Nové Město nad Metují – Litomyšl 3:3 (2:3). „Po prvních dvaceti minutách to mohlo být tři i čtyři nula, ale bylo to jenom jedna nula. První gól padl po akci Borůvky, který zatáhl míč po levé straně, zpětnou přihrávku využil Klikar a ranou pod břevno otevřel skóre zápasu. Potom si hráči mysleli, že to půjde samo a najednou to bylo 1:2, když hosté využili dva rychlé protiútoky. Na 1:3 zvýšila hostující Jiskra po nedorozumění Vítka se Štěpem do prázdné brány. Při druhém gólu domácích vrátil Klikar gólovou přihrávku Borůvkovi a ten s přehledem snížil na 2:3. Druhý poločas jsme předvedli chaos na hřišti. Nedokázali jsme dostat soupeře pod tlak, hlavně spoustou zkažených přihrávek a slabým pohybem. Když už jsme se dostali na dostřel, tak jsme přihrávali a pár střel vychytal brankář Lněnička. Nakonec se podařilo vyrovnat v 93. minutě, když vše prostřelil Sýkora. Díky patří mladším dorostencům, kteří měli v nohách těžký zápas ve Vrchlabí a druhý poločas bylo vidět, že toho mají dost. Bohužel pro zranění Tučka a nemoc Joneše nebylo kým střídat unavené hráče,“ shrnul průběh zápasu novoměstský trenér Pavel Zelený.
Sestava N. Města: Štěp – Andrš, Sýkora, Vítek, Zákravský – Lelek, Klikar, Srubjan, Borůvka – Hlávko (82. Králíček), Macek.(zm)