ČESKÁ LIGA U19

Dukla Praha – Náchod 1:1 (0:1), na penalty 4:3. „V prvním poločase jsme byli lepším týmem a domácí v tom druhém. Bohužel neproměňování šancí a hrubé chyby nás stojí lepší výsledek," shrnul stručně utkání na Dukle asistent náchodského trenéra.
Branka Náchoda: 28. M. Panenka.
Sestava Náchoda: Hladík – Rorbach, Schärfer, Runkas, Král – M. Panenka, Říha, Pípek, Hanel, Klečák, Jimmy. Střídali: Vik, Zelman, Bareš, Ayikien.

Další výsledky 24. kola: Chrudim – Písek 4:2, Most – Admira Praha 2:1, Olympia HK – Kladno 5:0, Sokolov – Ústí nad Labem 1:4, Varnsdorf – Kolín 3:0, Viktoria Žižkov – Motorlet Praha 1:2 na penalty, Táborsko – Benešov 1:2 na penalty, Doubravka – Slavia Praha 0:1.

VÝCHODOČESKÝ PŘEBOR

Náchod B – Hořice 2:1 (0:1). „V prvním poločase jsme neproměnili několik šancí a Hořice nás za to potrestaly, když svoji třetí šanci využily. V druhé půli se hrál vyrovnaný fotbal a nám se podařilo výsledek otočit. Hrál se důrazný fotbal z obou stran, jsme rádi za tři body. Všem hráčům patří poděkování za výborný zápas," říká k utkání asistent náchodského trenéra Martin Šnajdr.
Branky Náchoda: 67. Jimmy Pereme Gidion, 83. Urban.
Sestava Náchoda: Hladík – Prokop, Berger, Donát, Macek – Vítek (61. Urban), Němec, Volf (90. Růžička), Smrček (46. Bareš) – Pavlíček (80. Bogusz), Jimmy Pereme Gidion.

Nové Město nad Metují – Vysoké Mýto 3:1 (2:1). „Vstup do utkání patřil nám, úvodní branku vstřelil Hanzl po centru Prázy již v 8. minutě. Naše převaha trvala i nadále, dařilo se nám napadat rozehrávku hostí a rychlými kombinacemi jsme ohrožovali jejich branku. Z jedné takové situace důrazný Štěpán nastřelil tyč, následnou dorážkou pak Práza přestřelil téměř prázdnou branku. Zřejmě nejkrásnější akcí celého utkání byla kombinace, kdy po přihrávce Prázy ve středu hřiště Tuček nádhernou kolmicí mezi obránce vyslal rozběhnutého Hanzla, který míč bezpečně a s jistotou poslal k tyči a zvýšil na 2:0. Potom jsme nepochopitelně polevili a ustoupili z naší hry, čehož soupeř záhy využil a vstřelil svou první branku. V závěru poločasu došlo ještě jednou k ohrožení naší svatyně, hráč hostí však nemířil přesně. Po přestávce už to byla opět naše hra, která určovala průběh utkání. Po několika šancích Hanzla, kterému dnes nebylo souzeno vstřelit hattrick, a stejně kvalitních zákrocích střídajícího gólmana hostí, se dočkal svého zásahu i Práza. V 55. minutě z hranice pokutového území dokázal využít zpětnou přihrávku Štěpána a „vymetl" pavučinu soupeřovy branky – 3:1. V závěru se pak hosté ještě několikrát pokusili vývoj utkání zvrátit, byli jsme však pozorní a obrat jsme nepřipustili. Hráčům gratuluji nejen k bodům, ale hlavně k předvedené hře, která mne velmi potěšila a myslím, že se musela líbit i přítomným divákům," popsal průběh zápasu novoměstský trenér Miloš Killar.
Branky N. Města: Hanzl 2, Práza.
Sestava N. Města: Holý – Junek, Kurz (46. Hable), Lukášek, Škoda – Pokorný, Štěpán (64. L. Tulej), Tuček, Nymsa – Práza, Hanzl.

Další výsledky 22. kola: Třebeš – Hlinsko 4:2, Litomyšl – Dvůr Králové 2:1, Česká Třebová – Svitavy 1:2, Pardubice B – Trutnov 3:2, Letohrad – Lanškroun 6:1, Olympia HK B – RMSK Cidlina 0:2. (dop)

16. Dvůr Králové 22 0 22 0 0 5:191 0
Pozn.: V tabulkách jsou za počtem zápasů vítězství v normální hrací době, následují porážky v normální hrací době, pak jsou vítězství v penaltovém rozstřelu a porážky v penaltovém rozstřelu.