Albrechtice – Babí 3:0 (2:0). Hosté z Babí odevzdali v Albrechticích hodně bezkrevný výkon, za což po právu nepřivezli žádný bod.

Domácí fotbalisté využili v prvním poločase dvou hrubých chyb hostů. První branka tak padla ve 26. min., druhá pak o deset minut později. Za dvougólového náskoku Albrechtic také obě mužstva odcházela do kabin.

Ve druhé části se obraz hry příliš nezměnil, konečnou podobu dali výsledku domácí, kteří v 65. min. upravili na konečných 3:0.

Sestava Babí: Malík – Ducháč, Umlauf, Hanzl, Novák – Kratěna (80. Rompotl), David, Fetter (46. Svoboda), Pincák – Kozák (70. Šorm), Fidler.
Další výsledky: Teplice nad Metují – Předměřice 0:3, Malšovice – České Meziříčí 4:1, Loko Hradec Králové – Třebechovice 2:1, Vamberk – Hronov 2:1, Dohalice – Častolovice 2:4, Černíkovice – Ohnišov 1:0.

Jaroměř – Červený Kostelec 1:0 (0:0). Prvních třicet minut se hrálo mezi oběma šestnáctkami. Hosté spoléhali na dlouhé pasy a jaroměřská kombinační hra na kosteleckou obranu neplatila. Ke konci poločasu získal Kostelec mírnou územní převahu, ale poločas se dohrál bez vyložených šancí.

Do druhé půle nastoupila aktivněji Jaroměř a vynutila si převahu. Hosté spoléhali na rychlé protiútoky. V 56. min. vyrazil brankář Schejbal Liškovu hlavičku, podařilo se mu zlikvidovat i následnou dorážku. Na druhé straně chytil Bohuška Valešovu střelu ze čtrnácti metrů. V 62. min. skončila Valešova hlavička po centru J. Michálka vedle. O tři minuty později poslal M. Michálek do křídla Hrobského, jeho přihrávku prodloužil Kučera na Škodu a ten prostřelil brankáře Bohušku – 1:0. Ve zbytku utkání se Kostelec snažil útočit, ale Jaroměř už dovedla utkání do vítězného konce.

Sestavy – Jaroměř: Schejbal – R. Matějček, P. Matějček, Beneš, Hrobský – Kučera (83. Tokar), Svoboda, M. Michálek, J. Michálek – Škoda (85. Horák), Valeš (90. Böhm). Červený Kostelec: Bohuška – Fišer, Liška, Bárta, Louda – Hála, D. Škoda, Kalaš, Kitler (58. J. Škoda) – Janko, Kuchta.

Náchod–Deštné B – Police nad Metují A 3:2 (1:1). Brankově zajímavé utkání odstartoval ve 22. min. úvodní gól Ondřeje Zinkeho, který do prázdné branky doklepl Nejmanův oblouček po chybném vyběhnutí polického gólmana. O chvíli později prověřil polického Kučeru O. Nejman. Ve 32. min. zahrával hostující Valtera trestný kop, na zadní tyči našel nekrytého Hauka, který hlavou dávat góly umí – 1:1. O pět minut později se znovu vyznamenal polický brankář proti výborné střele O. Nejmana. První půle tak skončila smírně.

Do té druhé vstoupili nebezpečněji hosté, jenže Hauk ani Pataki Volšíka v domácí brance nepřekonali. Pak se do stoprocentní šance dostal i polický kanonýr Hájek, ale ani on si na Volšíka nepřišel. V 67. min. se k velkému sólu nadechl domácí O. Nejman, o gólovou tečku jeho akce se postaral smolným vypíchnutím míče polický Pavlů – 2:1. Utkání mohli definitivně rozhodnout v 72. min. Zinke a chvíli po něm i Šimon. Oba šli sami na polického brankáře, ten je však vychytal a náležitě odčinil svou chybu při první brance. V 81. min. přišel dlouhý výkop domácího brankáře, obrana hostí se nedohodla, čehož využil Cekulajevs – 3:1. V nastaveném čase si pak ještě pohrál s domácím brankářem Hájek a upravil na konečných 3:2.

Sestavy – Náchod–Deštné B: Volšík – Jirman, Pohl, L. Nejman (50. Cekulajevs), Hlava – Martínek, Poláček, O. Nejman (84. Kováč), Šimon – Zinke (88. Železov), Eimer. Police nad Metují A: Kučera – Hauschke, Pavlů, Šnábl, Kollert – Pataki (70. Martinec), Čermák (17. Seidlman), Švorčík, Valtera – Hájek, Hauk.

Další výsledky: Česká Skalice – Lhota pod Libčany 3:0, Nový Hradec – Trutnov 0:1, Doudleby nad Orlicí – Černilov 2:2, Nová Paka – Rychnov nad Kněžnou 4:0, Jičín – Broumov 5:2, Přepychy – Olympia HK 0:1.