozdíl jediné trefy – 2:3. Po změně stran se hrálo prakticky jen na jednu branku, hosté výborně bránili a nevynechali jedinou možnost k rychlému brejku. Domácí si naopak nevěděli s defenzivou Velichovek rady a tak přišla 84. min. a gól hostů na 2:4, který zápas definitivně zlomil.

Fakta – branky: Tomáš Fidler, Michal Schrötter – Petr Dyrc, Martin Karel, Martin Holubář, Vítězslav Šolc. Rozhodčí: Miloš Hofman, Pavel Jirásek. ŽK: 1:2. Diváci: 50. Poločas: 2:3.

1. Náchod B                2 2 0 0 10:4 6
2. Machov                   2 2 0 0 9:3 6
3. Hejtmánkovice        2 2 0 0 6:2 6
4. Velké Poříčí              2 1 1 0 7:1 4
5. Česká Skalice          2 1 0 1 6:5 3
6. Červ. Kostelec B      2 1 0 1 5:4 3
7. Babí                        2 1 0 1 5:5 3
8. Velichovky              2 1 0 1 6:7 3